Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onatnnn

POMOCY CZY KTOS MA PRAD W TELEKOMUNIKACJI NOVUM?

Polecane posty

Gość gość
WSZYSTKIE POZYTYWNE KOMENTARZE TO OPŁACONE BREDNIE zobaczcie np na "gośiunia" - założyła konto i napisała tylko 4 posty w tym temacie wychwalające novium i tyle ją widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prąd w rowerze jak krece pedalami . Nic nieplace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihhihih śmieszne. Mam prąd w Novum, umowę podpisałem za namową przedstawiciela firmy i jestem zadowolony. Oszczędzam dzięki nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_kinia
Zalezy na ile ci tego pradu starczy :D a tak całkiem serio...to zaoszczędzić można na zmianie operatora. Koszta są jeszcze niższe jak pakiety są łaczone (prad, tel...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam właśnei w pakietach i naprawdę płacę dużo mniej. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiety indywidulane a dodatkowo łaczny pakiet na wszystko= koszta dużo niższe. Warto skorzystać? Myślę, że tak skoro kryzys i trzeba na czymś oszczędzać, żeby wytrwać do końca miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełna zgoda. Z ich pakietami można solidnie podoszczędzić konkretną kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homhom
Dokładnie. Nawet i przy novum biorąc pakiet i ogólnie jakiś zestaw to zawsze wyjdzie taniej. Orientowałem się ostatnio to przy pakiecie świąteczne rabaty można odłożyć około 100 wzwyż zależy od zużycia :P. Nie wliczałem w to pakietów typu telefon itp. tylko sam prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale oszukują ludzi. Pakiety nic nie dają i bujaj się w sądzie. Poczytajcie opinie, UOKIK dowalił im ponad 2 miliony kary za niedozwolone postanowienia umowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiety dają i to dużo. Wiem bo sam mam. Oszczędzam u nich kasę konkretną. To że UOKIK daje karę nie znaczy ża firma jest nieuczciwa tylko że popełniała pewne błędy. Kary z urzędu mogą dodtyczyć tak pozornie nieistotnych spraw jak formularz reklamacyjny. A czym większa jest firma tym kara jest większa, więc ta kwota wcale nie jest porażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homhom
Dokładnie zgadzam się z poprzednikiem. Każdy popełnia błędy, nawet Novum ale to nie znaczy żeby wieszać na nich szczury całe życie. Poza tym co wy umów nie czytacie? W każdej umowie czy to o prace czy to mieszkania czy nawet internetu jak sie wczytasz to jak krowie na miedzy napisane są warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiki3
błagam, czy komuś udało się rozwiązać z nimi umowę, wysyłając zaraz po podpisaniu odmowę....pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po podpisaniu umowy ma się 10 dni na jej zerwane. To nie jest kwestia czy komuś się udało czy nie. Takie jest prawo. Ale nie wiem jaki jest sens zrywania z nimi umowy kiedy mają naprawdę elegancką ofertę. Konkurencyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz jak jest. A ja bym nie panikował, że podpisało się umowę, tylko został przy Novum , bo to mabardzo dobra firma, z konkurencyjną ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie NOVUM! Chyba rozum postradaliście. Zobaczcie jak oni tu ciągle chcą ludzi naciągnąć na tę ich słabą usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wytłumacz dlaczego nie. I wytłumacz dlaczego usługa jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Jest fala negatywnego spamu od konkurencji. To jest widoczne jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola5532
Moim zdaniem Novum jest bardzo dobre, solidne, dużo zaszczędziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>WSZYSTKIE POZYTYWNE KOMENTARZE TO OPŁACONE BREDNIE zobaczcie np na "gośiunia" - założyła konto i napisała tylko 4 posty w tym temacie wychwalające novium i tyle ją widzieli<<< RACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaGorś
Bardzo lubie Novum, nie mam żadnych przeciwskazań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novum zdziera!!!! I przestańcie spamować, bo tutaj nikt wam nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mnie nie zdziera :) a nawet udaje sie przyoszczedzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobekhuta99
Przestańcie juz tak debatowac. Kazda firma ma swoje plusy i minusy. Jeden sie nacial a jeden trafil dobrze. normalne, takie jest zycie. Ja akurat tez nie narzekam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie - jak coś dobrze to cisza, spokój, nikt nic nie mówi. Ale jak ktoś niedoczytał umowy do musi wylać wiadro pomyj (publicznie ;))i szukać winy wszędzie tylko nie u siebie. mi tam z tym operatorem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za mentalnosc ludzi.. ja sie cos nie podoba albo sie nie doczytalo trzeba szukac winnych, a jak ktos napisze, ze jest cos ok, albo nawet i super to zaraz hejty. tak jest nie tylko z tym novum, ale w ogole z firmami i uslugami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrzeżcie swoj***abcie, dziadków, starszych rodziców. oni oszukują głównie starsze osoby, niedowidzące, niedosłyszące, nie mające internetu. forum.infor.pl/topic/238096-oszukana-przez-novum/ www.express.olsztyn.pl/artykuly/starsza-kobieta-oszukana-przez-sprzedawce-pradu e-interwencja.pl/novum-jak-wypowiedziec-umowe.html www.money.pl/forum/akwizytorzy-novum-t3743566.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh dobrze, że ja jak zmieniałem dostawcę energii elektrycznej nie miałem takich problemów. Ale ja nigdy nie wierzę ludziom, którzy przychodzą do mnie i za darmo chcą mnie uszczęśliwić. Osobiście sam znalazłem firmę przez internet a później przeszukałem internet i opinii na temat tej firmy. Jestem zadowolonym klientem AXPO Polska i nie miałem żadnych problemów jak powyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w przypadku Novum to sami niezadowoleni klienci się zdarzają, czy bywają również i tacy, którym ich oferta podpasowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się akurat podoba. Wszystko jest tak, jak zapisane w umowie. Łącznie z tą gwarancją ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×