Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie 28

pozytywne testy owu od 23dc ??

Polecane posty

Gość mam pytanie 28
Angel chyba, ze myslisz, zę test ciązowy mi jej nie pokazuje a mimo to ciąza jest i betka ja pokaze?? Kuźwa sama nie wiem co myśleć :( szkoda mi kasy na betę bo i tak czuję, ze będzie nisko a test jak jest ciąza to wydaje mi sie, ze powinien ją pokazać chyba,z e jest zrobiony za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm .. nie wiem.Ale test z krwi jest dokladniejszy,bo wykrywa od 5,a test od 10 lub 25.W poprzedniej ciazy,to moze byl przypadek,ze bete wyszla niska,a test ciaze pokazywal.Ale ogolnie jak test pokazuje 2 kreski,to beta tym bardziej musi byc pozytywna.No,ale jezeli wolisz zrobic zwykly test,to zrob jak uwazasz :).Daj znac jaki wyszedl wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel dam znać :) jak tylko zrobię test :) a Ty powiedz starasz się też o dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj autorko.Czy Twoja sprawa sie juz wyjasnila i czy bylas u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Tak wyjaśniła w ciązy nie jestem :( za to mam sporo torbieli, jajniki drobnopęcherzykowate i do tego ginek podejrzewa niedoczynnośc albo nadczynność tarczycy bo mój wynik TSH to 0,840 w przyszłym tyg mam zrobic badanie FT3 i FT4 i badanie nasienia męża i zobaczymy co będzie dalej ... lekarz mówi, ze jak wyniki bęą ok to podejdziemy do stymulacji clostilbegytem a jak nie to będzie trzeba jakieś leki na tarczyce zastosować. No cóż co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi,ze to nie ciaza.Mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Hej to znowu ja :) ten cykl zaczęam z clo i niebawem na monitoring :) ciekawe czy uda się jak 2,5 roku temu za pierwszym razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę clo a za tydzień na usg ciekawa jestem czy uda się wychodować ładny pęcherzyk :) Angel dzięki, za kibicowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
jednak byłam już wczoraj na usg i jest pęcherzyk dominujący :) wczoraj miał 14mm w 9dc więc ginek przewiduje, zę owu będzie gdzieś w niedzielę, tzn do tego czasu urośnie ładny duży pęcherzyk i wtedy mam wziąc zastrzyk ovitrelle (jutro odbieram zastrzyk w aptece - 130zł) bo chciałam pregnyl ale z jego dostępem jest cieńko facet w aptece powiedział, ze nie mają w hurtowniach tego leku już z 2-3 lata i to nic, ze jest tańszy ba nawet jest refundowany ale go nie ma fizycznie ... w kazdym razie mamy działaś w weekend i kilka dni później bedzie jasne, czy się udało czy też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
hej Angel robiłąm dzisiaj test z porannego moczu i jest kreseczka testowa bladzioch ale jest :) prosze trzymać kciuczki by kreseczka z każdym dniem ciemniała :) trochę mam obawy, że to jeszcze ovitrelle fałszuje wynik ale co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
tak Angel ten lek nazywa się ovitrelle :) niby na ulotce jest napisane, ze może utrzymywać się do 10 dni, ale mój ginek mówił mi, ze to nie mozliwe by tak długo utrzymywał się w organiźmie. Myslę, ze do końca tygodnia powinno się wyjaśnić czy się udało czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
nie nie jeszcze nie idę poczekam kilka dni jeszcze wtedy wynik będzie wiarygodny bo teraz sama nie jestem pewna czy te II kreseczki to od ciazy czy od tego zastrzyku jeszcze :) narazie porobię testy jak zciemnieją to skocze na betę :) a jak nie zciemnieją tylko II kreseczka zniknie to będzie wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie,na drugim tescie kreseczka jest ciemniejsza. Mysle,ze moge Ci juz pogratulowac :) A kiedy mialas dostac miesiaczke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
teoretycznie termin @ mam na ok 25 kwietnia czyli jeszcze tydzień czasu :) a tu już widać że kreseczka ciemnieje :) Narazie niedziękuję :) ale proszę trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel czyli jednak nie mam schizy widzisz też tą kreseczkę testową?? Na żywo jest wyraźna nawet nie trzeba się wpatrywać, ale wiesz ja już tyle testów robiłam i zawsze bałam się, ze sobie wmawiam i tylko ja widzę tą kreseczkę testową hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel 25 kwietnia to bedzie mój 31dc a owulkę miałam ok 13dc potwierdzona na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
tak bardzo mi z tym zle - niedziękuje :) żeby nie zapeszyć ale.... zrobiłam jakąś chwilę temu test paskowy i też pokazał II kreseczki :) coprawda bladziocha ale jest :) jutro, pojutrze myslę, ze testy będą jeszcze ciemniejsze :) normalnie cieszę się choć nie chciałabym się znowu rozczarować ... coprawda mam jedno dziecko ale poczęte tak samo jak to drugie czyli w cyklu stymulowanym clo i z zastrzykiem na pękniecie pęcherzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,widze druga kreseczke :).A skoro owulacje mialas w 13dc,to termin miesiaczki wychodzi chyba szybciej niz na 25 kwietnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co to
niby mozna liczyć że po 14 dniach od owu powinna przyjść @ ?? to by wyszła na 22 kwietnia :) no ale ja mam wizyte na 25 kwietnia więc tak z ginem ustaliłam, że jak do tego czasu @ nie przyjdzie to mam przyjść do ginka na wizyte :) ogólnie to ja mam nieregularny okres więc nie wiem ile dni cyklu liczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
he he ten powyzszy wpis to mój :) Angel jutro wrzuce zdjęcie testu już z aparatu ale to dopiero po 18:00 jak mąz wróci i przywiezie aparat fotograficzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
jednak dzisiaj skoczyłam na betkę :) wyniki mam mieć jeszcze dzisiaj :) prosze trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×