Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on82 (gg38744527)

lizanie obu szparke kobiecie

Polecane posty

Gość koniczyna 4listna
oj widze że temat sie nie rozwinął a szoda bo bym trooszke poczytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam,
że Panu chodzi o pochwę i odbyt, tak??? nie lubię "zajmowania się" odbytem, odbyt jest do czego innego,...:) Prosze mi wytłumaczyć co faceci tak się pchają w te okolice????? co was tak jara anal, nie rozumiem??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna 4listna
a ja rozumie lubie mieć lizaną i sama lubie lizać mojemu - chociaż na forach pisze że to hardcore ja tam lubie w taki sposób wyrażać swoją miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna 4listna
wiem wiem usunęli niestety niestety nie mam obecnie dostępneo skype ani gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaaaaa
To jest coś wspaniałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie pogadam o tym na gg, tam jest większą swoboda;) Ja robię to za każdym razem, na sama myśl robi mi się twardo i penis zaczyna mi się moczyc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona lubi
Uwielbiam mieć obie szparki lizanie, zwłaszcza od tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika25..
A ja uwielbiam jedno i drugie. Jak sobie tak dobrze pociagne kutasa possam go i delikatnie sciagne z niego skore ale tak na full to sama sie podniecam. A jak widze jak moj P. Jeczy to odrobine mocniej sciagam mu skore tak ze nadharstkiem ciagne w dol jadra i wtedy jezykiem draznie mu wedzidelko i raz na jakis czas biore cala glowke do buzi i uwalniam zacisnieta i sciagnieta dlon po czym powtarzam czynnosc tak 23 razy po czym delikatnie i namietnie takiego ze sciagnieta skora biore gleboko do buzi! Nie wiem czy go to podnieca bo go nie widze ale czesto dlawie sie kutasem co bardzo mnie podnieca! Mocno go slinie i wowczas przeciagam mokra reka stanowczo w dol i w gore po penisie! Potem znow sie dlawie i zbieram sline z jader i smaruje sobie pupe! Troche wiadomo rozciagam przewaznie zawsze jestem bardzo podniecona i powoli najpierw jeden a potem dwa palce wsowam w pupe i robiac mu loda rozciagam pupe po czym kucam nad nim i pomalu pupa siadam na kutasa i magiczna rzecz wykonuje!!!! Czyli wkladam do cipki zelowy wibrator po to zeby sie wypelnic na full.....dziewczynki polecam jest zajebioza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubi73
Ja nie mam oporow i jak kobieta ma ochote to chetnie lize obie dziurki bo wiem jak je to rajcuje. J ak jest chetna zgrabna z lubuskiego to zapraszam kubi73@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×