Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modnabizuteraia

Doradzcie !!! Modna lubiana bizuteria

Polecane posty

Gość Majka343
Na http://www.bizutik.pl/ też lubię kupować, szczególnie, że mają tam biżuterię z lampworkami ( gdzie indziej takiej niestety nie widziałam). No i kontakt telefoniczny z właścicielką jest bezproblemowy, można liczyć na poradę i doradzenie odpowiedniej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmodniejsza biżuteria i w dobrych cenach jest tutaj www.igaleriasklep.pl Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinakow
Hej:):) bizuteria zawsze jest modna, ja jestem miłośniczką ostatnio z koleżankami szalejemy na punkcie bransoletek z alcantary i kryształów swarovskiego, doradźcie mi prosze czy ten model bransoletki bedzie odpowiedni dla mojej Ciotki kolo 50 a moze jakiś inny?? Ja mam taki sam i jestem super zadowolona! http://www.bizuteriapiotrowski.pl/store/item/146-bwmesh9cc pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście bardzo polecam modną ostatnio biżuterię typu wymienialne elementy - marki Bianca Cavatti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farta
Cześć;-) Powiem szczerze, że mam małego fioła na punkcie biżuterii, i już mi się powoli zaczyna nie mieścić w domu ;PP Muszę nowe miejsce zorganizować;) Ja to kupuję różnie – czasami stacjonarnie, czasami przez neta. Jeśli chodzi o internet to naprawdę ładne rzeczy mają na stronie www.crazydiamond.pl . Świetnie wykończone, niecodzienne, stylowe projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Ech, ja to jestem strasznym wrogiem wszelkiego plastiku, patyny, podróbek w biżuterii...Czasami można trafić na różne cuda co wyglądają jak biżuteria z diamentem, a nawet koło diamentu nie leżały, takich rzeczy się wystrzegam. Ostatnio moim ulubionym sklepem jest zdecydowanie staviori -www.staviori.pl. Markowe, włoskie wzory, modne zestawy, złoto, srebro, obrączki, pierścionki zaręczynowe...no mają po prostu wszystko. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelaaa
Bardzo ładną i taką nietypową biżuterię np. Shamballa mają w sklepie online na www.newcraft.eu . Tutaj znalazłam super kolczyki i wszystkie znajome pytają – skąd ją mam? :D Hehe, no są niebanalne. Nigdzie indziej nie widziałam takich połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia g
W tym roku bardzo często widzę że dziewczyny maj srebrne wisiorki, jeden bardzo mi się spodobał mojej koleżanki w kształcie motylka kupowała na Jubilea.pl prawdziwy srebrny za ok 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lato swietnym dodatkiem sa tez modne okulary przeciwsloneczne. ostatnio kupiłam cztery pary za promocyjna cene poprzez www.galeriawidzenia.com , polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o biżuterię to ja jestem fanką jednej strony. http://www.magicznyblask.pl/ , gwarantuję ,że zawsze coś tam znajdziesz Tym bardziej ,że ostatnio są rabaty wakacyjne ,mam nadzieje ze pomogłam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam w tamtym roku szukać sobie biżuterii zawsze przez Internet, jest dużo prościej i niekoniecznie szybciej, ale to dlatego, ze jest dużo większy wybór i moge bardziej określić, co chce, czego szukam. Na TopSilver.pl jest cała masa oryginalnej srebrnej biżuterii, jeżeli chodzi o błyskotki to tylko z tego sklepu kupuje, bo wiem że są uczciwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gremak5
Trochę się naszukałam idealnych kolczyków do mojej sukienki na sylwestra, ale w końcu znalazłam w sklepie LEJDI . Jeśli nadal szukacie sukienki lub dodatków, to odwiedźcie ten sklep polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Jubilea pl sporo osob teraz ma bizuterie, ja zaczelam kupowac w tamtym roku i na swieta kupilam sobie i mamie na prezent caly zestaw z rubinami, bizuteria jest srebrna, próby 925 bardzo dobra oryginalna i wyglada elegancko w sam raz dla mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję modna biżuterię sztuczna w sklepie internetowym http://www.kiara.pl/ Maja fajne nowoczesne wzory, warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zaufanie do biżuterii Savicki. Dużo modnych kolekcji mają na swojej stronie www.savicki.pl można podejrzeć. Mi się szczególnie podoba – Triumph of love. Świetne rzeczy, zrobione z dbałością o szczegóły. Sama wysyłka i obsługa zrobiona rzetelnie, długo na dostawę nie trzeba było czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy wybór biżuterii w butiku Kiara: http;//www.kiara.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×