Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onatnnn

POMOCY CZY KTOS MA PRAD W TELEKOMUNIKACJI NOVUM?

Polecane posty

Gość gość
ja słyszałam, że novum jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego? moja sąsiadka zmieniła jakiś czas temu na novum dostawcę i mówi, że jest zadowolona. rachunki podobno ma niższe. dlatego mówię, że słyszałam, że jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i energię kupują od Taurona. pewnie dlatego ludzie narzekają, że akwizytor powiedział, że jest z taurona. trzeba słuchać i czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchać i czytać i myśleć - ja pomyślałem przed podpisaniem umowy i nie gadam teraz na lewo i prawo że mnie oszukano. Rachunki płacę niższe niż dotychczas i to jest najważniejsze. Pozdrawiam Teslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie. Dostajecie umowę to ją dokładnie przeczytać, przejrzeć, sprawdzić, czy wszytko gra. Dopiero potem mieć pretensję. Ja wiedziałam co podpisuje. Nie moge narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli, że "podjęłaś dobrą decyzję"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam novum i uważam, że podjęłam bardzo dobrą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzXXL
Jedyny stosunek jaki można mieć z NOVUM to sprawa w sądzie. Przestrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzajmy. podpisując odpowiedni pakiet dla siebie na pewno będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z powyższą odpowiedzią. jak dobiorą korzystny pakiet to sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plelumple
Jasne że tak, to jest sytuacja analogiczna z tym co oferują operatorzy komórkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o prawda, reklama widzę pełną parą się kręci. Same rachunki, tzn opłaty za prąd - może i będziecie mieli niższe o 20, 30, może nawet 50zł. To sporo. Ale prąd przesyła nadal PGE bo to jedyny dystrybutor prądu w Polsce i poza rachunkiem z Novum czy innej formy, będziecie dostawali drugi rachunek z PGE za przesył właśnie :o:o To, co oszczędzicie na prądzie i tak wyrównacie w rachunku za przesył. Z doświadczenia i w praktyce wygląda to tak, że bedziecie płacić albo tyle samo, albo nawet więcej. Oczywiście poza okresem promocyjnym (czyli poza pierwszymi kilkoma miesiącami które faktycznie są atrakcyjne cenowo). TAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE i nie dajcie się nabierać na te durną reklamę na kafeterii :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byles w Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tembirkntul
Ale skoro płaci się jednemu za przesył to już drugiemu się nie płaci, więc to się wszytko dodaje tak jak należy. Rachunki wcale nie muszą być wyższe. No i trochę kultury, bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tawerniarstwo
To prawda, ludzie strasznie panikują i dramatyzują tu w sieci. Warto poczytać na stronie firmy co oferują, z konsultanetm pogadać i po prostu wybadać czy nam się to opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się nabrałem. Mam pakiet 160kwh i sprawdzam co miesiąc stan licznika . W tej chwili mam zaoszczędzone 250 kwh za kilka miesięcy i co się okazuje to co zaoszczędziłem przepada. Muszę co miesiąc zapłacić za 160kwh. Novum stan licznika nie interesuje trzeba płacić za to co jest w umowie. I to jest dopiero szczyt złodziejstwa. Na rynku brakuje prądu, namawiają nas na oszczędzanie energii kupowanie ledów ochronę środowiska a NOVUM ma to w d....e. Sprzedają prąd w pakietach jak impulsy telefoniczne. Ciekawe kiedy ktoś się tym zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było dopasowac pakiet odpowiedni do swoich potrzeb, ja tak mam. W ciagu miesiaca wyrabiam sie prawie na równo, chyba ze sa wakcje to wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treudoniusz
Właśnie, przecież warunki są opisane w umowie, skoro miałeś taką sytuację trzeba było dobrać sobie inny pakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpalKamionek
A ja tylko napiszę, że tytuł jest dziwny. Prąd to energetyka, a telefon to komunikacja. Nie można mieć prądu w telekomunikacji. Chodzi o to że firma novum oferuje szeroki zakres usług i tak właśnie opłaca się korzystać z nich. Ja k ma się u nich prąd i telefon to oszczędności są jeszcze większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryolech
Ja także dałam się nabrać przedstawicielce Novum- ustaliła na podstawie moich rachunków z Tauronu taryfe żółta 240 twierdząc ,że moje rachunki będą mniejsze o ok. 10 zł miesięcznie. Nie wspomniała o tym ,że bez względu a to czy zużyje się mniej i tak będę płacić za 240 kwh miesięcznie. Tauron rozlicza prąd wg zużycia i co pół roku, jeśli zaoszczędzę obniża kolejny rachunek. Tu mimo tego ze w regulaminie novum jest info o rozliczeniu faktycznego zużycia nie ma żadnego rozliczenia jeśli zużyje się mniej , a tylko jeśli więcej to się dopłaca. Przez 3 miesiące płaciłam wiec za 240 kwh mimo zużycia ok 150 kwh. Za zmianę taryfy na niższa naliczają opłatę 100 zł.Reasumując wyjdę w ciągu roku- "jak zabłocki na mydle" -przedstawiciele mówią co chcą, nie wszystko i niezgodne info z prawdą i dają do podpisu ,-że dokładnie i rzetelnie przedstawili ofertę - i tym potem się zasłaniają. Uwaga w tej firmie płaci się stałą opłatę i mimo mniejszego zużycia -stałą przez cały okres umowy- a nie! zgodnie ze zużyciem faktycznym!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest ta gwarancja, że płacisz stałą kwotę. Płacisz mniejsze rachunki mimo tego pakietu? Bo zrozumiałam, że tak. To wez pod uwagę, że płacisz o wiele mniej...dlatego może warto zmienić taryfę? To rachunki beda jeszcze mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak. Zamiast nartzekać w internecie wartio się zastanowić co ta firma ma do zaoferowania./ A ma wiele i można dużo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaAs
Jestem w Novum juz dlugi czas, najbardziej przyciagnelo mnie do nich to, ze jest indywidulany pakiet i przysluguje okres gwarancyjny 36 miesiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzieki temu mozna oszczedzac, stala kwota, prad tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stala kwtota to bardzo wazne, nie martwisz sie, ze w tym miesiacu rachunek przyjdzie wiekszy i nie bedziesz miec za co zaplacic. Ja popieram takie rozwiazanie, stalej kwoty przy indywidualnym pakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest lepsza firma od NOVUM ? Czy tylko Tauron pozostaje do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejżyj sobie pakiety z Novum potem z Tauronu i wtedy zdecyduj. Podejżewam też, że nie będzie jakiś problemów aby spotkac się z przedtawicielami obu firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prąd, w Novum i jestem zadowolony. Nie ma się czego bać, to jest bardzo porządna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×