Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie 28

pozytywne testy owu od 23dc ??

Polecane posty

Gość mam pytanie 28
abcd123 no najgorsze, ze ja nie wiem kiedy w tym cyklu miałam owu niby testy owulacyjne robiłam ale nie pokazały mi owu a robiłam testy w tym cyklu tylko do 18-19dc jakoś tak i potem dopiero zrobiłam w 23dc więc nie wiem co było przez te dni kiedy nie robiłam testów owu sama się już zakręciłam he he mam nadzieję, zę betka wszystko wyjasni ale chciałabym jeszcze zovbaczyć co test ciążowy pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test z krwi powyzej 5 oznacza ciaze.Ale skoro test sikany wyszedl pozywtyny,to beta tym bardziej musi juz wyjsc pozytywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
a no to źle wyliczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
ale widzisz ja w poprzedniej ciązy miałam test pozytywny juz w 27dc bete robiłam w 28dc i wyszła dopiero 2mlU czyli test wykazał ciąze szybciej dopiero w 29dc beta wyszła 23,3 czyli 2 dni po teście :) dlatego z betką się jeszcze wstrzymam :) bo jak ona tak wolno rośnie to jutro nie będzie nawet 2mlU wg wyliczeń bety z 24dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
zakręciłam trochę wiem ale jak ma byc ciąza to i za tydzień test ją pokaże prawda?? Mąz mówi, zę mam nie świrowac tylko czekac i za kilka dni powtórzyć test he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
własnie zrobiłam bobo strumieniowy i jak narazie nic nie ma :( ale tamten pierwszy test był innej firmy więc dla pewnosci poczekam jeszcze kilka dni tak jak mówisz :) i znowu zrobię bobo ale płytkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
kurde jak się mocno przyjdrze to wydaje mi się, ze widzę II kreseczkę ale nie widać jej od razu tak jak na tamtym teście ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
mój mąz mówi, zę nic nie widzi więc czekamy dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
a powiedzcie czy jak nie ma ciązy to skąd ta druga kreseczka by się wzięła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
o kurdeczka no ja mam PCOS i wielotorbielowate jajniki myslisz, zę to one mogą dawać taki wynik testu?? leki z hcg nie wchodzą w grę bo ja nic nie brałam oprócz witaminer prenatal i witaminy C bo coś ostatnio nienajlepiej się czułam jakby mnie grypsko brało ... a dodam, zę od 15lutego odstawiłam dziecko od piersi a w zeszły piatek przez 2 dni brałam dostinex na zatrzyamanie laktacji, w ulotce nie ma wzmianki o tym czy moze wpywać na wynik testu ciązowego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
dostinex jest na obniżenie prolaktyny bo i z tym od zawsze walczyłam by zajśc w ciąze :) czuję, że coś mi się tam dzieje z jajnikami bo mnie bola na zmianę raz prawy raz lewy ale czy szykują się do @ czy jest dzidzia to nie wiem dlatego zrobiłam testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
w poprzedniej ciązy test pink express szybko mi wykrył ciąże i wszyscy myśleli, ze to blef, ze za słaba kreseczka ja sama na następny dzień jak zrobiłam test i kreseczka się nie pokazala to myślałam, zę nic z tego ale zrobiłam tą betę i wyszła nisko mimo to ginek kazał potórzyć po 2 dniach i wyszła ciąza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. jak masz torbiele na jajnikach,to mozliwe,ze przez to test ciazowy dal pozytywny wynik.Jest tez o tym informacja w ulotce,w jakich przypadkach test daje falszywie pozytywny wynik. Ale to tez nie oznacza,ze w ciazy nie jestes.Poczekaj spokojnie pare dni i idz najlepiej na bete,bo ja akurat do konca nie mam zaufania do zwylych testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
zrobiłam dziś też test owu firmy LH TEST i też pozytywny a muszę zobaczyć czy na teście ciązowym jaki robiłam jest napisane co może zafałszować wynik testu :) dzieki za podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam owulacje wczoraj a dzis znowu test pokazuje 2 grube kreski.Jak myslycie dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel test ciązowy raczej negatyw bo widze coś ale na pewno nie zciemniał ... w poniedziałek chyba test owu zaczął jaśnieć i od tego czasu juz nie robiłam, czekam na @, dziś mdli mnie strasznie ale pewnie z migreny bo głowa mnie boli więc się juz nie łudze ... i tak 20 marca ide do gina to zobacze co mi powie Kama 1983 a skąd masz pewnośc ze wczoraj była owu?? Ja Ci powiem, zę ja już nie czaje tych testów owu bo tyle czasu u mnie były mega II krechy a nie wiem kiedy była owu tak zeby na 100% wiedzieć buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm .. No to poczekaj do tego 20.Lekarz powinien wtedy juz cos stwierdzic.Trzymam kciuku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xderrtyu
test owu jest pozytywny TYLKO wtedy gdy kreska testowa jest ciemniejsza od kontrolnej - jesli jest równa bądź jasniejsza test jest negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
xderrtyu w ulotce testów które ja kupiłam jest napisane, że owu jest jak jest kreska testowa tej samej intensywności koloru co kontrolna a nawet jak jest ciut jasniejsza od kontrolnej to też oznacza, ze owu się zbliża więc nijak się ma to do Twojego wpisu ... Ja wszystkie testy przed 23dc miałąm negatywne pomimo, ze były II kreseczki a od 23dc kreska testowa była bardzo ciemna przez kolejnych 7 dni i w dniu zrobienia kazdego testu kazda kreseczka testowa była tak samo intensywna jak na ostatnim teście który jest na foto jakie wkleiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
dzisiaj mam 35dc i pobolewanie w jajnikach i zrobiłam test owu i znowu pozytywny, jakim cudem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz na ta bete moze.Jak jest ciaza,to musi juz byc pozytywna.Innej opcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel ale test ciązowy nie pokazuje już II kreseczki więc czy to ma sens iśc na betę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel ale jak testy ciązowe mam negatywne narazie to po co mam iśc na betę?? Pisałam wcześniej, ze w poprzedniej ciązy test pokazał mi II kreseczki nim wogóle beta zaczęła rosnąc.... dlatego jak @ nie przyjdzie to w przyszłym tyg powtórzę test ciązowy bo jak ciąża będzie to musi test wyjśc a jak za test płace niespełna 4zł a za betę 10 razy tyle to jasne, zę wolę test zrobić nawet jakbym miała zrobić ich 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×