Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onatnnn

POMOCY CZY KTOS MA PRAD W TELEKOMUNIKACJI NOVUM?

Polecane posty

Gość gość
Ja własnie chcę się z nimi umówić , jak mam to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakki
zadzwon do firmy, maja infolinie. Moze da sie nawet podpisac umowe bez wychodzenia z domu i przyjmowania sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbekaa
ja mam w novu gaz bo poprzedni najznamienitszy sprzedawca dał mi popalic. traktuja ludzie jakby ludzie byli dla nich a nie oni byli dla ludzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obsługa jest najważniejsza , ja się spotkałem pozytywne traktowanie ludzi w novum i dlatego jestem ich wiernym klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osteo
nie wiem czy jestem wierna. jest ok, wiec jestem - jak cos się schrzani to pojde gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chylewska
do osteo - dobrze piszesz. Ludzie nie powinni się przyzwyczajać, ze cos jest na zawsze. Dobrze w novum - okej, popsują się usługi - trzeba szukac czegos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u nich jestem i dostałem gwarancję ceny i do tego zniżkę 14%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabizlasu
1,5 roku jestem w novum i załuje że tak długo się meczyilsmy w tej znanej duzej firmie, takze nie boj się takiej zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowiec77
to jednak trochę osob korzysta z novum...hmm.. zobaczę czy mają coś odpowiedniego dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaAnna1
mysle, bankowiec ze novum przedstawi oferty, a ty sobie dokładnie je przekalkulujesz hehe Na pewno źle nie wyjdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowika
już śpieszę z pomocą - mam prąd u nich ze 3lata jakoś, trochę zaoszczędziłam, więc mogę polecić innym. I naprawdę nie ma się co bać formalności związanych z przejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie zużywa tyle prądu to wiadomo że więcej nie zapłaci niż te 87 zł. Może zużyć prądu za 20 zł a będzie płacił 87 zł i sie cieszył jak głupi do sera że cena ta sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwinka
dlatego trzeba dobrac pakiet do zużycia a nie jakikolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia40
Do zmiany trzeba podejść rozsądnie, poczytać, opatrzyć na zużycia i pomyśleć. Dla mnie najkorzystniejsza była oferta Novum i cieszę się z tej zmiany. Płacę mniej rachunki zawsze takie same, a wyrównania roczne bez dopłat :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sainz
no własnie, te dopłaty. Co pol roku przychodzi mi coraz większe wyrównanie. Moze rzeczywiście jakies novum mi pomoze troche mniej bolesnie przezywac otwieranie koperty z rachunkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczeskakkk
w novum jest tak, ze jak odpowiednia taryfe dobierzesz to nie bedziesz sie niemilo rozczarowywac jak przyjdzie nowa faktura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iirmina
Już 3 lata mamy prąd w novum, a ponieważ jestemy zadowoleni to chyba i na gaz się zdecydujemy, bo nie chcemy przyczyniać się do coraz większego zanieczyszczenia powietrza w naszym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszka
wlasnie, te zanieczyszczenia ;/ Ciekawe jak to jest z tym gazem w novum... Może ktoś wie ile miesięcznie wychodzi ogrzewanie u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistkaa
Toszka, nie da się powiedzieć ile za ogrzewanie będziesz musiala zaplacic - każdy ma inny metraz, inne mury, inaczej używa itp. Ale ponieważ tam jest taniej to tak czy inaczej wychodzisz na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokluska
ja mogę powiedziedzic, ze odkad mam w novim gaz z prądem w kieszeni jakies 10 proc zostaj, moe to bedzie dla ciebie bardziej miarodajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka ka
o j tak ta, na te 10 proc to aż mi się oczy zaśmiały, bo w moim przypadku to będzie ze trzy stowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikorski
w moim 150-200 zł, ale jak mi novum pomoże tyle zyskać to i ja czy na czacie czy telefonicznie porozmawiam o tym (choc nie lubie urzędowych spraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za takie pieprzenie spamer ze spamerem to wam płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam, ja tam przynajmniej wiem, jakie firmy wziac pod lupe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzez kafeterie próbują idioci poprawić swój wizerunek... tymczasem google i wszystko jasne. :) Tej firemce podziękujemy, jeżeli kiedyś się na nią natkniemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz złe doświadczenia? moi rodzice są ,,związani'' z tą firmą i nie psioczą, więc o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirage92
Ja zostałem stosunkowo niedawno ich klientem i jestem bardzo zadowolony. Nie mogę się do niczego przeczepić. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze przepisują recepty na tabletki dzień po dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi dziadkowie też ostanio tu przeszli i chwalą sobie dod usługę teleopiekuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kiki
Dostałam ofertą od firmy Novum S.A. jakieś pół roku temu. Wiadomo, zanim się zdecydowałam do nich przejść musiałam sprawdzić w internecie czy oferta i firma jest ok. Już od 5 miesięcy korzystam z energii Novum i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×