Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Małgorzata11

Przedszkole Warszawa Polecajcie

Polecane posty

Gość gość
Ja wybierając przedszkole i żłobek dla swoich dzieci, sprawdzałam w których mają [url=https://www.airnaturel.pl/produkty/]oczyszczacze lub nawilżacze powietrza. 2 lata temu nie zwracałam na to uwagi i córka stale chorowała, teraz zdecydowanie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje sie po postami o akademii rozwoju malucha, to już drugie przedszkole mojego dziecka i tu dopiero sie czuje dobrze, moge polecić z czystym sumieniem, uczy sie sporo angielskiego i jest pod dobrą opieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam dziecko też do Akademii. Okaże się w praktyce jak tam jest, ale panie przedszkolanki zrobiły na mnie dobre wrażenie jak poszłam się rozejrzeć. Ofertę mają bardzo ciekawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Tequesta - jeśli chcecie żeby dziecko bylo bezpieczne, duzo sie nauczylo, rozwijalo sie i bylo zadowolone :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assanaa
Ja zdecydowanie polecam przedszkole Te Vizja na Wawrze. Moje dziecko chodzi tam teraz do grupy 5 latkow. Kameralne grupy, zaangażowane cięcie i ciekawy rozkład każdego dnia. Smaczne jedzenie, ciekawe zajęcia z angielskiego a nawet matematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warta uwagi jest Akademia Rozwoju Malucha. Jestem bardzo zadowolona, mają podejście do dzieci :) a moje dziecko się nie może doczekać powrotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annmarczyk
Tequesta w Warszawie - zdecydowanie najlepsze! Dzieci doskonale się tam rozwijają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Tequestę. Super moim zdaniem jest to, że to przedszkole językowe i dzieciaki od małego się uczą, to się przydaje, języki są coraz ważniejsze. No i zajęcia dodatkowe to bajka. Jest też logopeda, psycholog, pedagog... Wszystkie problemy można rozwiązać na miejscu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko poszło po raz pierwszy do przedszkola. Był to stres i dla nas, i dla niego, ale ostatecznie nie było się czego bać. Posłaliśmy małego do Tequesty i tak jak na początku było narzekanie, tak teraz nie może się doczekać, kiedy znowu tam pójdzie. Bardzo podobają się nam zajęcia językowe :) także polecam, jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mokotowie na ulicy Wołodyjowskiego znajduje się bardzo dobre przedszkole niepubliczne. Są świetnie przygotowani i potrafią zajmować się dziećmi. Tutaj macie ich stronę www.niezapominajka.net.pl Tam możecie o nich więcej przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.21 Jakie zajęcia dodatkowe tam macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę ciekawie zapowiada się ta nauka angielskiego i hiszpańskiego. Niewiele placówek, nawet w Warszawie ma w ofercie dwa jezyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie na Warszawskich Włochach i rozglądacie się tutaj za odpowiednim przedszkolem to skontaktujcie się z www.przedszkole-promyk.pl Jest to niepubliczne przedszkole, które jest bardzo dobrze prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam Tequesta, moja córcia tam uczęszcza. Może dla niektórych prywatne przedszkole to nie jest najlepsze rozwiązanie, ale uwierzcie mi, że warto zapłacić, ja musiałam z publicznego zabrać swoją córcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.12.2018 o 11:20, Gość gość napisał:

też polecam Tequesta, moja córcia tam uczęszcza. Może dla niektórych prywatne przedszkole to nie jest najlepsze rozwiązanie, ale uwierzcie mi, że warto zapłacić, ja musiałam z publicznego zabrać swoją córcię.

Moje dziecko też tam chodzi, do placówki na Mokotowie, bo tam mamy najbliżej. Super kadra, wszyscy bardzo mili, mają rękę do dzieci. Dużo dodatkowych zajęć zajmuje trochę czas dzieciom, które oprócz zwykłej zabawy korzystają bardzo z tych zajeć. Bardzo lubimy panią Wiolę, bardzo zaangażowaną w sprawy dzieci. W ogóle super miejsce dla maluchów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaas

ja przepisałam dziecko z publicznego do prywantego, tequesta na zoliborzu w warszawie. Genialny wybór, super przedszkole, kolorowo, schludnie. Panie nauczycielki sympatyczne, psycholog, logopeda w czesnym oraz dużo zajęć  sportowych i eksperymenty, jak i rytmikę, oczywiście w każdej klasie lektor angielskiego przypisany do poszczególnej grupy przez 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz napisać dokładny adres tego przedszkola? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Pomarańczowa Ciuchcia - polecam. Dużo o nich dobrego słyszałam przed tym jak wysłałam tam swoje dzieciaki. Nie zawiodłam się 🙂 Dzieciaki uśmiechnięte i widać dobrze się bawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 1.02.2019 o 12:20, Gość gość napisał:

Możesz napisać dokładny adres tego przedszkola? 

Moje dziecko jest zapisane do Tequesty na Żoliborzu, przy ul. Jasnodworskiej. Uwielbia panie przedszkolanki, szczególnie panią Basię i Olly. To co nietypowe - przez 8h w przedszkolu jest lektor angielskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również wiele dobrego mogę powiedzieć o Tequeście , córkę zapisałam do placówki na Mokotowie. Szczerze przyznam, że byłam bardzo mile zaskoczona zarówno metodyką nauczania jak i profesjonalnym podejściem samych nauczycieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Przedszkole Montessori Aniołkowo Wawer 😊 Prywatnie, niedrogo, a przyjaźnie, spokojnie i bezpiecznie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Pomarańczową Ciuchcię, Panie są bardzo czułe i kochane dla dzieci. Przedszkola są dwujęzyczne z angielskim na bardzo wysokim poziomie, dzieci robią bardzo szybie postępy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co na pewno przyda się i warto już kupić to:

Kapcie

Kalosze

Wygodne ubranie typu spodnie na gumkach

Piżamki

Szczoteczka z pastą

U nas nic więcej nie wymagają.

Pościeli bym na już nie kupowała bo nie wiadomo czy będzie wymagane u Was a najwyżej przejściowo dasz mu koc z poduszką a jak przyjdzie jakis zamówiony to zamienisz.

Dodam ,ze jeśli w grę wchodzą placówki prywatne, to warto jest zastanowić się nad zapisaniem maluszka do Thames British School:

https://thamesbritishschool.pl/

Z uwagi na to, ze nauka jest tam prowadzona w języku angielskim, maluch będzie w stanie już od najmłodszych lat opanować angielski w stopniu biegłym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Tequesta ma sporo polecajek. Ale nie ma się co dziwić. Cały czas się rozwijają i otwierają nowe placowki. Teraz są już w trzech dzielnicach: Żoliborz, Mokotów i Białołęka. Dbają o kadrę opiekunów, wszyscy u nich są po odpowiednich kurach i widać, że są to też osoby z powołania, które lubią swoją pracę :) No i największy plus: angielski i hiszpański!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×