Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

Gość pragnąca schudnąć 20 kg
kolejny dzień w pracy zaliczony. Za chwile do domu. Dzisiaj na śniadanie churkie pieczywo z rzodkiewką, na II śniadanioe to samo i 2 litry wody nie gazowanej przez 8 godzin w pracy. Do poczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie skończyłam obiad, sałata + makaron + kurczak, ułożyłam sobie też plan ćwiczeń na nogi bo nie mogę już na nie patrzeć :/ zmierzę się dziś chyba, na wadze 63 kg :/ idę na siłownię! nie ma co siedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już jestem w domciu, ok 14 zjadłam grejfruta i jogurt z ziarnami i teraz jakoś po 17 zjem ostatni posiłek, mam dobrą surówkę, może z jakimś mięskiem. I pora na kolejną zieloną herbatkę...No i czekanie na mojego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnąca schudnąć - na początku swojego odchudzania jadłam dużo tych chrupkich ale przerzuciłam się na żytni chlebek, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIT - przejrzałam właśnie Twojego bloga i nasuwa się jeden wniosek - potrzeb ubraniowych całe mnóstwo, tak jak u mnie. Co do butów - też chcę sobie kupić jakieś ładne sandałki bo nie mam na lato,same balerinki. Ale jeszcze się nie rozglądałam. Tenisówki - u mnie w szafie raczej nie goszczą,ale moje koleżanki kupują na targu i sobie chwalą, że fajne i w dobrej cenie... no właśnie i może warto się rozejrzeć?? Ale w ccc też widziałam jakieś w miarę ładne. Bluzeczki też by się przydały, zbieram coś powoli w miarę możliwości, bo we wszystkich moich ubraniach wyglądam jakby mi je starsza siostra oddała hehe... Nie kupię wszystkiego naraz bo skad tyle kasy brać, ale np w tym miesiącu pozwoliłam sobie na taką białą bluzeczkę z koronką z reserved i zwykłą dłuższą różową bokserke z jakąś kokardką na dekolcie, będzie akurat do legginsów, na rower bo zakryje tyłek. Iiiii mój najlepszy zakup tego miesiąca - bluza pumy czarna ze złotym logo,tak mi się podoba, stwierdziłam,że też będzie na rower!!! I biustonosze by się przydaly bo niestety biust juz nie jest taki obfity;/ I spodnie;/ Wszystko na raz...ale kupować trzeba stopniowo bo za coś trzeba żyć. Ostatnio wymyślilam sobie,że poszukam w szafie pięknych beżowych spodni z kokardą, kupiłam chyba 2lata temu aż w koncu zrobiły się za małe... tak się ucieszyłam,że będą dobre, że będę w nich chodzić a tu psikus - ZA DUŻE i wiszą. Hehe. Jakby mi ktoś dał 3 tys zł o tak po prostu to bym wydała tylko na ubrania, 15 kg na prawde swoje robi. Musze pójść jak najszybciej na tą siłownię,no już cały dzien o tym myślę. Koniec refleksji na temat ubrań, daję wam spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-D FIT A ja mam bliźniaki tych Twoich sandałków z reserved :-) OO tee: ........eeee??? jeszcze kilk sni temu były na stronie a tu nie ma?? Ale jak byłaś w Reserved to pewnie kojarzysz, takie czarne ze srebrnym paskiem. Nie wiem , jak się noszą bo oczywiście czekają póki co w szafie, ale na pierwszy rzut oka, a raczej na pierwsze wsunięcie stopy wygodne :-) ANGEL Z pośród tej niekończącej się listy zakupów ja w pierwszej kolejności postawiłabym na staniki, DOBRE staniki w dobrym rozmiarze. To nie tylko kwestia wizualna ale i profilaktyka, w za dużym staniku piersi nie są dobrze trzymane i sprzyja to niestety ich klapnięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssu- są tylko trzeba kolor wcisnąc na stronie :D o te? http://www.reserved.com/pl/pl/woman/all/shoes/w8145-99x/sandals-with-strap fajnie że mamy podobny gust jeżeli chodzi o ubrania :) jak znajdziesz jakiś fajny stanik to podziel się koniecznie ;) Angel - potrzeby rosną w miare oglądania mam wrażenie ;) dziś przeglądając różne strony trafiłam na fajny outlet mango - na ta sukienke jeszcze sie nie odważe, ale może za jakiś czas ;) http://www.mangooutlet.com/PL/p0/outlet/mini-ceny/sukienka-carara/?id=51440176_39&n=1&s=miniprecios&ie=0&m=&ts=1366914792206 w tej zakładce mini ceny są naprawde fajne rzeczy :) w maju wypróbuje i zdam relacje :) na siłowni dziś dałam sobie niezły wycisk na nogi i ledwo siadam, ale to dobrze, jak boli to znaczy że coś się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo faktycznie są :-D Na swoje usprawiedliwienie mam tylko nieprzespaną noc i 17 godzin pracy :-) Sukienka w zabójczej cenie :_D szkoda tylko ze jeden rozmiar. U mnie w szafie na lato praktycznie same sukienki, jestem od nich uzależniona, choć ostatnio kupiłam też sporo szortów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio kupiłam sobie 3 pary bardzo fajnych jegginsów Lee i to każde w atrakcyjnej cenie :-P Jedne z nich to takie: http://clotz.pl/819-Lee_JEGGING_AQUARIUS.html Drugie jaśniejszy jeans , a trzecie jednolity granat. Są baardzo wygodne, mają troszkę wyższy stan przez co nie ma strachu siadać czy się nachylać no i przez duży % elastynu dopasowują się więc się nie boję że zaczną wisieć jak troszkę zgubię czy że nie wejdę w nie jak ( nie daj Panie Boże ) trochę przybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :)) wlasnie skonczylam turbo fajna ta chodakowska bardzo mi sie podobalo jutro tez sprubuje , to dla mnie duze urozmaicenie od biegania. Angel tutaj jak nie masz wyksztalcenia to zadnej dobrej pracy czlowiek nie znajdzie , wiec to mobilizuje . Tylko ceny dobrych szkol czesto sa bardzo wygorowane. Ale zobaczymy jak mi pojdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Też właśnie popijam kawkę FIT - dzięki, że pytasz ale to ciężki temat, chyba sobie wszystko wczoraj powiedzieliśmy i doszliśmy do wniosku że inaczej postrzegamy świat ale żyć bez siebie nie możemy i jak to rozwiązać????? ogólnie to sam przyznał, że zasluguję na kogoś lepszego kto będzie mnie lepiej traktował..... oj na razie zgoda, nie wiem czy to dobrze czy źle. Dziewczyny czy ta sukienka na prawdę tyle kosztuje???? Zaraz przejrzę tą stronkę outletu. A i na wadze dziś 54,7 chyba mam już stabilne 55 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - wczoraj jak patrzyłam koło 17 były wszystkie rozmiary, teraz juz tylko xl :( żałuje że sie nie pospieszyłam z zamawianiem :/ wypróbuje tą stonr w maju jak będe miała pieniądze, bo teraz to koniec miesiąca i w portfelu pusto :P co do Twojego, to ważne żebyś się sama dobrze czuła z tym co robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężki temat z nim i sama nie wiem czy dobrze zrobiłam,że go nie pogoniłam ale prędzej czy później bym tęskniła i żałowała mimo,że moze miałabym więcej spokoju..Zobaczymy czy do końca wakacji razem zamieszkamy bo dałam mu czasu tyle, jak się nie dostosuje to ...no cóż. Dziś wstaliśmy rano w jakiś lepszych humorach,oczyszczona atmosfera. Fit są mniejsze rozmiary tylko chyba w tym brzydszym kolorze. U mnie też pustki w portfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami dobrze jest po prostu porozmawiać, inaczej jest jak wiesz co kogo boli itd :) gratuluję Ci bardzo i cieszę sie razem z Tobą :) ja bym chciała chociaż 5 z przodu zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:))) Fit mysle ze powinnas sprubowac jesli turbo robisz spokojnie dasz rade , jestes tutaj mentorem tego forum , zawsze polecasz dobre cwiczenia, niedlugo bedziesz udostepniac nam swoje linki ze swoimi zestawami cwiczen. Szczerze ze mna jest cos nie tak mialam juz 62 dzis 64 nie wiem czy ja jakies slonie w sobie mam czy co moze za malo cwiczylam w tym tygodniu . Albo to 62 jeszcze nie bylo unormowane ale genralnie pomimo ze cwicze ciezko mi schudnac moze za duzo jem . Nie waze sie do poniedzialku. Nie bede sie zalamywac wracam z pracy to wlaczem chodaka i moze pobiegam. Dzieki ze tu jestescie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to boje sie tego wyjazdu pewnie kazda ciotka bedzie chciala mnie nafutrowac jedzeniem , musze byc silna. Wezme adidasy i bede cwiczyc to moje postanowienie, zwlaszcza ze przeniesli mi test fizyczny na koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel masz dobre serce, mam nadzieje ze twoj sie pozbiera i wezmie do siebie co mu powiedzialas , jesli nie to bardziej niz pewne ze bedzie zalowal cale zycie. Wierze ze wszystko sie uda, on potrzebuje zeby ktos trzeci nim potrzasnal zeby zdal sobie sprawe ze to nie przelewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja wczoraj pierwszy raz robiłam SKALPEL niestety z youtube więc co 5 min miałam przerwę, muszę powiedzieć, że dawno tak nie ćwiczyłam ostatnio w liceum :) Dzisiaj spróbuje kolejny raz ( dzisiaj ściągnełam z neta ciekawe czy na moim lapku będzie działać ) W sumie już tydzień mija jak codziennie ćwiczę ( oprócz weekendów ) i muszę Wam powiedzieć, że czuję poprawę mojej skóry do ćwiczeń zawsze wieczorkiem po kąpieli balsamuję się z IRENE max ujędrnianie i jest naprawdę dobry oraz wydajny. W lato będę używać z perfecta serum On daję zimno więc na ciepłe dni będzie doskonały. Moje codzienne odżywiane również jest wzorowe - nie jem słodyczy, tłustego oraz ciężko strawnego. Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeszcze raz, dziewczyny spaliłam dzisiaj chyba z 1000 kcal, jestem tak zmęczona że padam na twarz, zgadnijcie co robiłam - w firmowym ogródku burzyłam stary skalniaczek i zrobiłam nowy, zasadziłam piękne kwiatki, normalnie jestem ogrodnik jak się patrzy, mój to mi chyba nie uwierzy że paprałam się w ziemi! A moja mama tymbardziej. Jadłam po 14 jogurt naturalny z ziarnami I za jakąś godzinkę zrobię sobie ostatni posiłek. *HALINKA - dzięki, chciałabym żeby nadszedł taki dzień gdy w końcu się ogarnie, tak jak kiedyś wspomniałam ma teraz trochę większy respekt do mnie bo ja zaczęłam inaczej z nim postępować, jestem bardziej pewna siebie i odchudzanie też mi w tym pomogło. ale faktycznie masz rację że nim to trzeba naprawdę potrząsnąć. Serce może i ma dobre ale charakterek okropny.. *esmi - ja już przerabiałam to serum z perfecty i było mi tak zimno że nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić, przed każdym użyciem miałam normalnie dreszcze, aż sobie kupiłam inne ;D też z perfecty, ale taki mus i nie chłodzący aha i jeszcze jedno, posłuchałam się naszej ssu i jeżdżąc dziś za kwiatkami na skalniaczki kupiłam 2 biustonosze. Przykro jest kupować mniejsze,ale i tak są śliczne.I przynajmniej biust będzie normalnie wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka - z tą wagą może to tylko chwilowe...Ale ogólnie to chyba niewiele Ci spadło kg? ale może po obwodach widzisz że jesteś szczuplejsza czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelxxx wiesz każdy inaczej reaguję na takie specyfiki ale ogólnie dla mnie OK. A dzisiaj znowu poćwiczyłam - chyba mnie to wciągnęło a jutro będę z koleżanką biegać - obiecała mi :D Mam jutro zjazd - tak się nie chce i do tego jeden egzamin ;/ Ale myślę już nad majówką :) wyjeżdżamy odpocząć od życia codziennego :) Chyba jutro się zmierzę ile mam cm :P bo dawno tego nie robiłam. Wczoraj kupiłam w końcu ladne spodnie i L!!!!!! normalnie jestem z siebie dumnaaaaaaaaaaaaaaa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie esmi, jeśli Ci odpowiada to ok :) ale mnie to tak mroziło że tragedia hehe. A ja jutro będę jeździć rowerem, już nie mogę się doczekać! W koncu w domuu,, zrobiłam zakupy spożywcze, przyprowadziłam rower z garażu i nareszcie mogę odpocząć. Może jakiś spa day, maseczki i inne :) a Wam jak mija wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj intensywny dzień na dworze, dziś wyciągam rower :D Angel ale z Ciebie ogrodniczka :D a jakie te staniki kupiłaś? ja też kupowałam zazwyczaj wszystko na allegro, ale teraz chyba czas to zmienić, z tymi zakupami w tym outlecie sie spóźniłam :/ wszystko wykupione :/ Halinka - ja myśę że ten wyjazd to bedzie sprawdzian silnej woli! nie umiem Ci nic doradzić, bo sama miałam/mam ogromny problem z objadaniem, a na takich wyjazdach, imprezach to juz w ogóle :/ Emsi - fajnie że ćwiczysz :) no i gratuluje zakupu mniejszego rozmiaru :D to bardzo motywuje :D miłego weekendu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej FIT wchodzę na forum a Ty piszesz, telepatia :) To zapowiada nam się rowerowy weekend. A staniki kupiłam jakieś zwykłe, nie firmowe ale są idealnie dopasowane, nie za duże, w obwodzie też dobre.. i śliczne, jeden biały a drugi czarny z delikatnym różowym dodatkiem. Popijam kawkę, zjadłam serek wiejski i wyruszam pewnie koło południa cały Lublin ma awarię orange ;/ nie można się nigdzie dodzwonić, dobrze że mam jeszcze telefon stacjonarny . miłego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×