Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniakosob

mój chłopak chce spróbować trójkąta-proszę o radę!

Polecane posty

Gość właśnie miałam
Podziwiam że nadal podchodzisz spokojnie do tego tematu... ja bym raczej zrobiła wielką awanturę gdyby mnie koleś namawiał... soryale jak chcesz sobie poeksperymentować to nie ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie to nie ma znaczenia
on twierdzi, ze o tym marzy każda dziewczyna. no to chyba powinnaś zacząć od uświadomienia mu, że się myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie, ze gdyby miał okazje wziac udział w takiej orgii beze mnie, bez wahania by to zrobił. , bez sensu jest to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki on dobry - uszczęśliwia na siłę, to niech naczynia idzie pozmywać i podłogi umyje, jak taki dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupio mi było się przyznać ze ja o tym nie marzę, bo by mnie uwarzał za jakas dziwaczkę zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awantura to najgorsze wyjście - wtedy on już nigdy nic nie powie, jeżeli używa mózgu, a nie tylko jader, to wystarczy z nim poważna, dojrzała rozmowa, jak nie - to lepiej się go pozbyć teraz, a nie niańczyć przez następne 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie miałam
tak jak wcześniej napisalam-poakż charakter i wytłumacz raz a dobrze że NIE i poproś by do tego tematu więcej nie wracał, a potem zacznij tłumaczyć dlaczego, i opowiedz mu o romantycznej kobiecej stronie miłości między dwojgiem kochających się ludzi to jest to co w Was rozkwitło :) i to macie w sobie rozwijać a to co w Was intymne chcesz by było tylko dla Was i nie chcesz isę tym z nikim więcej dzielić, nie chcesz dzielić siebie z jakimś innym fajansem, to ON jest tym wybranym ktoremu się oddajesz bądź romantyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonara
ale prostytutka ma w swoim menu zaspakajanie potrzeb innych, a autorka jest tu niejako środkiem do spełnienia zachcianki swojego egoisty :P a to, że zrobi to za darmo...może następnego dnia postawi jej obiad w knajpie, więc różnicy nie będzie. ot taka zaległa zapłata i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akronim, podważanie wszystkiego co powiem na temat seksu tylko dlatego, że nie mam praktyki, jest dziecinne z Twojej strony. w Twoim świecie, wszystkim dziewicom można wmówić, że wszystko w seksie jest normalne, bo to jest dla nich taka tajemnicza czynność i się nie znają, nie widziały, nie czytały, nie mają prawa do własnego zdania i są głupie?:) pomyśl trochę. lekceważysz co piszę, choć sama autorka ma obiekcje, ale ja nie mogę:) zastanów się nad sobą, kotek, bo to absurd. tak jakby abstynent nie mógł skrytykować żula spod budki z piwem jebiącego wódą:) śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie miałam
a co on na to, ze będzie ciebie dzielił z innym facetem? poza tym tacy ludzie z zewnątrz lubią poplotkować o tym co się działo bo oni robią to tylko dla zabawy i nie będą mieć skrupułów żeby się nawet ponaśmiewać za waszymi plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak jak wcześniej napisalam-poakż charakter i wytłumacz raz a dobrze że NIE i poproś by do tego tematu więcej nie wracał, a potem zacznij tłumaczyć dlaczego, i opowiedz mu o romantycznej kobiecej stronie miłości między dwojgiem kochających się ludzi" gorszy sposób trudno sobie wymyślić - to jest metoda na kobiety, a nie na facetów -v- @ sajonara prostytutka to osoba czerpiąca dochody z nierządu, czyli osoba społecznie potępiania - używanie takiego porównania w rozmowie dotyczącej relacji dwojga ludzi nie jest właściwym sposobem prowadzenia dyskursu i nie prowadzi do niczego poza eskalacja porównań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on na to, że to zabawa i moglibyśmy oddac sie temu szalństwu. a potem wszystko by wróciło do normy, wiem jedno skoro on by pozwolił innemu mnie bzykac i to na jego oczach, to mimo wszystko mimow że raz się zyję..on mnie nie kocha prawda? powiedzicie że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonara
taa, a orgia to jest akt miłości i na dodatek akceptowalny społecznie. yhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ whedif używasz porównań, na które sama się obrażasz, akurat w tym co napisałem nie było przytyku do twojej osoby, ty porównałaś seks do alkoholu, ja alkohol do seksu korelacje z własną osoba ty znalazłaś i pięknie pojechałaś ad personam na kilka linijek -v- więc napiszę prościej, twoje porównanie oparte jest na dwóch błędach: 1) formalnym - dokonałaś nadużycia, ponieważ porównywać możesz alkoholizm do nimfomanii, a nie do seksu jako alkoholizmu 2) merytorycznym - nie-alkoholik i nie-erotoman nie znajduje się na równi pochyłej, a jego losy nie są zdeterminowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonara
aytorko, nikt z nas nie wie, czy on cię kocha. a to, że ci proponuje seks z innym może być w tych czasach nazwane - otwartością na różne doznania. ale czy to się wiąże z miłością i szacunkiem do partnera :-O ja w to wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ sajonara "taa, a orgia to jest akt miłości i na dodatek akceptowalny społecznie." pierwsze - może być, uczucia chodzą rożnymi ścieżkami, drugie - to nie jest orgia, to jest 1/2 i jest społecznie przemilczane, tzn. społeczeństwo ten temat pomija jako pozornie nieistniejący,a opinie nie są jednolity, podczas gdy prostytucja jest otwarcie potępiania i częściowo spenalizowana; poza tym prostytucja to akt zewnętrzny, poza związkiem, to co jest tematem, to element, który dotyczy związku autorki - jak masz wątpliwości to porównaj sobie prostytucje i trójkąt jako przyczyny rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akronim z tego co piszesz wynika ze jestes bardzo inteligentnym człowiekiem:D sajonara muszę chyba się z Tobą zgodzic. ogolnie w tym wszytskim mój facet wyszedł na samolubę, egoistę, ale uwierzcie mi to dobry chłopak, czuły i troskliwy i podziwiam go w sumie za ta otwartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"on mnie nie kocha prawda? powiedzicie że tak" tak jak napisała sajonara - a skąd my to mamy wiedzieć, jego naciski nie świadczą o dojrzałości lub właściwym stosunku do ciebie; to w sumie nie musi mieć nic wspólnego z uczuciami - podam brutalny i przerysowany przykład: osoby katujące swoje rodziny często kochają je, podobnie pedofile swoje ofiary, brak szacunku i miłość nie wykluczają się, tylko czy tak powinno być to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy sie kocha to sie pozada sie tylko jednej osoby i nikogo wiecej wiec on nigdy cie nie kocha , kocha tylko twoje ciało bo ma darmowy sex powiedz mu ze sex dopiero po slubie ze wstopilas do ruch czystych serc to zobaczysc ze szybko znajdzie inna inna dziure oczywiscie moze sie zgodzicbendzie wyzywał od dewotek potem sie zgodzi ale znajdzie sobie na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ aniakosob dziękuje, jestem łasy na komplementy jak kobieta w każdym wieku, -v- przemyśl wszystko i nie daj się namówić na coś na co nie masz ochoty lub czego nie jesteś pewna, że chcesz, uczucia są jak bomba, jedna pomyłka może dużo kosztować, a nie po każdym wszystko spływa; i nie unoś się emocjami, faceci też są wrażliwi na swoim punkcie, ale o wiele trudniej im okazywać uczucia (wyłączając histeryków, ale takich unikaj), więc jak się raz zamkną to potem trudno ich ze skorupy wyciągnąć; najlepsza metoda na faceta to urobić go - powoli pracować, ale nienachalnie, on przemyśli, a potem sam dojdzie o jakichś wniosków, dumny z własnych przemyśleń i z tego, że to jego opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłop dla sexsu wszystko zrobi nawet bedzie kłamał ze kocha ryby łowi sie na wędke a kobiety łowi sie na czułe słówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie wiem sama co mam o tym wszystkim myśleć. co mam myśleć o nim.. on chce spróbować czegoś nowego, urozmaicić nasze życie erotyczne. otworzyliscie mi oczy i ukazaliscie problem bardzo bardzo dokładnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie miałam
akronim-chodzi o to, by troche sie gosciu dowiedzial czego chce i pragnie kobieta,a nie o to by na niego znaleźć metodę-nie o tym tutaj mowa chodzi o to, by on się nad tym zastanowił sam ile wie o kobietach - ile wie o swojej partnerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonara
za jakiś czas nie będzie różnicy pomiędzy orgią a prostytucją, w sensie społecznej aprobaty. orgietki są w modzie, więc i w sądach będą coraz ciekawsze sprawy. nie sądzę też aby temat dotyczył aktu wewnętrznego, skoro wejdzie koleś spoza strefy intymnej dla owego związku - ale to takie czepianie się słówek. z drugiej strony, ciekawi mnie wybór tego kolegi do seksu. jakiś casting? przecież, żeby ona miała chęć to facet musi być w jakimś tam jej typie, co nie? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akronim dzięki, to co mówisz ma sens, nie zgodzę się, on zapewne zaakceptuje moją decyzję. ale czy na tym to się skońćzy...? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie miałam
czy chce sie o niej czegoś więcej dowiedzieć... eeeeech, mnie się coś nie wydaje... szkoda że on sam nie może się tutaj wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×