Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...umre...

tesknie za kochankiem..

Polecane posty

Gość gość
A ja bym chciała mieć miliony i co z tego?? Najlepiej jakby oboje kopnęli cię w tyłek miałabyś spokój sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie OBOJE ,bo to nie rodzaj męski i zeński tylko sam męski więc OBAJ.Nawet prostego zdania nie umiec napisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku22
hej co nas nie zabije... milo ze sie odezwalas:) wchodzilam czasami,zerkalam czy sie moze odezwalas.. u mnie tyle zmian... nie chcialabym tak pisac w ciemno,wolalabym abys byla,wiec moze umowmy sie na konkretny termin,bede wchodzila codziennie o godz 19.00 i sprawdzala czy jestes..pozdrawiam p,s ja tez czetso o Tobie myslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonnityta1972fgosd
to wlansie on jest takim jakims tchorzem,bo spotykamy sie,wszystko pieknie ladnie a tu nagle zero odzewu. Nasze rodziny dowiedzialy sie o tym wszsytkim pol roku temu,postanowilismy na jakis czas to zakonczyc ale jak widac los dal nam sie jeszcze spotkac. Moze dlatego sie nie odzywa,wiem,bo mowil,ze boi sie przechodzic znowu przez to samo... cierpie mocno,znalazlam przyjaciela w alkoholu,bo wtedy zapominam o wszystkim,jest mi strasznie,ciagle mam go w glowie,lapie za tel aby napisac,po czym odkladam spowrotem bo moze jednak nie! Ja tak bardzo chcialabym go miec prezy sobie,tylko po to aby przy mnie byl,zaden sex czy cos w tym rodzaju,uwielbiam go za jego madrosc,opanowanie,spokojny ton... masakra jakas...wracajac do domu z pracy placze,ze musze byc przebywac z czlowiekim do kotorego nic nie czuje! Kiedy kocham sie z mezem,widze jego,kiedy mnie caluje-wyobrazam usta kochanka na mojej skorze,widuje sie z nim,widze po nim,ze jest mu ciezko,ze cierpi tk samo mocno,ale nie mzemy chyba juz nic na to poradzic,spotkalismy sie o kilka lat za pozno,kocham go i bede kochac,ale jak widac swoich rodzin nie zostawimy... Jasne http://links.redurban.ca/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byraslyre1987vrion
Hej, dzięki za odzew Nawet nie wiesz, ile jest takich kobiet jak my. Nie zwracaj uwagi na nieżyczliwe pomarańczowe wpisy. To tylko Twoje życie i sama zdecydujesz, jak je przeżyć. Ja pochodzę ze Śląska, to przeciwległy biegun. Napisz mi, ile masz lat. W jakim wieku są Twoje dzieci i jak długo trwa Wasz romans? Jak poznaliście się? Pozdrawiam Cię serdecznie Jasne http://ejurl.com/gRsB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i napisz imie,nazwisko i adres ,zebym mial namir na latwa dziewczyne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty byś chciał robić z latwa dziewczyne? Dzieciaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusliatabque1983menrg
musi ci byc ciezko- asorry ale gdybym cie teraz widziala,skopalabym ci tylek swoja pala policyjna i jeden z tych koncow wsadzialbym ci prosto w tylek! Jasne http://doo.lu/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nas nie zbije to wzmocni
hej bywasz tu umrę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twałpon
Pewnie już dawno umarła - albo z braku kotasa, albo z jego nadmiaru :D A ciebie kochankowie jeszcze nie zaj...ali? Twardzioszka z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tesknie....jutro musze to wszystko zakonczyc bo kosztuje mnie to za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koorfy wściekłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nas nie zbije to wzmocni
Hej umrę. Mam nadzieję, że kiedyś zostawisz dla mnie wpis. Ja zostawiam Tobie i tylko Tobie. Jestem szczęśliwa naprawdę jestem. Mam faceta, który mnie kocha i moje dzieci. Mam kontakt z nim i z jego znajomymi i rodziną. Bywają u mnie. Zostaliśmy przyjaciółmi takimi od serca i na zabój, na zawsze bo coś nas połączyło. Jak się odezwiesz to więcej opiszę, a Ciebie ściskam mocno i życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam topik, jestem na 12 stronie, ale weszlam na koniec, zeby zobaczyc, czy nadal jestescie Umre Co nas nie zabije to wzmocni Talib Jestescie super osobami, czuje wiez z wami:) ula, jestem na 12 stronie i nie wiem, jak sie sprawy potoczyly od 2013 ale czytam i kibicuje - jestescie dziewczyny super babeczki, z madroscia zyciowa. PS mam podobna sytuacje do Waszej. Jak doczytam, to opowiem o sobie. Moja syt to cos pomiedzy Ula a co nas nie zabije, tylko bardziej... Niesamowita (dla mnie) Sciskam was wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, jesteście jeszcze tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuki
Kafeteria.pl Szukaj DT FORUM KATEGORIE Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat tęsknie za kochankiem Poprz.5 8 Nast. gość77 2013.11.11 Tęsknię nie mogę sobie z tym poradzić. Czy ktoś ma ochotę porozmawiać Zgłoś gość 2013.11.12 gość77 podaj adres e-mail Zgłoś Potencjalnie_zdradzany 2013.11.12 Najbardziej przeraża mnie fakt, że każda z was, niewierne, może okazać się moją żoną... Zgłoś Wreszcie skuteczny sposób na grzybicę. Błyskawiczny efekt - przeczytaj! Wreszcie skuteczny sposób na grzybicę. Błyskawiczny efekt - przeczytaj! Bozon Higgsa 2013.11.12 Ale przynajmniej o miłośc***iszą... Zgłoś gość 2013.11.12 a dlaczego ma to takie znaczenie o czym? Zgłoś iw34 2013.12.01 Hejoczko.gif jestem nowa na forum ale mam ten sam problem;(czyli tesknie za moim eks kochankiem.Wyjechalam nawet z kraju ale to nic nie dalo a nawet pogorszylo sprawe.Ratujcie bo zwariuje...smutas.gif Zgłoś gość 2013.12.01 Iw znajdz sobie drugiego a gdzie jestes teraz Zgłoś gość 2013.12.01 A ja szukam kochanki w oslo jest jakas Zgłoś gosc malinka 2014.06.15 Witam jestem nowa, tez tesknie za swoim kochankiem. Znamy sie jakies 15 lat i wtedy robilismy glupie podchody ale jakos tak wyszlo ze kazde poszlo w swoja strone. Nigdy nie zerwalismy kontaktu bylismy przyjaciolmi, wiedzialam o wszystkim , o wszystkich jego kochankach. 4 lata temu zaczelismy robic jakies podchody, ale zawsze gdy mial wpasc na kawe zapraszalam kogos jeszcze zeby nie narobic czegos glupiego. Podchody na zasadzie krok do przodu dwa do tylu. Jakies 3 miesiace temu nie upilnowalismy sie i wyladowalismy w lozku ( a raczej na siedzeniu samochodu). Daleje przyjaznimy, i nasza wspolna znajoma wykumala ze cos sie stalo i zapytala nas po co bralismy sluby skoro od zawsze chcielismy byc razem. Tylko zrozumielismy to dopiero teraz. Niestety nasze malzenstwa sa zagmatwane i nie mozeby wziasc rozwodow bo sa zobowiazania. On wlasnie spedza urlop z zona z okazji 10 rocznicy slubu a ja siedze i teskniesmutas.gif . Tesknie za przyjacielem i kochankiem Zgłoś bezaaaaaaa 2014.08.28 ja również jestem tu nowa... i tak jak poprzedniczki tęsknie za kochankiem ;( spotykaliśmy się 6 lat usmiech.gif to było cudowne 5 lat usmiech.gif a teraz 5 lat już za nim tęsknię ;( ktoś mądrze tu napisał, że po rozstaniu musi być żałoba, niby to rozumiem, ale myśli o nim ciągle powracają usmiech.gif kiedyś sobie obiecaliśmy, że jak będziemy mieli po 50 lat, to się spotkamy usmiech.gif nie pozostaje mi chyba nic innego jak czekać do 50-tki usmiech.gif oby jak najszybciej ten czas upłynął usmiech.gif Zgłoś Nuki dziś Hej wszystkim . Hm tak sobie czytam wasze odpowiedzi i uważam że każdy ma tutaj po trochu racji.. też mam taki problem dotyczący kochanka.. bardzo za nim tesknie spotykamy się już od ponad roku.. ma żonę która właśnie jest w ciąży i to jest najgorsze nie chcę żeby ktoś prze ze mnie cierpiał dlatego ze ja się zakochałam w facecie który jest moja bratnia duszą i był by moim ideałem.. gdybyśmy tylko poznali się wcześniej.. ale to i tak by nic nie zmieniło bo między nami jest różnica wieku 11 lat.. znam takie związki z taką różnicą wieku i na prawdę są szczęśliwi tylko jest jeden plus ich związku ze nie muszą się z niczym ukrywać .. A ja nie mogę przestać o nim myślałeś .. on też Za mną tęskni piszemy czasem SMS mamy kontakt i chcemy się niedługo spotkać .. nie chcę tracić z nim kontaktu.. on tak samo ze mną ale nie możemy wiecznie Wszystkich oszukiwać .. boję się ze to wszystko wyjdzie na jaw i to bedzie całkowity koniec .. smutas.gif A Wy co o tym myślicie ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie ocalona
MEGA SZOK LUDZIE !!!! chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Może to nie będzie dokładnie to o co prosiłeś lecz będzie to najlepsza możliwa aktualnie dostępna dla Ciebie opcja a może i coś lepszego niż „zamawiałeś”. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to na serio, dzięki spowiedzi możecie dosłownie wykasować te wszystkie złe rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nas nie zbije to wzmocni
hej dziewczyny. Nie jest łatwo w życiu. Ja się z moim byłym kochankiem przyjaźnię, dużo mu pomogłam w życiu i On mi!! I zawsze wiem, że mogę na niego liczyć i mi pomoże!! Tak samo jak ja jemu!! Przyjeżdża czasami już rzadko robi mi te niespodzianki, bo wie, że mam kogoś. Zaakceptował to chyba. A dzisiaj załapałam jakiegoś takiego mega doła, bo tak jak On nie kochał mnie nikt i chyba nie pokocha, obecny dał/ nie dał mi dziś tak w kość, że zatęskniłam za nim ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia11111
co nas nie zabije - to naprawdę Ty? śledziłam temat od początku i bardzo się zżyłam zarówno z Tqwoimi wpisami, jak i z "umrę/hmm". Miło Cię widzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nas nie zbije to wzmocni
Dodałam wpis ale się nie pojawił Tak, to ja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nas nie zbije to wzmocni
Jestem szczęśliwa z moim facetem, tym młodszym jak czytałaś wpisy moje to wiesz. Mój ex kochanek żyje swoim życiem, wrócił do żony, jednak ma następną kobietę ( mi się nie przyznaje, wiem od innych osób). Ten typ tak ma, miałam nadzieję, że powróci do żony na stałe jak ja go zostawię. Mamy kontakt ze sobą oczywiście. Odwiedza mnie i dzwoni, są to coraz rzadsze wizyty i telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten twój facet pewnie cię zdradza z młodszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umre
Witaj co nas nie zabije,oj dlugo mnie nie bylo :) juz Ci mowie jak u mnie to wszystko wyglada,po tylu latach.. zostalam z mezem,sprobowalam i sie udalo (tak jakby),wyjechal rok temu za granice. I to pomoglo! Wyjezdzalam do Niego co poltora mies,ta tesknota bardzo nas do siebie zblizyla,On musial mi wkoncu zaufac. Kontakt z "Sąsiadem" oczywiscie mialam i mam ale na zasadzie kolezanka kolega,nie spotkalismy sie ani razu,chociaz blagal,prosil i chcial! U niego sie zmienilo na gorsze,zona nie potrafi mu wybaczyc,sledzi go i dziwnym tez trafem pojawia sie tam gdzie ja! Kloca sie strasznie,podobno sa wypominania i gadki o rozwodzie.. ja powiem Ci co nas nie zabije,ze w glebi duszy ciesze sie z tego.. tyle lat cierpialam,plakalam,probowalam mu pokazac jak bardzo mi na nim zalezy..A teraz przyszla kolej na Niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umre
Teraz to On chce,widze ze cierpi.. níe powiem ze wszystko co do Niego czulam mine,bo tak nie jest,mysle o Nim i wspominam ale coz nie jest nam pisane bycie razem. No i kiedy myslalam ze u mnie w zwiazku jest juz perfekcyjnie,moj Mąz mnie zdradzil! Byl placz,zal,lament ale wybaczylam,bo coz innego moglam? To ja bylam ta zlą,bo to ja mialam romans (jemu zdarzylo sie to niby raz)! Jest nadal za granica,jezdze do Niego tak czesto jak praca pozwoli i niby jest ok ale nie jest. Teraz znowu sa klotni,zero zaufania wobec mnie jak i Jego. Ciezko jest. :( odzywaj sie Kochana,pozdrawiam Cie cieplutko i zycze Wesolych i Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia:) p.s. ciesze sie,ze to wlasnie moj watek czytacie dziewczyny,trzymajcie sie cieplo,jesli chcecie pogadac,piszcie,napewno odpisze,buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma życia rodzinnego po zdradzie.nam sie tylko wydaje,że jakos tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twałpon
Któryś z panów nadal marzy o kochance na boku? Niech zapamięta sobie historię tej policjantki. W skrócie: mąż w czarnej d...., kochanek w czarnej d..., żona kochanka w czarnej d... A ona otrzepała sie jak kur()a, nastroszyła kurze pióra i dalej lata z pałą po mieście. Komuś się marzy kochanka jeszcze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O,konstruktywny krytykant Twałpon się odezwał po czasie. I prawi racjonalnie:tyle ofiar a ona nastroszyła piórka,kurka-"złotopiórka" hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×