Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość wcale, ale to wcale mi was
ktos pisze prawde, a wy sie oburzacie. jak nazwac kobiete, ktora 6 mc po slubie uprawia pijacki seks z 2 mezczyznami? puszczalska to lagodne okreslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaPrawdaJestTaka
Wąż - duży - oszukują cię - mały - przykrości - nastąpić nań - masz złych przyjaciół - zostać ukąszony - obmowa - o wielu głowach - napadną cię zdrożne pokusy - zabić - unieszkodliwisz nieprzyjaciela - wijący się - strata pieniężna - dużo węży - przelotne niezadowolenie - gumowy (do sikawki) - masz skłonność do lekkomyślności xxxxx A tu jeszcze link: http://www.sennik.biz/sennik-waz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż zachował się
ninka pytałam o relacje w pracy, bo mój zaczął się nachalnie zachowywać. Jakieś teksty itp. ale szybko sprowadziłam go do pionu, bał się bym nie poleciała z radosną nowiną do jego partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaPrawdaJestTaka
NIE ZWRACAJCIE UWAGI NA TĄ "osobę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale, ale to wcale mi was
a dlaczego chcecie ignorowac fakty? latwiej zamknac oczy, wyprzec swoja wine i swiadomosc, kim sie jest? bo czlowieka definiuja czyny. no i was zdefiniowaly dosc jednoznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż zachował się
wcale, ale to wcale mi was---ale my wiemy , że źle zrobiłysmy i nie prosimy by glaskać nas po głowie.Cóż z tego , że nawrzucasz tu masę wulgaryzmów. Wiemy co to jest rozwiązłość , więć nie trzeba nas pouczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale, ale to wcale mi was
a gdzie wrzucam mase wulgaryzmow? poki co, nie bylo ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek1122
A rodzice i teście wiedzą co się stało? Jak reagują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SmutnaPrawdaJestTaka mnie sie śnią duże węże od których nie mogę sie odpędzić. Boję się ich i uciekam przed nimi ale wszędzie są ... #Mirek1122# moi rodzice i teść wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkooooo
ale to co oni wiedzą to tylko 1/10 całości. Jaka jest ich reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahah czyli śni ci się
Gan bang party z murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlot puszczalskich?
Szmaty się oburzyły? Nie można szmacie powiedzieć że jest szmatą tak jak złodziejowi że jest złodziejem bo naruszasz ich dobra osobiste. Jebane hipokrytki puszczalskie nie martwiły się o dobra osobiste mężów a teraz pretensje mają, czują się obrażone che che i jeszcze doradzają mi puszczanie bo to powód do zazdrości. Rzeczywiście jest co zazdrościć, wyruchania przez dwóch przypadkowych, nawalonych facetów :-O Durne kurwy jebał was pies albo lepiej dwa, bo to wasza przyszłość :-) ...psy z wężami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlot puszczalskich ulżyłaś sobie po wypluciu jadu ? Mam nadzieję , że tak "wyruchana przez dwóch przypadkowych , nawalonych facetów " Zapomniałas dopisać, że i żule pewnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlot puszczalskich?
Jakiego jadu tłumoku, piszesz że puściłaś się pół roku po ślubie z dwoma facetami jeden po drugim i czego się spodziewasz, jebanego medalu za odwagę? Mąż to jakaś cipa bo za coś takiego powinien ci mordę obić tak że w życiu nie napisałabyś takich głupot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalone dni
ninka a jak przyjela to twoja rodzina i tesc? mowilas im etapami czy odrazu cala prawde powiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolupinor
i bardzo dobrze - ułożysz sobie życie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalone dni
pendzior a co ty lub twoja zrobiles/a ze ona pakuje manele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalone dni
znalazlam temat z 2011, ale tam pisalas ze jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkodinkotrach
ninKA ^-^ jak przedstawia się bieżąca sytuacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalone dni
moze i jestem leniem bo przeczytalam pobieznie. I zrozumialam tyle ze ona juz sie nie stara i dlatego koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda stara jak świat
trzeba się starać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie pobił ?
@Zlot puszczalskich? "Mąż to jakaś c*pa bo za coś takiego powinien ci mordę obić" nie powiedziała mężowi całej prawdy i przez to zachował do niej jeszcze jakieś resztki szacunku a poza tym nie każdy facet tak reaguje na zdradę. nie żebym jej bronił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendzior "Moja wlaśnie się pakuje i wyprowadza" no widzę , że w końcu jest tak jak planowałeś . W szoku jestem , że w ciągu paru dni taką poważną zmianę dokonałeś .I to tylko dlatego, że znalazleś sobie chętną na seks ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#szalone dni# "znalazłam temat z 2011 , ale tam pisalaś że jest idealnie"-chyba miało być pisałeś* Pisalaś to do Pendzior . Ps. a gdzie znajde ten temat Pendziora z 2011 r ? @Jesli chodzi o twoje pytanie odnosnie reakcji rodziny to swoim rodzicom osobiście powiedzialam . Nie byli zachwyceni , ojciec wręcz sie wsciekł na to co zrobilam . Ale teraz mam u nich wsparcie! Teść się dowiedzial od syna.... Nie czuję żadnej pogardy z Jego strony . Bardzo mnie lubi . Zawsze mawiał, że gdy kobieta lub mężczyzna szukają pocieszenia w ramionach kochanków to coś nie tak jest w związku .I że wina nie leży tylko po stronie zdradzającego... W moim przypadku tak nie uważam więc sie teścia słowami nie bronią ! Widzę, że nie chce sie wtrącac do nas .To wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentarz do pendziora
związek się wypalił w takiej sytuacji najlepiej się rozejść on znajdzie partnerkę z większym temperamentem a ona kogoś z mniejszym i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka kreci sie w miejscu
i tonie w kłamstwie, wszystko co masz ninko czy to wsparcie od rodziców czy rozumienie teścia TO JEDNA WIELKA FIKCJA. A wesz dlaczego? BO oni myślą że zdradziłąś być może pod wpływem alkoholu.. słabości. ALE NIE WIEDZĄ O TYM ŻE BYŁĄ TO ORGIA Z DWOMA FACETAMI, KTÓRA CI SIĘ PODOBAŁA>>>>> tyle mam do powiedzenia to co przedstawiasz to wszystko sztuczne kreowane na kłamstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×