Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieniądze nie mają wartości

wydałam 50zł a praktycznie nic nie kupiłam :(

Polecane posty

Gość pieniądze nie maja wartosci
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotad... symboliczny czynsz, a gaz i prad oszczedzamy, tzn. gasimy swiatlo, jak wychodzimy z pokoju, mamy swietlowki, sprzety domowe klasy energetycznej a+, nie wylewamy hektolitrow cieplej wody... ale temat byl o jedzeniu: dalej nie rozumiem, jak mozna na 2 osoby wydawac 1500 zl i jesc pasztetowa i mieso mielone po 9zl/kg? to na co schodza te pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotąd posada państwowa
Czy mało jemy? Jak dla nas w sam raz. Nigdy nie jemy samego ryżu-zawsze do ryżu dodaję warzywa-czasem warzywa na patelnię,czasem mieszankę chińską. Oboje mamy pracę umysłową,siedzącą,więc nie potrzeba nam więcej energii. Ja mam 160cm wzrostu i ważę ok 50kg plus minus 2-3kg, mąż 180cm wzrostu i ok 82kg,więc nie jesteśmy chudzi-raczej przeciętnej budowy ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
3 gruszki 6.69 mleko 2 l 12.67 jagodowy napoj 2 l 18,34 marchewka 0,5 kg 6,61 pora 1,20 seleri 4,50 i przliczjac na polskie juz wydalam 50 zl .Zarabiam wiecej i wiecej wszystko kosztuje. Chleb 20 zl, maslo 500 g 14 zl, dobry ser 35 zl 500 g i to jeszcze nie najlepszy, komorne 3000zl 2 pokoje, a gdzie prad, telefon, ubezpieczenie mieszkania (obowiazowe) Telefon i internet 270zl benzyna 7 lit ubezpieczenie samochodu pelne (obowiazkowe)2800 zl Wizyta u gyn 140 zl Pisze to tylko dla porownania tam jest dobrze gdzie nasz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sa posty
nie widze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anheee
a ja jestem studentka i 350 zł musi mi starczyc na cały miesiac tym: jedzenie, chemia, bilety, ksero,leki, karta do telefonu. po licencjacie ide do pracy bo mam juz dosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgfffffffffffffffffff
ja kupuje lopatke albo gulaszowe i miela mi w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotąd posada państwowa
My też mamy żarówki energooszczędne, też oszczędzamy wodę. A co znaczy symboliczny czynsz? Jaką macie formę własności? Wykupiliście komunalne bezczynszowe? Ale tu nikt nie pisał że je pasztetową i wydaje 1500zł na jedzenie-to ktoś złośliwie napisał do dziewczyny która napisała że wydaje 1500zł miesięcznie-chyba czegoś nie zrozumiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotąd posada państwowa
Htc02-pół kilograma marchewki za prawie 7zł? Chyba miało być 0.6zł a nie 6.6. Bo co to za marchew???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
Fryzier 170 zl damskie obciecie a z farba 600 zl. Kupuje buty tylko cale skorzane 500 zl i to tanio, szminka do ust 60 zl przecietnej marki, polskia kapusta kiszona krakus 8 zl. ogorki kiszone 12 zl, kielbasa krakowska 68 zl kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
musze napisac ze mieszkam w Szwecji i tylko ceny przeliczylam na zlotowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna madonnnnna
Htc nie mieszka w Polsce, bo napisała przeliczając na polskie...też się zdziwiłam bo tam napisała 2 l mleka za 12 zł. A to przelicznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna madonnnnna
No i Ok można powiedzieć, że w całej Europie jest drogo. Ale są godne pensje a nie te ochłapy u nas :( I mnie nie pociesza, że ktoś ma gorzej. Wole porównywać i wzorować się na lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo.patra
Szwecja? Co ty porównujesz kobieto, Szwecja a Polska to dwa różne światy, Wydatki są duże ale i zarobki większe. Tego się nie da porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
Jest porownanie wiecej zarabiam i wiecej duzo wiecej wszystko kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo.patra
Więc ile zarabiasz? Wiesz co nawet nie pisz kwoty, na pewno tyle, że stać Cię na normalne życie bez ciągłego zamartwiania się czy starczy do pierwszego. Stać Cię i na fryzjera i na dobrą wędlinę inaczej być chleb z masłem jadła i sama włosy malowała. Tam żyje się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotąd posada państwowa
Tania spółdzielnia :D akurat te dwa słowa wzajemnie się wykluczają-chyba,że jesteś córką prezesa i płacisz symbolicznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTONIM
w biedronce jest drogo ludzie ! tylko chleb tani bylejaki 1,59 ,poza tym żadna rewela cenowa , już real lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
Wcale nie napisalam ze ja tyle place u fryziera tylko ile kosztuje,wedlin tez nie musze jecs w kazdy dzien, chetnie pomidor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLASYKA NA TOOOPIE
A ja tam przed chwilą wróciłam z Biedrony, kupiłam: pomarańcze 1.3 kg deser czekoladowy bondi x4 jogurt naturallny duży śmietana 12% duża cebula 1kg czosnek 3szt mąka tortowa 3x kukurydza w puszce 2x deserek bobovita 2x mleko czekoladowe 1l ogórki konserwowe płatki do mleka czekoladowe pasta do zębów colgate mleczna kanapka i zapłaciłam 42,19 Da się? Da się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klasyki na topie
Jakbyś kupiła mleko i kakao to by było jeszcze taniej i zdrowiej :O jak można jeść bondi czy monte :O przecież to jest tak słodkie że bleee... już lepiej dać dziecku kostkę czekolady-to przynajmniej wie że to słodycz a nie wyrabiać mu takie mylne poczucie pseudo zdrowej diety,bo przecież nie je słodyczy-tylko pije zdrowe mleko,je zdrowy jogurt i zdrowe płatki. czym ty się chwalisz? a feee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLASYKA NA TOOOPIE
A gdzie wyczytałaś, że to dla dziecka kupiałam? Mój synek ma 6 miesięcy, serio myślisz, że podaję mu coś takiego? A temat nie jest o tym co kto lubi a czego nie, więc te swoje feeee to sobie w doooope wsadź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klasyki na topie
I jeszcze mleczna kanapka :D to tylko 7daysa tu zabrakło. Następnym razem kup coś zdrowego zamiast tego gowna,to zobaczysz że zapłacisz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klasyki na topie
oj dooopę to musisz mieć gigantyczną jak tyle tego shitu jesz :O a niby skąd mam wiedzieć ile twoje dziecko ma? co to jakąś gwiazdą jesteś że każdy ma wiedzieć ile twój synek ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLASYKA NA TOOOPIE
"a niby skąd mam wiedzieć ile twoje dziecko ma?" Ale to że kupiłam to dla dziecka to jakoś nie miałaś problemu wyczytania tego nie wiadomo skąd kafeteryjna gwiazdo. A o moją dooope się nie martw, jest piękna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klasyki na topie
Nie chwal się że mało wydałaś bo kupiłaś jedno wielkie gowno. jakbyś kupiła mleko,kakao, łososia, grejfruta, winogrono, melona, mango, płatki owsiane, żurawinę, orzechy i napisała,że zapłaciłaś 50zł,to by się było czym pochwalić. a tak spadaj szamać tą karmę dla świń :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompu kooompu
Ale Panią wyżej boli, oj boli :) A co Cię obchodzi co inni jedzą? Każdy je to co lubi, dla innych to co Ty jesz może byc karmą dla świń. Juz się tak nie chwal, że łososia i kawior jadasz, ryby ponoć są zdrowe na mózg, a u Ciebie tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo drogie jest zdrowe jedzenie
A kolorowa chemia i zapychacze drogie bywają,ale można im znaleźć tańszy zamiennik- monte na bondi. Ale i to świństwo i to świństwo-niestety :( My na 2 dorosłych plus 3latek wydajemy na jedzenie ok 1300zł,ale podstawą naszej diety są warzywa i owoce. Co do tych soków mullera-nie lubię ich bo są z serwatką i to daje im dziwny posmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×