Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

bardao mily gest z jego strony , gratuluje postawy . Wczoraj biegalam bylo tak goraco ale jakos pokonalam dystans dzis strasznie mnie bolal nogi , ale musze cos pocwiczyc bo jeszcze mam 19 dni do wyjazdu a waga nie spada za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wam mija dzień dziewczyny? ja właśnie zabieram sie do obiadu - ryz z pieczonymi jablkami, za jakąs godzinę włączam Turbo i ćwiczę dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🖐️ nie mam za bardzo czasu ostatnio :( dzis jadlam ciemne pieczywo, kurczaka bez skory i surowkę oraz jogurt 0%. ide spać zaraz, nic mi sie nie chce. Cwiczyc tez nie cwicze bo wystarczajaco sie nagimnastykuje ostatnio przy dzieciach. A ze taka pogoda to siedzimy w sali wiec glowa mi peka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) Dzis nic nie cwiczylam jeszcze moze to nadrobie jest tak goraco ponad 30 stopni , tak mi sie chce spac , musze lykanac kawy i brac sie do jakiegos dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka - zazdroszczę pogody! chyba wszyscy tęsknimy za Słońcem i temperaturą przynajmniej +15 :) Pseudonim - podziwiam raz jeszcze ze z tymi dzieciakami wytrzymujesz! :P co do jogurtów 0% to ja staram się unikać czegokolwiek z napisem light lub 0%, tłuszcze w takich produktach są zastapione przez węglowodany - a witaminy rozpuszczają się własnie w tłuszczach i nie trzeba się ich bać :) Angel - odezwij się! ja już po śniadaniu - serek wiejski z pietruszką, turbo też już za mną. na obiad kurczak z sałatą. zrobiłam zdjęcia - przed i po - ciekawskich zapraszam na turbospalanie.blogspot.com/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit wow, różnica jest :-D szkoda, że nie mogę powiększyć zdjęcia przed, ale i tak widać :-) Jednak ćwiczenia wiele dają, to "tylko" 4 kg na wadze a wizualnie dużo więcej fajnie, że i Ty masz bloga, lubię nie tylko poczytać ale i pooglądać :-) Mój zapadł w stan hibernacji, ale idzie wiosna, może go obudzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jestem z wami, tylko nie miałam siły nic pisać. Dietkuję cały czas,ale nie ćwiczę, może jutro wrócę na siłownię. Dziś jedynie pozwoliłam sobie na ciasto, rosół i kotleta u babci po pożegnaniu dziadka. Ale chyba musiałam coś zjeść porządnego i zregenerować siły bo ostatnio to słabiutko. I w głowie się kręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel może to z emocji? przeżywasz przecież ciężkie chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ssu, to pewnie z tych emocji, Teraz jeszcze kanapka z żytnim chlebkiem just fit, szynką i papryką i koniec na dziś. Trzeba walczyć dalej bo robi się coraz cieplej, a dziadek cieszył się razem ze mną że zrzucam zbędne sadełko więc nie można się poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogólnie to zebrałam wyniki mojego odchudzania w całość i wyglądają one następująco : 9.01 - 70 kg 16.01 - 67 kg 23.01 - 65,5 kg 2.02 - 63,5 kg 13.02 - 61,5 kg 9.03 - 59,6 kg 16.03 - 59,1 kg 22.03 - 57,5 kg 3.04 - 56,5 kg teraz trzeba dążyć do dwóch 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ ja sie pochorowalam i mam zapalenie strun glosowych tak wiec musze milczec przez jakis czas i lykac antybiotyki :( dobrze, ze jutro juz piątek i przez weekend sie wykuruje. hmmm...musze przemysleć temat tych jogurtow 0%...tylko, ze one najlepiej mi smakują bo te jogobelle itp mi sie zbrzydly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ssu :) jeszcze nie opanowałam interfejsu :P Angel - waga super Ci spada :) niedługo chyba już będzie stabilizacja, co? :) pseudonim - kuruj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit - zobaczymy, teraz pasowałoby trochę wyrzeźbić to ciałko, może jak dojdę do np. 53 kg to będzie fajnie... W każdym razie będę próbować,ale już na dzień dzisiejszy jakbym miała wskoczyć w bikini to nie wstydziłabym się jakoś specjalnie. Ja też nie mam parcia na to, żeby zejść np poniżej 50 bo nie mam 15lat żeby wyglądać jak wieszak, kobieta powinna mieć kobiece kształty a nie patykowe, ja tak przynajmniej uważam. Teraz już ciepło się robi to będzie też inna motywacja, wyciągnę rower, będę często jeździć albo nad zalew albo do dziadka żeby sobie z nim posiedzieć. Jeszcze Ci powiem fit że przed rozpoczęciem ćwiczeń wcale nie miałaś najgorszego brzucha, mój przy 70 kg to były zwoje tłuszczu takie obrzydliwe i niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - dla mnie to była naprawdę masakra :/ bluzki w rozmiarze L i balon z przodu... jak z reklamy o wzdęciach czy coś, nie chcę już do tego wracać, wolę siebie taką jak teraz - walczącą :) ja też podejmuję wyzwanie! wcześniej zaczęłam od 20 , skończyłam na 150 i wcale nie było łatwo, dziś zrobię dodatkowo kilka ćwiczen na nogi, uda zaczynają być niepokojące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiadacie, że przysiady są dobre na dupsko? czy na nogi ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Ostatnio nie cwicze, musze sie zebrac w sobote zwazyc i ruszyc pobiegac. Malo co jem bo ten gorac mnie dobija i stresuje sie bo moj maz wyjezdza na kilka miesiecy na szkolenie i pewnie sie nie zobaczymy bo nie dostane wolnego . Angel jestes moim idolem , bardzo Cie podziwiam za wole walki i determinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja już zrobiłam przysiady, pompki i turbo spalanie! na śniadanie pół bułki pełnoziarnistej + sałata, ogórek, pomidor, szynka! Halinka - my tutaj chyba wszystkie tęsknimy za taką pogodą :( dobrze że dziś chociaż świeci Słońce! co do wyjazdu męża to szybko zleci! zanim sie obejrzysz to będzie z powrotem :) Ssu - przysiady ujędrniają pupę i wyszczuplają nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny * ssu - mi trener zalecił przysiady ostatnio co mnie tak wychwalał że już dobrze wyglądam a ja narzekałam na uda. Mówi że na udka są najlepsze, no i dupcię też ujędrniają. * fit - jesteś dzielna na prawdę z tymi ćwiczeniami! * Halinka - nie wiem co mam Ci poradzić,ale pewnie też stresowałabym się sytuacją, jak będzie Ci źle to pisz tutaj... miejmy nadzieję, że to szybko zleci albo że jednak uda wam się spotkać ! A ja się na swoim ostatnio zawiodłam i w sumie to niech sobie robi co chce, stara się chyba trochę załagodzić sytuację,ale nawet nie myślę o tym. Obudziłam się rano taka spokojna, jakby Dziadek czuwał nade mną :) i jakby chciał mi powiedzieć, że wszystko będzie dobrze. Daj znać oczywiście jak się zważysz jutro... mam nadzieję, że będzie się z czego cieszyć. I dzięki za miłe słowa. Uciekam do tesco żeby wywołać zdjęcia, kupić jakąś śliczną ramkę i pożegnać się z moim kochanym wujaszkiem z uk bo jutro ma samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, wczoraj mialam wielki dzien slabosci i chyba mnie wywalic z tego forum albo zmienie nicka na spaslak roku.Wypilam cale wino i zjadam 5 paczkow z rozpaczy chyba sama nie wiem. Zwazylam sie i automatycznie pol kilo wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba też dzisiaj wypiję butlę wina :( :( :( :( najwyżej będę później chodzić po ścianach bo mało dziś jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jutro ide do pracy przynajmniej zajme sie czyms . Za godzine zbieram sie biegac nie jest jeszcze tak goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z zakupów ale nadal mam nerwa, zaraz cos zjem bo nie jadłam od 9... a u mnie Halinko strasznie padał deszcz przed chwilą,ale już cieplej trochę..co to za dół Cię dopadł? to z powodu wyjazdu męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ Halinka a co Cię tak smuci, ze mialas chwile slabosci ? Ja dostalam taki antybiotyk, ze chodze na wc kilka razy dziennie :( jestem wykonczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tylko ja w dobrym humorze :-D połaziłam dziś po lesie, dotleniłam się jak cholera. Wreszcie bez zimowej kurtki :-D Wreszcie wiosna!!!!!!!!!! Nawet mi się jeść nie chce, dziś zjadłam tylko owsiankę z żurawiną na śniadanie i zgrzeszyłam pomarańczą na deser :-D No ale idę zrobić jakąś kolację, żeby mnie znowu wilczy głód w nocy nie dopadł Jestem dziś strasznie pozytywnie nastawiona i tylko Pani wadze mówię siarczyste spadaj! bo dziś pokazała 57,5 kg I wiecie co? chyba poprzestanę na tych 55 kg bo szkoda mi cycków :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa kupiłam dziś spodnie i mam w nich ładną pupę sialalaala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie, że tak na raty piszę ale upiłam się dziś tą pogodą i nie kontroluję :-D Kupiłam sobie jeszcze w PEPCO dokładnie taką samą koszulkę: http://allegro.pl/atmosphere-koszulka-top-wilk-36-s-i3168844486.html wiadomo, że rzecz gustu ale mi się bardzo podoba, na żywo dużo ładniejsza i cena ...uwaga! ...19,90 :-D Pepco jest FAAAJJNEEE :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×