Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie 28

pozytywne testy owu od 23dc ??

Polecane posty

Gość mam pytanie 28
Dziewczyny mam wyniki bety :) mój wynik to 21,9mlU/ml jestem w ciazy udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Dziewczyny niedziękuję za gratki żeby nie zapeszyć :) natomiast dziękuję bardzo za kciuki :* może i jestem niecierpliwa co do testów, wyników badań ale teraz to juz sobie cierpliwie poczekam do 9m-ca a potem urodze zdrowego dzidziolka :) Raz jeszcze wielkie dzięki za kciukaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
jutro mam wizytę z usg u ginka :) tydzień minął od pozytywnego testu :) no ale tak się umówiłam z ginkiem,z ę jak @ nie przyjdzie do 25 kwietnia to mam przyjść na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
wczoraj miałam wizytę i ciąża jest ginek mówi, ze narazie wszystko wygląda ok, ale.... o dziwo nie chciał mi pokazać usg nie wiem czemu :( umówiłam się już do innego lekarza na następną wizytę bo tego gbura to juz nie pojdę wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktory to tydzien ? Byl pecherzyk ciazowy z zarodkiem ? Powiedzial czemu nie chce pokazac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
tak powiedział, ze to nie jest film do oglądania w TV- bezczelny, dzisiaj zrobiłam betę i wynosi 1350mlU jestem w 5tc także wygląda na to, zę wszystko idzie w dobrym kierunku :) Zmieniam lekarza decyzja zapadła, już się umówiłam do innego za kilka dni wtedy już na pewno wszystko będzie ładnie widać i mam nadzieję, zę ten ginek mi wszystko pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
ginek powiedział, zę on coś tam widzi ale ja nie musze tego oglądać wystarczy, ze on stwierdził, ze to jeszcze wczesna ciąza, sam mi kazał przyjśc jak nie będzie @ a teraz co???? przyszłam i figę z makiem zobaczyłam :( w poprzedniej ciązy chodziłam prywatnie i relacja z lekarzem była zupełnie inna, wręcz odwrotna niż z tym ginem, no ale wiadomo jak wizyta 150zł kosztuje to Ci nawet w doopę wejdą wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie dziwny lekarz. Sadze,ze jezeli chcialas,to powinien Ci pokazac. Dobrze robisz,ze zmieniasz lekarza. Chociaz ja na Twoim miejscu poczekalabym jakis tydzien lub dwa z wizyta,zeby zobaczyc bicie serduszka . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel ja też bym poczekała z tym usg ale ginek sam mi powiedział, ze jak @ nie pojawi się najpóźniej do 25 to tego 25 mam przyjśc bo on potem na urlop jedzie ... no to poszłam, no a zobacz sama wczoraj miałam już 1350 betę to już przecierz było widać pęcherzyk chyba bo podobno od 1000 już widać a ten, sam widział ale mi nie chciał pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny lekarz. Moze po 48h lub 72h od poprzedniej bety zrob kolejna. Zobaczysz czy dobrze przyrasta. A chodzisz prywatnie do gina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel nie wiem czy jest sens robić kolejną betę skoro za tydzień mam usg :) u innego ginka :) Chodzę na NFZ, w poprzedniej ciązy chodziłam prywatnie ale to bardzo drogo wyszło, a skoro moje kolezanki chodzą na NFZ to dlaczego ja bym nie miała :) no ale sama widzisz na kogo trafiłam, wiem, ze on taki jest do wszystkich, ale z tego co mi pielęgniarka mówiła on jest dobry bo wielu kobietom pomógł w zajściu w ciązę dlatego do niego poszłam, bo i blisko mam 5 minut drogi, no ale jak on taki to niech spada na drzewo gbur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze w ciazy chodzenie prywatnie do ginekologa kosztuje bardzo duzo. No skoro za tydzien masz usg,to dobrze. Moze kolejny lekarz bedzie normany i pokaze Ci dzidzie na usg. Wtedy bedzie juz 6 tydzien? To moze nawet serduszko bedzie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
też mam taką nadzieję, z takim nastawieniem wybieram się do tego ginka :) tak to będzie skończony 6 tc, na serduszko się nie nastawiam ale liczę, że pecherzyk już będzie ładnie widać, ten gburowaty ginek mówił, ze gdyby nie jego urlop mogłabym przyjśc w 1 tyg maja i już by było widąć pęcherzyk ładnie, ale nie wiem po co tak wcześnie miałabym iść, więc kazał przyjść 7 maja bo wtedy on jest w przychodni, a ja na 6 mam wizyte u tego innego ginka :) pewnie po 2 tygodniach będe musiała znowu przyjść na bicie serduszka a potem chyba co miesiąc kontrolnie :) w poprzedniej ciązy tak miałam aż do 38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
hejka dzisiaj odebrałam wyniki progesteronu i na 32dc miałam aż 47,58ng/ml a norma do 12tc jest 47ng ciekawe o co chodzi??? nie biorę żadnych wspomagaczy typu luteina czy duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm .. Nie mam pojecia o co chodzi. Musisz zapytac lekarza. A jak ogolnie Twoje samopoczucie? Masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Angel często chodzę siku, ciągle jestem głodna, czasem mnie zemdli, no i czasem czuję taki ból w podbrzuszu jak na @, to takie co najczesciej się powtarzają :) nawet w nocy 5 razy chodzę siku :) ale w poprzedniej ciązy odkąd skończyły mi się wymioty tak nieraz chodziłam do toalety w nocy co 15-30 minut to była szkoła przed narodzinami he he ale dzięki temu jak się mój synuś urodził i spał po 2-3h to i ja w tym czasie wypoczywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
byłam dzisiaj na usg i jestem w szoku :) jednak moje przypuszczenia sie sprawdziły jestem w ciązy z bliźniakami tzn, będą bliźniaki :) więc będziemy mieli 3 pociech bo synusia już mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podwojne gratulacje !!!! :). Tak sie czesto zdarza po clo podobno :). A widzialas juz serduszko? I jakie wrazenie wywarl na Tobie ten lekarz,u ktorego bylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
Dziekuję dziewczyny :* Angel lekarz bardzo pozywtyne wrażenie na mnie zrobił, zresztą ja byłam kiedyś u niego i wiem, ze był spokodlatego odważyłam się pojść jeszcze raz :) Super wszystko mi wyjasnił, powiedział gdzie jeden i drugi dzidziolek, powiedział, ze w jednym jest już coś tam żółtkowe a w drugim zaczyna się robić bo jedna ciąza jest ciut większa od drugiej. Serduszek jeszcze nie było ale mam przyjść za 2 tygodnie i wtedy zobaczymy co dalej z dzidziolkami będzie :) Już się nie mogę doczekać porodu :) Normalnie czułam, ze tak to się skończy bo były 2 pęcherzyki w jednym i 1 w drugim jajniku no a owulka była z tego jajnika gdzie były 2 jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze. Fajnie,ze lekarz mily i wszystko wytlumaczyl. Dbaj o Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy test owulacyjny zawsze wychodzi pozytywny jesli jest sie w ciazy? mi testy owulacyjne wychodzily pozytywne przez 6 dn do 17dc teraz przez kolejne do 21dc do dzisiaj 2 kreska slabsza cykle mam regularne 24-25 dn, rozumiem ze jesli byla by ciaza to nadal mialabym 2 kreski takie same czyli nie mam co se ludzic?, w tamtym cyklu test owulacyjny wyszedl mi tylko jednego dnia pozytywny kolejnego dnia byla juz slabsza kreska a nastepnego tylko jedna nie wiem co mam o tym myslec, pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×