Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie 28

pozytywne testy owu od 23dc ??

Polecane posty

Gość mam pytanie 28

dziewczyny z racji tego, ze nie wiem kiedy mam owu bo cykle nieregularne a ginek mój nie chce mi narazie robic monitoringu cykly bo 2 tyg całkowicie odstawiłam dziecko od piersi zaczęłam robić testy owu od 1dc i tak od 23dc dopiero mam testy owu pozytywne tzn. w 20, 21, i 22dc nie robiłam testów i nie wiem czy nie były w tym czasie juz pozytywne, w kazdym razie mam już 5 dzień mocną kreche z kazdym dniem jest coraz ciemniejsza w 23dc zrobiłam też test ciązowy tak na wszelki wypadek i pokazał sie cień cienia kreseczki testowej a teraz nie wychodzi jak powtórzyłam kurcze nie wiem co jest, 5 dni test owu pozytyw i jajniki mnie pobolewają i kłują a czasem mnie zemdli, czy ja mogę mieć owu tak długo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
dodam, ze mam 27dc czy jest sens testować?? Jesli tak to kiedy najlepiej?? Niecierpliwi mnie to czekanie a betę robiłam w 24dc i wyszła tylko 0,1mlU a zrobiłam bete bo myślałam, zę skoro testy owu nie pokazały owulacji to pewnie są do kitu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
witam ponownie :) dzisiaj znowu mam grubą kreseczkę to 6 tak mocnej kreseczki.... widze, ze nikt nic nie napisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
witaj a powiedz kiedy najlepiej zrobić betę?? Dodam, zę mam 28dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
w sumie to kupiłam 3 różne testy ciązowe ale ciągle zastanawiam się kiedy je zrobić?? Czy poczekać jeszcze np z tydzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 6 dniach żaden
beta najwcześniej po 10 dniach od stosunku, test domowy po 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro bete robilas w 24dc,to moze zrob teraz po niedzieli.Chociaz skoro masz nieregularne cykle,to ciezko cos stwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
dziewczyny wczoraj wieczorem zrobiłam test ciązowy i zobaczcie co wyszło :) to był 28dc http://zapodaj.net/29b81ad87da1e.jpg.html mam bóle jak na @ i trochę się obawiam ... moje cykle ostatnimi czasy trwały po 80, 50 dni a teraz mam 29dc ale dodam, ze niedawno odstawiłam synka od piersi więc miałam nieregularne te cykle a do tego testu owu dzisiaj zrobiony o 10:30 znowu mega pozytywny no to chyba niemożliwe bym cały czas miała owu przez te 7 dni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
z betą się jeszcze wstrzymam tak do tygodnia conajmniej bo mam jeszcze 3 testy ciązowe więc je porobię o ile @ się nie zjawi - mam nadzieję, ze kreseczka testowa zciemnieje :) , a 20 marca mam wizytę u ginka to może się już czegoś dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień jest , słaby ale jest jak sie mocno przypatrzy :) ja bym na Twoim miejscu zrobila bete i sprawdzila czy prawidlowo wzrasta . Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Nadziejko na żywo nawet nie trzeba się specjalnie wpatrywać widać ja od razu bez problemu :) więc teraz pozostaje mi powtórzyć test może jutro powtórzę z rana nie wiem jeszcze :) korci mnie by już zrobić ale to bez sensu chyba skoro tamten robiłam wczoraj wieczorem. W sumie to u mnie bez rożnicy czy robię test rano czy wieczorem bo w nocy i tak sikam czesto, w poprzedniej ciąży test szybko wyszedł pozytywny nawet bledszy od tego wczorajszego :) a na drugi dzień kreseczki nie było za to po 2 dniach betka już była 23,3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
pokazała się po około 2 minutach a po ok 10minutach zciemniała bo uwierz mi na żywo jest ciemniejsza niż tutaj na zdjęciu szkoda tylko, ze moim aparatem nie wychodzi tak wyraźne foto :( kreseczka jest różowa więc to musi być hcg chociaż trochę mam stresa bo w ostatnim cyklu miałam identycznie była II kreseczka ale bledsza niz ta wczorajsza i potem @ dostałam więc nie wiem czy coś było i poleciało czy test był do kitu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
a co powiecie na testy owu, ze 7 dzień są pozytywne?? mi koleżanka powiedziała że jak testy owu sa ciągle pozytywne to moze oznaczać ciąże no a jak test ciązowy pokazuje bladziocha to chyba się potwierdza?? miała któraś z Was takie doświadczenia?? że byłyście w ciązy i testy owu wychodziły pozytywne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na poczatku ciazy testy owulacyjne po wychodzily negatywne. miesiac przed zajsciem w ciaze mialam cien na tescie i poszlam na bete i wyszlo ze ciazy wcale nie ma. a i ten cien pojawil sie tez po ok 2 minutach. w tym miesiacu kiedy zaszlam w ciaze to test ciazowy wyszedl od razu pozytywnie i to 10 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro po 2 minutach wyszedl pozytywny,to jest duze prawdopodobienstwo,ze ciaza.Tym bardziejjesli testy owu sa ciagle pozytywne.Zrob jutro z porannego moczu,to kreska powinna byc ciemniejsza i udaj sie na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
abcd123 no właśnie a jaki test robiłaś?? jakiej firmy?? Ja w pierwszej ciązy robiłam test bobo i pink express i bobo nie pokazał nic a pink pokazał bladziocha a dwa dni poźniej betka wykazała ciąze a teraz pierwszy test zrobilam w 23dc wiem, zę za szybko ale takie miałam objawy, ze stwierdziłam, ze skoro nie wiem kiedy miałam owu to może jednak test już coś pokaze i test w 23dc pokazał bledszy cień cienia dlatego w 24dc poszlam na betkę ale ta była 0,1 a wczoraj już była bardziej widoczna kreseczka wiec pewnie i betka wzrosła ale jak liczyć, ze betka wzrasta ok 66% co 2 dni to bez sensu wybierać się za wcześnie na betę chyba??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nei pamietam nazwy juz jaki to byl test ale wiem ze byl o czulosci 10 a nie 25 tak jak normalne testy.w 29 dniu cyklu bete mialam juz 480,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel222 powiem Ci, ze nie kązdy test zawsze mi taki cień pokazywał bo jak ciązy nie ma to i po czasie nie pokazuje, a jak byłam w ciązy a byłam już 3 razy to i testy pokazywały mi właśnie bladziochy, nie wiem własnie jak to jest z tymi testami bo mój gin mówi, zę jak ciązy nie ma to test nawet bladej kreski nie powinien pokazać ... kurde korci mnie by jeszcze dzisiaj zrobić test im więcej o tym myślę ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
abcd123 to dużą miałaś już tą betę :) ja w ostatniej ciązy miałam w 27dc betę 2 a w 29dc już była 23,3 :) ale ponad 400 to musiałaś mieć szybko owu :) ja miałam owu w 18dc bo wtedy miałam monitoring cyklu przez kilka dni a cykl mój był wówczas stymulowany lekami :) bo ja zawsze miałam późno owulacje jeśli ją wogóle miałam bo gin robił mi monitoring 3 razy i 2 razy miałam owu po 20dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesli nie mozesz sie juz tak doczekac i wczoraj wyszedl pozytywny,to dzis tez powinien:),wiec jak chcesz to zrob i wrzuc fotke,zeby porownac wczorajszy z dzisiejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
http://naforum.zapodaj.net/3001631699d6.jpg.html a tutaj moje testy owu musicie na slowo uwierzyc, zę one w dniu testowania były tak ciemne jak ten ostatni z prawej :) bo one wysychają i bledną ale wczesniej jak je robiłam to była mega bladziutka kreseczka a celowo zrobiłam test owu innej firmy by sprawdzic czy te wcześniejsze testy nie są przekłamane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
mówisz zeby jednak zrobić dzisiaj?? ale powiedz ile czasu ja powinnam nie pić przed zrobieniem tego testu żeby był wiarygodny żebym go nie zrobiła z rozcieńczonego moczu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie,to najlepiej robic z rana,ale jak wieczorem wyszedl Ci pozywtywny,to i teraz powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel222 no własnie one kazdego dnia takie były jak ten ostatni z prawej a koleżanka mi powiedziała, ze te testy owu są pozytywne cały czas jak jest się w ciązy :) przyznam, ze wcześniej jak robiłam testy owu to wychodziły przez 2 góra 3 dni takie mocne a potem bladzioch aż wreszcie zanikła kreska testowa bo ja z racji tego, ze nie wiem kiedy mam owu robiłam cały cykl te testy owu no a tym razem 7dzień już pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prawda jest taka,ze w ciazy testy owulacyjne sa pozytywne,ale tez nie zawsze pozytywny test owu oznacza ciaze.ale w Twoim przypadku sadze,ze ciaza,bo test ciazowy rowniez wyszedl Ci pozytywny,a to musi o czyms swiadczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam owulacje w 14 dniu cyklu tez potwierdzona monitoringiem. w 24 dniu cyklu mialam bete 6,2 czyli 10 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel a powiedz bo wg danych internetowych jak policzyłam kiedy beta będzie już wynosiła ponad 25mlU jak testy ciązowe wskazują to dopiero w 35dc jeśli beta przyrsata prawidłowo o 66% dziennie czy cos źle licze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×