Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość warszawianka10
Miłość kroczy razem z prawdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
"Miłość nie pamięta złego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
"Łykam kozie boby niczym pralinki Lindt."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miec taka suke za zone to prawdziwy dramat...ciekawe czy corka pojdzie w twoje slady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz i widzisz jaka jest róznica miedzy kobietami a męzczyznami ? Ty jestes lovelasem lub casanova a dziewczyna juz kurwą lub dziwką :) I nie mówimy tylko o mężatce !! Nawet panna majaca na swoim koncie setke partnerów bedzie dziwka ba nawet 10 partnerów robi z niej puszczalską A jesli chodzi o twoja wypowiedz to powiem krótko -głupoty wypisujesz !!! W tym roku koncze 26 lat i do tego felernego wyjazdu zadnemu facetowi nie udało sie mnie zbajerować ! A próbowało wielu .. Wiec nie rób z kazdej mężatki dziwki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztalański napisałam o swoich odczuciach, że to JA ZDRADZONA, NIE CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ. lecz się póki nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulussss
ninKA ^-^ :) napisz chociaz czy było Ci dobrze?:) z tymi dwoma?:) i nie przejmuj sire tak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asria
ninKA - jak ktoś wcześniej słusznie zauważył - jeżeli dalej planujesz mężowi powiedzieć, oznacza że jesteś egoistką i chcesz wyłącznie uspokoić swoje sumienie, a nie myślisz zupełnie o tym co on poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia_86
W zasadzie chwalisz się czy żalisz, że żadnemu nie udało się ciebie zbajerować? Bo wskazuje to raczej na nieadekwatnie wysoką samoocenę siebie i swojej moralności, co w zestawieniu z świadomą dwukrotną zdradą małżeńską zakrawa na lekki absurd. Nie broń się argumentami hipotetycznych cudzych poczynań. Faktem jest, że waliłaś się z dwoma facetami naraz, a zrzucanie winy na męża na zasadzie winy domniemanej (opartej tylko i wyłącznie na własnej projekcji "bo on mnie pewnie też zdradzał") wskazuje tylko i wyłącznie na twoją niedojrzałość. Mam nadzieję że wszystko się wyda i dostaniesz za swoje, lafiryndo. Pomyśl co by czuło twoje dziecko wiedząc, że jego matka to puszczalska szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia, juz sie chyba nie masz do czego przyczepic :) Czym ja sie kobieto chwale :-O Napisałam tylko facetowi, że głupoty wypisuje bo wiem , z własnego doswiadczenia, że wcale nie jest tak łatwo "zbajerowac" kobiete jak uważa mariusz . A faceci to i tak wiekszości myslę nie tym mózgiem co trzeba bo widze codziennie na ulicy ;) A nie widze z kolei tych "łatwych kobiet" :P asria, tak uważasz ? To o czym pisze przez cały ten czas ? Że chce mu powiedziec ale boje się , że ta zdrada Go załamie . I nie martwie sie o siebie gdyby postanowił odejść tylko i wyłacznie Jego odczucia boire pod uwagę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia i gdzie ja niby napisałam, że zwalam wine na męża ? Kilka razy powtarzałam , że jestem pewna , że mnie nie zdradza ! Więc o co ci chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulussss
ninKA ^-^ :0 meczysz temat:) powiedz sobie fajnie było przezyłam cos innego i tyle:) bo przeciez jakby nie fajnie było to bys tego nie zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka ta li na
Sama jestem pół roku po slubie i to co zrobiłas autorko jest po prostu obrzydliwe. Biedulka, upili Cie i zbajerowali, a Ty przeciez języka nie masz i powiedzieć "nie" nie potrafisz. Powiedz mężowi, niech się facet nie męczy z taką puszczalską, bo skoro zaczęłaś tak szybko i od takiego "kalibru", to juz niedługo nie będziesz miała żadnych zahamowań.Niech sobie ułoży życie od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulussss
przeciez to zwykłe prowo:) dziewczyna chiałaby przezyc cos takiego i wymysliła temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz_btmm
nigdzie nie pisalem ze jestem casanova ani lovelasem, jestem po prostu czlowiekiem niezdolnym do wiazania sie emocjonalnego z kobietą. jeszcze kilka lat temu kogos takiego jak ja nazwalbym chlodnym skurwielem ale teraz jeste mądrzejszy. i tak, wiedzialem ze bedziecie pisac "nikt mnie nie zbajerowal i nie zbajeruje ja nie jestem taka" bo zdecydowana wiekszosc kobiet ma o sobie takie zdanie. i wiele z nich same mi to mowily jeszcze kilka godzin przed tym jak robilismy takie rzeczy ktorych nawet tu nie bede przytaczal. Bo przeciez ja nie jestem facetem ktory probuje kobiete bajerowac, o nie, ja jestem tym ktory ja doskonale rozumie i ona sie cieszy zeby sie przedemna otworzyc bo przeciez mi tylko zalezy o tym zeby ona sie dobrze czula i nigdy nie skrzywdzilbym kobiety. oczywiscie one wierzą w tego ksiecia z bajki ale niestety potem juz mnie nie zobacza. bardzo latwo wam powiedziec teraz z tej perspektywy ze "ja bym ci sie nie dala" ale uwierzcie mi ze jakbysmy sie przypadkowo spotkali to by sie skonczylo tak ze to ja bylbym zaciagany do luzka a nie odwrotnie. jestescie naprawde bardzo przewidywalne, łacznie z tym ze teraz bedziecie temu zaprzeczac ale ja i tak wiem swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
co się dziwisz ex - temat rzeka :D swoją drogą ciekawi mnie do czego zmierza ten topic ;) autorko o co Ci tak naprawdę chodzi? ex 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz podniosłes mi troche cisnienie ale spierac sie z Tobą nie bede ...bynajmniej nie teraz bo czasu nie mam na rozpisywanie sie ... Wieczorem coś Ci napiszę... Zulus szurnięta(y) jesteś ! Załozyłam konto na kafeterii tylko po to by prowo pisac ? Puknij sie łeb za przeproszeniem . Nie wiem czym ty sie zajmujesz w ciagu dnia ale ja teraz w pracy jestem i naprawde musze sie bardzo postarac o chwile "dla siebie"-i ta chwile cenie sobie... ! Jeśli wiesz o co mi chodzi ;) To samo w domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek_____
kucharkaaaa, autorka chce usłyszeć że maż jej wybaczy i wszystko będzie dobrze, a przede wszystkim będzie mogła zagłuszyć wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucharkaa o co mi chodzi ? O Boże :-O Dobra , ja widzę, że mój temat "przyciąga" dzisiaj samych trolli zamiast konkretne osoby , które są lub były w podobnej sytuacji do mojej !! Mam na mysli zdradzonych i zdradzających !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
ninka - Bartek zrozumiał, a Ty nie. Boga w to nie mieszaj, On Ci juz nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łepek
przyznaj sie bo i tak chcesz to zrobic, my nie znamy meza nie potrafimy przewidziec reakcji nie wiemy jak mocno kocha, co bedzie to bedzie jakos byc musi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdsdfghjkl;
zachowalas sie jak dziwka teraz nic nie mow mezowi zdrada? i to z kilkoma facetami szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz_btmm Trochę już lat na tym świecie żyję i dość dużo takich panów jak Ty poznałam. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że to co piszesz mnie nie dotyczy. Jak słyszę takie głodne kawałki, o których piszesz, to mam ochotę wyjść od razu z randki. To może działa na kobiety niepewne swojej atrakcyjności z kompleksami czy nieśmiałe. Pewna swojej wartości kobieta nie poleci na taki bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulussss
ninKA ^-^ :) czyli jak masz chwilke dla siebie to sie relaksujesz:) jesli wiesz o co mi chodzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulussss
poza tym puknąłem sie:)) ale wolałbym puknac Ciebie:) chyba jestes dobra w te klocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz_btmm
WomanInTheFog oczywiscie zdaje sobie sprawe ze nie przynasz mi racji bo to zburzyloby caly twoj swiatopoglad. teraz sobie czytasz to co tutaj szczerze i anonimowo pisze i latwo to oceniac z tej perspektywy ale jakbysmy sie przypadkiem gdzies spotkali to bylbym w twoich oczach kompletnie innym czlowiekiem. lubie jak przytrafi mi sie mniej schematyczna kobieta bo lubie wyzwania jednak nawet wtedy nie potrzebuje dluzej niz 2-3 dni. oczywiscie powiesz ze to nie prawda haba haba i ty jestes inna i jest to zrozumiale :) innej reakcji bym sie po was nie spodziewal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheExpendables Wez sie człowieku "określ" bo jak dla mnie to niezrównoważony jesteś ! Twój PIERWSZY* post w moim temacie brzmiał nastepująco : "Przez taką jak ty faceci czują obrzydzenie do kobiet jestes po prostu kurewską kurwą szmato zakompleksiona " *DRUGI Twój post juz jest "łagodniejszy" a brzmi nastepujaco : "ninKA -a dlaczego to zrobiłas?" hmmm ciekawe.... *** pomijajac bzdury...... Dalej piszesz, że sam zaliczasz mężatki i bardzo lubisz z nimi uprawiac seks ;) ***nastepnie znowu mnie obrażasz: "Jak tak ci sie chce bzykać to sie wal w huj i uciekaj stąd" Potem przypiepszaleś sie do Darka za to , że mnie broni , twierdząc, że pewnie sobie "konia wali" czytając mój temat :-O Zenada ***A na koniec piszesz, że chciał bys sie ze mna spotkac... Więc kto tu jest trolem ? Jesli wiesz co znaczy to słowo?! Dla mnie "troll " to własnie taka osoba jak ty !! Która wchodzi na temat i szuka "zaczepki" a jak mu nie wychodzi to zmienia taktyke ;) I tak w kółko :D Pozdrawiam srodkowym palcem ps. wierze dalej , że uda mi sie nawiązac kontakt(moze nawet mailowy) z kims "normalnym" . I przede wszystkim po takich przejsciach jak moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×