Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniakosob

mój chłopak chce spróbować trójkąta-proszę o radę!

Polecane posty

paamietaj grzech zawsze sprowadza cierpienie niewarzne jakie czy ta kłamstwo czy to sex przedmałzenski Zlekceważenie fatimskiego orędzia, odrzucenie Dekalogu i Boga pogrążyło ludzkość w moralnej otchłani, a w konsekwencji doprowadziło do wybuchu II wojny światowej. Spełniły się więc słowa Matki Bożej wypowiedziane w Fatimie 13.07.1917 r.: "Gdy pewnej nocy ujrzycie nieznane światło, wiedzcie, że jest to wielki znak od Boga, że zbliża się kara na świat za liczne jego zbrodnie. Będzie wojna, głód, prześladowanie Kościoła i Ojca Świętego". Światło to było widziane w całej Europie w nocy z 25 na 26.01.1938 r. Było to ostatnie ostrzeżenie przed wybuchem II wojny światowej. Ta straszna wojna była konsekwencją zła, które nagromadziło się w Europie i w świecie. Bóg pozwolił ludziom skonsumować owoce ich grzechów, aby doprowadzić ich do opamiętania i nawrócenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1937 roku Rozalia Celakówna ma wizję; [patrz ksiązka -Rozalia Celakówna ''Wyznania z przeżyć wewnętrznych'']'' Patrz dziecko , uważnie na to, co się dziać będzie. To co teraz widzisz stanie się niedługo rzeczywistością. Nastaną straszne czasy dla Polski. Burza z piorunami oznacza karę Bożą, która dotknie Naród Polski za to, że ten naród odwrócił się od Pana Boga przez grzeszne życie. Naród Polski popełnia straszne grzechy i zbrodnie,a najstraszniejsze z nich są grzechy nieczyste , morderstwa i wiele innych grzechów''[str. 40]. Zostało też , zpowiedziane zniszczenie Warszawy, w Warszawie przed wojna funkcjonawoło około 10000 prostytutek.Każdy grzech ,który popełniamy nie pociąga konsekwencji tylko dla nas , lecz również dla naszego otoczenia. Szczególnie grzechy ciężkie jak np. aborcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie miałam
jeśli mam się wypowiedzieć z własnego punktu widzenia to on już zasiał w Tobie ziarno zwątpienia tym namawianiem Ty powiesz nie, ale w nim żadza przygód może wzrastać myślę, że po tym namawianiu przeprowadziłabym z nim bardzo szczerą rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdy sie kocha to sie pozada sie tylko jednej osoby i nikogo wiecej " wiec jak kochasz mamusie, to już nie tatusia? chemicznie każda miłość jest niemal taka sama - do rodziców, do dziecka, do partnera, miłości nie musi towarzyszyć pożądanie, można kochać kilka osób, można kilka pożądać, czy w tym przypadku nie mamy do czynienia pożądaniem lub z miłością? trudno powiedzieć ale żeby się zgodzić na oddanie swojej partnerki innemu to on: 1) ma skłonności masochistyczne, 2) kocha ja bezwarunkowo i ubzdurał sobie, że ona tego chce, 3) jego miłość jest tak pewna, że niczego się nie boi, 4) chce k+2m, o potem zażąda m+2k :p 5) chuć mu trochę rozum odbiera merkaba chyba obstawia pkt 5), ja raczej też -v- @ właśnie miałam zgadzam się, ale ja uważam, że do mężczyzny należy mówić męskim językiem, tak jak do kobiety kobiecym - inaczej cel (porozumienie, przekonanie) nie zostanie osiągnięty -v- @ sajonara pewnie tak, al ]e mówimy o tym co teraz, teraz niewymuszony trojkąt nie jest podstawą do rozwodu, prostytucja niemal zawsze nawet przy zgodzie małżonka co do castingu - już o to pytałem, to pytanie powinna zadać autorka, ponieważ szczera odpowiedz jej narzeczonego dużo powie o jego rzeczywistych przesłankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna malkontentka
kolejna niewdzięczna dziewucha:O ja też kiedyś zaproponowałem takie coś byłej, ona odmówiła, więc naciskałem, dla jej dobra, a ta niewdzięcznica mnie zostawiła. takie są kobiety:O nie rozumiesz, że on to robi DLA CIEBIE. powinnaś z pocałowaniem ręki przygotowywać się już do zaranżowanej DLA CIEBIE nocy. dziwne teraz kobiety robią, człowiek sobie flaki wypruwa, przed kolegą upokarza, a ta marudzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, ja powiem nie, a on dlaej bedzie myslał, fantazjował o 3 ... az w koncu zrobi skok w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg postanowił, że karą będzie grzech [sam w sobie] człowiek żyjący w grzechu sam ściąga na siebie karę. Oczywiście grzeszący zadaje przy tym cierpienie swemu bratu tak też było z Kainem, który zabił swego brata Abla. Bóg Ojciec wszelkie zło dopuszcza ze względu na wolność, jaką dał człowiekowi, i by przez cierpienie jednego człowieka drugi został zbawiony. Tajemnica cierpienia wyjaśniona jest dokładnie w Nowym Testamencie poprzez całe życie na ziemi Moje i Mojej Matki oraz tych, którzy przy Mnie byli. Bóg dopuszcza istnienie Judaszy; każdy z nich ma szansę [być uratowanym], dopóki trwa jego życie na ziemi. Życie to jest wieczną walką, w której ściera się dobro ze złem. Tajemnica cierpienia zawiera w sobie tajemnicę zbawienia, która pozostaje tajemnicą Boga Ojca. Dopóki wszyscy się nie nawrócą i nie zaczną żyć według przykazań Bożych, będą cierpieć zarówno oni, jak i cała ziemia. Będzie głód pożogi, trzęsienia ziemi, której wielkie połacie zaleją oceany. To będzie, Moje dziecko, upomnienie i przypomnienie wszystkim wyznawcom bożków, że Panem ziemi i całego ludu jest JEDYNY BÓG Jahwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonara
merkaba - ja jestem na etapie przemożnego lęku o swoją duszę...(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze Ci współczuje takiego narzeczonego Już widzę jakie będą dalsze propozycje tego faceta. To nie miłość,ale paranoja! Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji? OLAŁA BYM faceta NATYCHMIAST😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale czy na tym to się skońćzy...?" a my skąd mamy wiedzieć? ty nie dawaj tego czego nie chcesz, bo w tedy to rzeczywiście można będzie porównać do prostytucji -v- "Rozalia Celakówna" podobno objawienia po św. Janie to już same szatańskie są więc tę Rozalie pewnie zły opętał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonara
autorko - swoje ciało traktuj jak świątynię, a świątynia ma jednego boga i tyle w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on twierdzi, ze wiele par tak robi a potem wszystko wraca do normy, że to taka odskocznia od rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie miałam
wypowiedział się mężczyzna tam u góry, próbuję z męskiego punktu widzenia ugryźć ten temat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczony to wyraźnie politeista, choć warto przypomnieć, że bogowie politeistyczni też się raczej świątyniami nie dzielą; a jak będziesz wybierała - to wybierz wielkiego spoconego murzyna z 30 cm ptakiem; zwiąż ukochanego nasmaruj mu tyłek wazeliną i powiedz: wiem, że o tym skrycie marzyłeś, kocham cie i zgadzam się na to wszystko sfilmuj, a jak będzie niegrzeczny to pokażesz jego mamusi i kolegom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyry dyry
twój facet jest spoko, w życiu egoizm się liczy, zwłaszcza jak idzie po trupach do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"on twierdzi, ze wiele par tak robi" a skąd on to wie? ja nie znam żadnych miarodajnych POLSKICH badań, Polska to nie Niemcy, a Polacy nie Holendrzy, wychowanie i społeczeństwo mają wpływ na nasze uczucia i oceny, na zachodzie to temat otwarty, u nas tabu większe niż prostytucja, a tabu źle się bada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorki problemem nie jest to, że on chce trójkąta a ona w ogóle nie widzi w związku takim z miłością, tylko to, że ona nie jest pewna, czy on łączy seks z miłością w takim samym stopniu jak ona. mam rację? gdyby było inaczej, nie bałaby się że ją zostawi, tylko że np. będzie sfrustrowany chodził i że to przez nią bla bla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po św. Janie to już same szatańskie są więc tę Rozalie bzdury głosisz bo te objawienia sa w kontekscie pisma sw wiec nic nie wznosza nowego tak samo jest z objawieniami w medjugorie maryja nic nowego nie mywi tylko przypomina o poscie w srody i piatki o wodzie i chlebie mszy modlitwie spowiedzi i czytaniu bibli i szatanie , powiedziała ze bendzie 10 tajemnic kture sie wypełnia muwi sie ze to plagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mi się wydaje że koleś chce po prostu podbudować ego (jeśli odrzucimy wersję z maskowanym egoizmem). te teksty, że wszystkie kobiety tego chcą, że wszystkie pary tak robią, to ON nie może?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyry dyry
autorko, wybierz na seks jakiegoś homo. ty i twój facet będziecie zaspokojeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ merkaba "Szczególnie grzechy ciężkie" a twoja znajomość Biblii jest równie dobra jak ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dyry dyry nie jakiegoś, ponownie obstawiam murzyna z wielkim ptakiem, byle co potrzeb takiego napalonego młodziana nie zaspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie miałam
powiedz powiedz, Twoje zdanie powinno być dla niego najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyry dyry
zgadzam się z tym, że nawiedzona ma braki ortograficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonara
wpadłam tu jeszcze przed snem, by zapytać, czy już wiadomy jest wyrok ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×