Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Hej dziewczyny! Strasznie się czuję, mam gorączkę, a katar mnie poprostu zaraz wykończy :-( Aga, poczekaj na @ napewno się rozkręci, ten brązowy kolor jest pewnie dlatego, że Ci się @ spóźniła... Tak, ja mieszkam w Pl Nadzieja, jak się czujesz? Jak urlop? Modernbarossa, jak wyjazd? Zapomniałam nicka, Jowita, Brava, piszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Hej dziewczyny:) *Antosia kuruj się!! mnie tez coś zbiera ale nie ma się co dziwić taka okropna pogoda!!:( *Nadzieja jak twoje samopoczucie??? *Brava ja tez tak mam przy okresie najgorzej miałam zaraz po poronieniu. Ja czekam na @ ma przyjść lada dzień. Wyniki mam dobre więc pora zacząć starania:) Mama nadzieje że każda z nas doczeka się dwóch kreseczek. Pozdrawiam Was wszystkie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiaaa8 mialas calkowita racje... ciezka noc z @. ;/ no kuruj sie kuruj, pewnie w taka pogode ciezko walczyc z przeziebieniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja obecnie leże w łóżku chora i z gorączką :( muszę się szybko wyleczyć bo w piątek jadę na uczelnie i czeka mnie cały weekend zaliczeń... =/ byłam dziś u lekarza i to jakiś wirus jest... Póki co mam się leczyć domowymi sposobami i leżeć w łóżku.. Jam now bedzie poprawy po 4 dniach mam wrocic po antybiotyk :( odezwe sie coś więcej jak nie bede pisała z telefonu... Miłego wieczorka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki;-) wiec mam na imie Patrycja.juz od jakiego czasu staram sie o dziecko, o pierwsze dziecko.ale jakos narazie bezskutecznie.czasem to juz łapie takiego doła ze normalnie masakra. dlatego pomyslałam ze dołacze do was :-)moze wtedy chociaz troche mniej bede sie tym przejmowac i mniej nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolipop_23
Witam :) ja też jestem trochę wystraszoną staraczką i chętnie do Was dołącze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolipop_23
Pewnie, że nie :) ja jestem akurat w momencie czekania na @, a właściwie na jej brak :) z narzeczonym długo się zabespieczaliśmy, od jakiegoś czasu postanowiliśmy próbować :) narazie pierwszy cykl starań. Mam troche rozregulowane cykle, ale prawdopodobnie w płodne były przytulanka. Za tydzień wypada mi @ a od jakiś 2 dni boli mnie glowa, jestem ciągle śpiąca, dziś pojawił się mocny ból w dole brzucha. Zawsze mam bolesne miesiączki ale ból pojawia się dzień przed @ lub w dzień krwawienia. Z tego co czytałam na forum dużo dziewcyzn pisało o zanim jeszcze wykonało test, że pojawia się ból jajników i brzucha... Czy to może być to :) jestem podekscytowana i jednocześnie poddenerwowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z moim narzeczonym długo sie zabezpieczałam nie chciałam miec wczesniej dziecka a tyraz jak juz jestem na to gotowa to nam nie wychodzi:-( my sie staramy od grudnia.tak sie zastanawiałam czemu nam nie wychodzi , moze nie trafialismy w te dni kto wie. Ja tez czekm teraz na @.Mam cicha nadzieje ze wkoncu sie udało bo w tamtym miesiacu kupiłam testy owulacyjne wiec jesli sie nie myliły to szansa powinna byc duza. mnie tez od owulacji boli brzuch i kuja mnie jajniki i jakos dziwnie sie czuje, a dzis to nawet głowa mnie zaczeła bolec:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolipop_23
No to widzę, że mamy podobnie, z tym że dłużej się staracie. Zazwyczaj tak jest, że im bardziej się chce, i człowiek się nakręca i myśli o tym, to organizm jakoś się broni...Stres i nerwy nie są nigdy naszym sojusznikiem, ale tak trudno jest wyluzować i się nie przejmować kiedy tak bardzo się tego chce :) A kiedy masz mieć @ ? Dzień po dacie miesiączki zrób test życzę Ci żeby były dwie tłuste krechy! :) Ja zrobię to samo jak tylko wybije termin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, ja Tobie tez zycze tego samego.6 powinnam miec @ ale pewnie znów bedzie to samo.nie chce sie znow nakrecac bo pozniej jest wielkie rozczarowanie i dół:-( ale wczesniej tak bardzo sie nie staralismy jak teraz, nie zwracałam nawet uwagi na to kiedy mam dni płodne a kiedy nie.a teraz juz bardziej obserwuje swoje cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolipop_23
Dokładnie mam to samo...jakoś lżej na sercu było jak się nie myślało o tym cały czas. Jednak ważne jest to żeby obserwować swój ogranizm i cykle wtedy zawsze jest większa szansa na zapłodnienie. Daj znać niedługo czy wredna @ przyszła, i ewentualnie o wynikach testu :) staraj się nie nakręcać ale też nie myśl negatywnie. Wkońcu się uda! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolipop_23
Ja mam termin @ między 10 a12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz wiecej dziewczyn sie przylacza:):) ale jak to mowia "w kupie siła":) jak tak czytam wszystkie rozmowy to jakos mi tak lzej ze nie jestem sama z tym wszystkim...ze jest ktos kto to tak dogłębnie rozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja dokładnie to rozumiem>:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolipop_23
:) w kupie zawsze raźniej :) też się cieszę, że tutaj trafiłam, bo niby się nie znamy ale jakoś tak nawzajem się podtrzymujemy na duchu. aga1901 czytałam Twoje wcześniejsze posty. Jak tam u Ciebie z tą @ ? Dalej taka dziwna czy się unormowała? A może całkiem ustała? Może teścik zrób już ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio lolipop masz racje, tymbardziej ze ja nie mam z kim o tym pogadac to chociaz tutaj sie moge wyzalic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio lolipop masz racje, tymbardziej ze ja nie mam z kim o tym pogadac to chociaz tutaj sie moge wyzalic:-) A Ty lolipop ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam nicka
witam nowe dziewczyny :) fajnie, ze do nas dolaczylyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolipop_23
Ja mam 23 lata:) i jeśli by się wszystko udało byłabym mamusią w wieku 24 lat. Może jestem młoda, ale zarówno ja jak i narzeczony (ma 26lat) jesteśmy gotowi na dziecko psychicznie, i materialnie też damy rade:)) więc na co czekać? Skoro chęci są z obu stron :P a Wy dziewczyny w jakim wieku jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolipop_23
Fajnie! :) Moim zdaniem niesłusznie wrzuca się młode mamy do jednego wora jako te które "wpadły". Nigdy nie bierze się pod uwage, że niektóre kobiety dojrzewają do macierzyństwa wcześniej a inne później...I nie musi być to zależne od wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipop_23, no niestety sprawy z @ sie unormowaly ;/ takze no.. trzeba czekac na kolejne dni płodne i do dzieła:):) zapomniałam nicka, a co do wieku to ja tez mam skonczone 20lat:):) dla mnie to jedynie liczba,niekoniecznie swiadczy o dojrzalosci,ani troche tak nie jest moim zdaniem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez checi z obu stron:P zarowno ja i moj ukochany chcemy miec juz malenstwo:):) materialnie tez damy spokojnie rade:)takze na co tu czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×