Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dili

Co na ślub dla siostry

Polecane posty

Gość tylko nie posciel
Jak cie na 500 zl nie dstac to daj 200. Tyle ile cie stac. Tylko nie baw sie w durne prezenty szczegolnie jesli to ma byc posciel:o naprawde posciel to najgorsze co moze byc na prezent. Nawet jesli sie spodoba wizualnie, to tak naprawde posciel jest prezentem niepotrzebnym. Bo posciel moze kupic sobie kazdy, po naprawde najrozniejszych cenach. I, ze ta akurat byla prezentem slubnym nie sadze, zeby byla bardziej wyjatkowa. Naprawde przestrzegam przed pościelą tragedia. Mnie zasmucily takie prezenty, bo nijak mi sie to nie przydaje. A kompletow mam sporo i nie ciesza akurat te slubne. Juz bardziej ucieszylabym sie z dobrego, grubego duzego mieciutkiego koca:) ale naprawde kaska jaka by nie byla dla mnie to i kazde 100 zl bylo radoscia, bo remont robimy i to takie cegielki. Grosz do grosza i sie uzbiera, a za ta posciel to nic nie wyremontuje. Ja nie uznaje ram, ze od siostry to tylko 1000 czy 500 zl. Nie ja tego nie preferuje dla mnie to mowie sisotra moze dac tez 200 zl. A jak ja nie stac to niech nic nie daje niz posciel bo posciel to tragiczny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyegbjufvmbjhxchnd
Wrzosowa to raczej ja nie wiem jakie ty masz relacje z siostrą że o weselu dowiadujesz się kilka tygodni przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
U nas na weselu byli znajomi moich rodziców, którzy zbankrutowali niestety, komornik wszedł im na majątek i wyraźnie im rodzice powiedzieli , żeby nic nie dawali. Ja się cieszyłam, że przyszli , bo znam ich odkąd pamiętam i traktuje ich jak rodzinę . Przyszli co prawda tylko z kwiatkami , ale wiem że nie mają pieniędzy i są w tragicznej sytuacji, więc nikt nic nie mówił, a jak próbowali się tłumaczyć to powiedziałam " ciociu weź przestań, macie się dobrze bawić i koniec gadania ". Nie każdy jest materialistą. Co do siostry to pytanie, gdzie będą mieszkać po ślubie? są teraz tak piękne rzeczy do domu, łącznie z miskami do sałatek , z gadżetami do kuchni ,że na prawdę można wybrać co się chce. Moja mama ostatnio dostała piękne talerze ( jeden 30 zł) więc może jakiś komplet dla 12 osób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosowia
anyegbjufvmbjhxchnd tydzien temu siostra zdecydowala sie na slub bo jest w ciazy. wiec od razu sie dowiedzialam:) siostra ma mieszkanie umeblowane. ja wiem ze wolalaby pieniadze ale jakos wstyd dac 200 zl dla siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej siostrze podarowałam łady zestaw porcelany - cały [link=serwis obiadow]http://www.porceland.pl/ z Lubiany. Podobał jej się już od dawna i chciała taki mieć. Poza tym, zrobiłam jeszcze prezent od siebie - namalowałam im obraz do sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim przypadku wolalabym dac te 200 zl do koperty a nawet oszczedzilabym na sobie czyli zero paznokci u kosmetyczki ,fryzjera i drogiej sukienki aby tylko uskladac i dac wiecej skoro wstydzisz sie ze masz tylko 200 zl i nie ma skad wytrzasnac wiekszej sumy to lepsze to niz posciel,wazon i inne p*****ly tego typu ktore fakt faktem mozna dac ale na urodziny ,imieniny czy inne mniejsze okazyjki Mysle ze dla siostry suma nie powinna byc mniejsza jak 1000-2000 zl Siostra jest w ciazy wiec pieniadze napewno przydadza sie na przyszlosc w koncu bedzie male dziecko ktore wymaga wiele zakupow i przygotowan,przydadza sie jej pieniadze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym prezentem ślubnym będą dobre, markowe sztućce. Polecam firmę Gerlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam gdzieś o takiej opcji, że w ramach prezentu ślubnego wynajmuje się fotobudkę. Koleżanka miała tą i mi ją poleciła https://fotobudek.pl/ Fajny pomysł, śmieszna zabawa no i pamiątkowe zdjęcia. Zastanawiam się nad taką opcją, ale mam jeszcze czas, bo siostra jeszcze nie ma daty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×