Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość autorka to trollica
Dlatego ma taki teflonowy sposób opowiadania o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygotuj się na pytania
Jeśli wróci to będzie chciał wiedzieć więc przygotuj się na powtarzające się, szczegółowe pytania - kiedy to było - z kim - jak, ze szczegółami: - czy się całowaliście - czy go pieściłaś, jak - czy rozebrał cię czy ty sama ściągnęłaś majtki - czy mu obciągałaś - czy lizał ci - co czułaś jak ci wkładał - czy miałś orgazm, ile razy - czy druga para patrzyła na was - czy patrzyłaś na nich, czy cię to podniecało - czy był jeszcze inny rodzaj seksu - analny - jak wyglądała zamiana partnerów - czy próbowałaś z koleżanką - który był lepszy, pierwszy czy drugi - który miał większego - czy robili to jednocześnie - czy spuścili się - co robiliście potem - czy ktoś robił fotki - czy wspominasz sobie te wydarzenie - czy podniecają cię takie wspomnienia - czy chciałabyś powtórzyć - itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
moja żona a raczej "żona na papierze" tez jeździłą na szkolenia. Podczas jednego z nich przespała się z kolegą z działu. Od razu po powrocie widziałem po niej że coś jest nie tak. Wygadała się. Sytuacja niemal identyczna jak u Ciebie. Kilka dni spedziłem poza domem. Kiedy emocje opadły wróciłóem i zacząłem zadawać jej mase pytań - chciałem wiedzieć wszystko. To śmieszne tłumaczenie że wszystko przez alkohol jest dla naiwniaków - on tylko dodaje odwagi Jestem z nią niby nadal ale nie zależy mi na niej wcale - mogła by leżeć nago na ulicy i nie zwrócił bym na to uwagi nie ma też nic do powiedzenia. Sam dziwie się że sama nie odejdzie i to wytrzymuje. Nie chce nawet jej dotykać denerwuje mnie sama jej obecność. Została tylko dlatego że nie ma się gdzie podziać a nie mam serca na to aby dziecko cierpiałóo przez nasze sprawy. Co do tego gościa to spotkałęm się z nim i jego żoną. Powiedziałem przy wszystkich (moja papierkowa zona on i jego zona) ze moze sobie wziąść na stałę moją żonę a nie tylko z doskoku. Nigdy nie widziałem takiej miny u faceta. Nie wiedział co ma zrobic. Kłąmstwo ma krótkie nogi a Twój mąż bedzie Cie wypytywał wszystkiego. Życzę Ci jak najlepiej ale Wasze małżeństwo to i tak juz prawdopodobnie bedzie fikcja. Masz kontakt z tą koleżanką? Ona jak podchodzi to tego wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z powodu wielu komentarzy ludzi nie zdających sobie sprawy z tego co przeżywają osoby zdradzone i zdradzające "ZACZERNIŁEM" nick. Jeżeli masz jakieś pytania bądź chcesz znać moje zdanie z punktu zdradzonego męża mozesz napisać mail. Już więcej nie udzielam się na tym forum. Wypowiedzi na poziomie są przeplatane szczeniackimi bluzgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#autorko# 22:25 "seks a seks to znaczna róznica.."-dla mnie seks to seks a zdrada to zdrada . #"Dużą różnice ma to czy po prostu doszło do kontaktu, czy też poprzedziły ten kontakt pieszczoty ..." -wydaje mi sie , że samo przyznanie sie do zdrady czyli seksu z obcym mężczyzną jest wystarczającym "szczegołem" dla męża . A ja co bym mu nie powiedziała to i tak swoje będzie myslał bo go tam nie było ! #"..A jak pieszczoty to czy z jednym czy oboma" Jeśli bym sie przyznała do seksu z dwoma to uważam , że na takiej samej zasadzie by myslał ! A sam seks grupowy jest jednoznaczny dla wiekszości . Był mężczyzna X i Y . Ten X był ze mną że tak sie wyrazę a z koleżanką Y . Mężowi przyznałam się do jednego (X) bo z nim mnie wiecej "lączyło" . I wpis kogos powyżej , że "zmieniałam się na kutasach " jest nietrafiony . Była jedna zamiana i nie trwający długo czworokąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#autorko# boję się troche pisac maile bo ostatnio jakis palant umieścił mojego maila na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna26
No to poszalałaś... Mam nadzieję, że warto było zaryzykować utratę męża dla dwóch frajerów. I Ty jeszcze liczysz na wybaczenie męża... Trzeba było myśleć głową, a nie cipką... Swoją drogą jak bardzo trzeba być zepsutym człowiekiem by bzykać się gdzieś po kątach mając świadomość, że w domu czeka na Ciebie mąż z maleńkim dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do "autorko"
Trollica po to wymyśliła odpowiednio bulwersującą historię aby wzbudzić zainteresowanie osób które podobną przeżyły. :D Teraz po przetrwaniu szturmu "moralnie oburzonych" będzie ciągnąć za język takich głupków jak ty chowający się za nickiem "autorko". Cały ten temat to jest provo żerujące na sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Załóż jak możesz jakiegos fałszywego maila. NIe podawaj nikomu tego prawdziwego. I uwierz dla mężczyzny bedzie miało znaczenie jak wyglądał stosunek. Wiem to po sobie. Z drugiej strony mąż zapewne nie uwierzy Ci do końca i tak. Koleżanki jesteś pewna że nie puści pary z ust? Musisz sama sobie też odpowiedzieć na pytanie czy na duzo pozwoliłaś tym mężczyznom. Czy po prostu sam stosunek i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzieci dzieci. Nawet nie wiecie ile osób zdradza i w jaki sposób. Dorośniecie, przezyjecie. Wtedy porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ale to nie chodzi o podanie publicznie samego maila. Ktos wczesniej mojego maila , którego wyslalam upublicznił ! Cale szczęscie, że zrobił to na samym początku(przy pierwszym mailu) gdy nie napisałam np. żadnych waznych szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest..?
"nie trwający długo czworokąt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagle wszyscy "święci " sie zrobili i tylko mięchem rzucać potrafią , a temat toczy się jakiś czas . Ja bym była ostrożna ,myślę ze wiele osób z chęcią by Cie do końca pograżyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trwający długo czworokąt
Ninka brana na dwa baty, liże koleżankę (niedługo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#autorko# mialam napisać żebys poszukał bo kilka stron wczesniej ktos wkleil mój mail. Ale chyba został usunięty ten post bo go nie odnajduje. Napisz mi w takim razie swój mail to ci wysle swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoj mam w stopce jeżeli chcesz podyskutować "niepublicznie" to napisz mail a na forum potwierdź aby niks nie nie podszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeew
Julka, zakończ już ten wątek, bo się nudnawo robi. Swoją drogą, niezłą analizę forumowiczów można tutaj przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest..?
"nie trwający długo czworokąt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#autorko# nie jestem pewna koleżanki -juz wczesniej pisałam, że to o nia sie boje najbardziej . Twierdzi, że sie nie przyzna ale kto to wie... "własnie co to znaczy nie trwajacy długo czworokąt" miałam na mysli, że seks grupowy trwał krótko i było więcej duetu z X ... ktos sie wczesniej zapytał jak wyglądał dokładnie ten seks.Czy najpierw był duet, potem zamiana i seks grupowy. Więc pisze , że zamiana była jedna( z X na Y) a nie więcej jak ktos wyżej sugerował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#autorko# nie jestem pewna koleżanki -juz wczesniej pisałam, że to o nia sie boje najbardziej . Twierdzi, że sie nie przyzna ale kto to wie... "własnie co to znaczy nie trwajacy długo czworokąt" miałam na mysli, że seks grupowy trwał krótko i było więcej duetu z X ... ktos sie wczesniej zapytał jak wyglądał dokładnie ten seks.Czy najpierw był duet, potem zamiana i seks grupowy. Więc pisze , że zamiana była jedna( z X na Y) a nie więcej jak ktos wyżej sugerował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie chce umoralniac. Mogę jedynie przekazac punkt widzenia jako zdradzonego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimomema
nosz kurcze... wszystko rozejdzie się po mailach a przecież my też chcemy wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×