Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość asria
najbardziej wkurzają mnie laski które uważają, że po zdradzie trzeba się przyznać mężowi. Zagłuszanie wyrzutów sumienia w ten sposób, to najgorsze z możliwych rozwiązań. Dałaś dupy, trudno, żyj z tym, a nie każ mężowi cierpieć, żeby tobie było lżej na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .hmm...
nie chcsz mi chyba powiedziec,ze w czasie libacji lub pod wplywem alkoholu,kiedy to sie wszystko zaczynalo-mialas chwilowa amnezje 20minutowa lub ile to tam trwalo i nie pamietalas,ze masz meza i malutkie dzieciatko w domu????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz jest prosta! Krecilo cie to od samego poczatku,kiedy weszli do twego pokoju i tyle w tym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .hmm...
moglas powiedziec DOSC! nie zrobilas tego,coz... nie mnie cie osadzac... zrobili to juz moi przedmowcy,ja Ci powiem tylko tyle,ze nie wytrzymasz kobietko,wczesniej czy pozniej i tak mu powiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca OBŁUDA
.hmm masz rację...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
te wszystkie rady są tak dobre jak i do dvpy. Decyzję musisz podjąć sama !. A skutek się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .hmm...
mam racje mam,znam te tematy do bolu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
jaka decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZRÓB TAK:
Powiedz mu o tym a potem napisz nam jak zareagował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nordyck
prawda jest tak ze jestes w nim w zwiazku i oszukiwanie sie nie jest fajne nie tworzysz z nim teraz zwiazku ani niczego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
hmm amnezji nie miałam ale w tamtej chwili zapomniałam o rodzinie i konsekwencjach tego co robiłam . Kto zdradził spontanicznie zrozumie o co mi chodzi jakby nie córeczka to bym mu juz powiedziała ale tak to waham sie strasznie . Wiem, że swoja prawda moge jej rodzine rozbic i to mnie powstrzymuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
terenia77777 uważasz, że psycholog by tu pomógł ? Nie sądzę I jestem niemal pewna, że mąż mnie nie zdradził nigdy więc nie potrafie myslc w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .hmm...
kobieto jaka chwila????!!!! rzneli cie przez sekunde czy minutyyyyyy? na jakim swiecie wtedy bylas?! o jakiej chwili tu kurwa mac mowimy!!! jakby nie ta coreczka to podejrzewam ze na kolejny wyjazd nie moglabys sie juz doczekac... masssakra jakas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanów się - chciałabyś wiedzieć na jego miejscu - nie pytam o babska ciekawość, tylko o zdroworozsądkową ocenę, czy gdyby on ci coś takiego powiedział, to nie pomyślałabyś: lepiej byłoby jakby nie mówił? -v- współczuję ci, nie tego, że cię sumienie dręczy (choć tyle), ale tego, że nawet nie jesteś w stanie zrozumieć dlaczego to zrobiłaś, osoba po 20. powinna panować nad alkoholem, a nie odwrotnie, powinna nadto znać przyczyny swoich działań, choćby po to, aby im na przyszłość zapobiegać, to jest objaw dojrzałości, ty nie zaszalałaś, ty ostro pojechałaś po bandzie i póki co masz sporą szansę na recydywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .hmm...
zastanów się - chciałabyś wiedzieć na jego miejscu - nie pytam o babska ciekawość, tylko o zdroworozsądkową ocenę, czy gdyby on ci coś takiego powiedział, to nie pomyślałabyś: lepiej byłoby jakby nie mówił? -v- współczuję ci, nie tego, że cię sumienie dręczy (choć tyle), ale tego, że nawet nie jesteś w stanie zrozumieć dlaczego to zrobiłaś, osoba po 20. powinna panować nad alkoholem, a nie odwrotnie, powinna nadto znać przyczyny swoich działań, choćby po to, aby im na przyszłość zapobiegać, to jest objaw dojrzałości, ty nie zaszalałaś, ty ostro pojechałaś po bandzie i póki co masz sporą szansę na recydywę PODPISUJE SIE POD TYM I POWODZENIA ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się wcale
pierwszy raz jest taki, chodzisz i rozkminiasz, stresujesz się i zadręczasz - następne pójdą już łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno - zrób badania, tak przez ludzką przyzwoitość, w tym HSV, HPV, a jak któryś był obcokrajowcem to jeszcze HTLV, takich rzeczy wymaga się nawet w klubach swingersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nie przejmuj się wcale cóż za break złudzeń co do moralnej kondycji ludzkości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzejnik32
Jesteś i pozostaniesz kur... tak czy siak, więc co byś nie zrobiła i tak nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
hmm ta "chwila" to w przenośni bo ile by mnie nie rznęli -jak to ładnie ująłeś, to nie ma znaczenia ! Po prostu trzezwo nie myslałam .. Oczywiscie Wy nie macie nic za uszami i jestescie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havvancki
nie jestesmy swieci ja nie. Tylko u Ciebie nie bylo motywu zachowalas sie jak niedojrzala gowniara ktora chciala poczuc kutasa- y. Nie ma dla Ciebie usprawiedliwienia bo alko nim nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiscie Wy nie macie nic za uszami i jestescie swieci " nie mam problemów z własnym sumieniem i patrzeniem w lustro, nie mam problemów z alkoholem i określeniem przyczyn własnego zachowania, tylko co z tego? jeżeli nawet nie to co z tego? jakie to ma znaczenie dla ciebie i męża? czy to, że np. ja kradnę powoduje, że nie mogę innego złodzieja nazwać złodziejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfonsik Mietek
Dobra suka z Ciebie możesz zrobić u mnie karierę. Po pierwszym nabralas ochoty na kolejnego. Dobrze że wiecej par nie w waszym pokoiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninKA ^-^ - tutaj samo święte towarzystwo - wszyscy wchodzą na sex forum tylko z ciekawości i nikt nie ma pojęcia o zdradzie. znaleźli sobie z Ciebie ofiarę bo masz wyrzuty sumienia i jada po Tobie jak po szczeniaku. Powtórzę po raz kolejny - NIE PRZYZNAWAJ SIĘ - chyba że Ci na nim nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
alfonsik ten ktory ruchał moja kolezanke mial wiekszego kutasa wiec zaproponowalam zamiane .A potem to w dwojke mnie ruchali a kumpela poszla w odstawke bo jestem od niej ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruś ocenianie innych własną miarą to objaw poważnego umysłowego ograniczenia, zapewne twoim zdaniem ci którzy czytają o seryjnych mordercach to wyłącznie psychopaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
teraz juz bede wiedziała na przyszlosc ze nie moge pic .Puszczalska ze mnie po %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×