Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Hej dziewczyny!!! Zaczynam nowy topik chociaz takich jak ten jest juz wiele. Ale jakos ciezko sie dolaczyc do dziewczyn które juz troche pisza!!! Zapraszam wszystkie aktualne staraczki na pogaduchy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusienka
witam. Cetnie się przyłącze:) od kiedy się staracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anusienka. My juz mamy 2 letnia córcie, teraz czas na drugie malesntwo :) od kilku miesiecy bylo na zasadzie "jak sie uda to sie uda a jak nie to nie szkodzi" nawet nieraz cos wypadalo tak ze nawet nie bylo przytulanek w dni plodne. Natomiast teraz -od marca zaczynamy starania pelna geba :) biore kwas foliowy i w tym cyklu zaczelam tez brac olejek z wiesiolka. wlasnie skonczylam okres wiec juz niedlugo starania :) a jak to wyglada u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusienka
no u mnie sytuacja skomplikowana bo ja pragnę dzidziusia no a mój mąż tak nie koniecznie on cały czas żyję właśnie zasadą jak się uda to ok a jak nie to trudno. no i nie wiem jak go przekonać przyznam szczerze że staram się idealnie wyliczyć dni płodne a jemu mówię że to nie płodne i tak lecimy na żywioł ale on nawet jak to dni nie płodne to nie bardzo chce kończyć we mnie więc mam trochę trudniej niż ty ale się nie poddaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Witam, chętnie się dołączę do Was. Jestem mama dwóch Aniołków, od stycznia znowu się staramy, niestety na razie okres przychodzi. Biorę kwas foliowy już od dawna, co do olejku z wiesiołka to nic na ten temat nie wiem. Skończyłam teraz okres i będę znowu męczyć męża :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusienka
jak ja wam zazdroszczę:( ja to się muszę umiejętnie w ten cały cykl wstrzelić żeby coś wyszło no ale mój jest taki oziębły w stosunku do tej decyzji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
witajcie chetnie sie dołącze, już kilka miesięcy staranek, staramy się wykorzystywać dni płodne na maxa, tzn co 2 dzień przytulanko, na razie bez rezultatu, puki co łykam witaminki, kwas foliowy, i od 16 do 26 dnia luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 82 MK
To chyba i ja się dołączę :) jestem po poronieniu i skończył się tzn. rekonwalescencyjna organizmu. i możemy się zacząć starć od tego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Anusienka - z moim mężem też było trudno i przeżywałam to samo co Ty teraz. Było wiele kłótni, płaczu zanim mój mąż zrozumiał jak bardzo tego pragnę. Dopiero liczne rozmowy pomogły żebyśmy oboje świadomie byli zdecydowani na dzidziusia. U mnie sprawa jest trochę skomplikowana bo dwa razy straciliśmy dzieci w pierwszym trymestrze, więc oboje boimy się. Przy staraniach do drugiej ciąży też tylko czekałam na to żeby się "wstrzelić" w ten dzień i zrobić tak żeby iść na żywioł. Przy obecnym staraniu też były początkowo małe konflikty, mąż zaakceptował nasze starania ale rzadko dochodziło do przytulania się. Ale w końcu się udało i teraz mąż na równo ze mną chcę się starać o dziecko. Grunt to szczere rozmowy, one nam pomogły, mimo że były one ciężkie, kosztowały sporo pracy z obu stron. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Dziewczyny u nas też był okres oporu ze strony męża, bo nie chciał kolejnego, ale już dał spokój i teraz poprostu się kochamy bez zabezpieczeń. Czasem w dni płodne muszę trochę sprytu użyć żeby tak co 2 dni bo nie zawsze on chce, zmęczony pracą itd. W tym cyklu np nie udało się co 2 dni jak sobie planowałam, kochaliśmy się w drugi dzień płodnego śluzu a potem dopiero po 4 dniach także pewnie znowu stracony cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny :) Mozna do was dolaczyc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny ze dolaczacie :) razem razniej :) anusienka- szczerze z nim pogadaj, powiedz ze Ci zalezy ale nie chce takiej decyzji bez niego podejmowac. Jak juz pisalam my mamy 2 letnia coreczke i ja jakies pol roku temu zapragnelam drugiego dzidzisia, natomiast maz nie chcial jeszcze. dlugie i szczere rozmowy sprawily ze maz teraz pragnie maluszka tak mocno jak ja. odkad mi to oznajmil, czuje ze jest to nasza wspolna decyzja i jestem o wiele pozytywniej nastawiona! rozmawiaj, przedstaw swoje argumenty ale nie naciskaj bo moze to miec odwrotny efekt! Powodzenia!!! Nadzieja i 82 MK -przykro mi z powodu waszych strat! trzymam mocno kciuki aby tym razem sie udalo!!! Nadzieja-olej z wiesiolka pomaga w produkcji sluzu plodnego oraz porawia jego jakosc. zazywa sie go tylko w pierwszej polowie cyklu tzn od 1wszego dnia okresu do dnia owulacji gdyz moze on powodowac skurcze macicy prowadzace do poronienia. przy staraniach o pierwsze dziecko , zazywalam ten wiesiolek i zdecydowanie zauwazylam zmiany w jakosci sluzu juz w pierwszym cyklu. Dziewczyny na jakim jestescie etapie w tym miesiacu? u mnie dopiero 6 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarossa-oczywiscie ze tak :D witamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc wszytskim :) jak to u was wyglada? Ile sie staracie ? U mnie byly trzy lata staran ale teraz mam nadzieje ze lekarz potwierdzi nasze przypuszczenia i cos mi sie wlasnie tak wydaje , az z niecierpliwoscia czekam na wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie w ogóle
przyjemność z tak mechanicznego seksu? Wasz partner odczuwa przyjemność...? Czy to tylko starania o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Ja 17 dzien cyklu, już mam sluz bezpłodny jak w drugiej fazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
u mnie dopiero 7 dc, na wiesiołek już trochę za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernborassa- trzymamy kciuki, kiedy masz wizyte? aguska- a moze jednak sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
W sobote robilam test , wyszly piekne dwie kreseczki , ale tyle lat sie staralismy ze stracilam jakakolwiek nadzieje ze bedzioe jeszcze wogole . Ale ostatnio przestalismy o tym myslec , nawet rozmawiac i chyba pomoglo . Dziewczyny psychika ma tu wiele do rzeczy . Moze i jestem mloda i jak to mowia niedoswiadczona ale zycie nas uczy :) Czekam z niecierpliwosacia na wizyte u lekarza , zeby potwierdzil wszytsko , az z jednej strone nie moge sie doczekac a z drugiej troche sie boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Nie mieszkam w Polsce i obiecnie szukam jakiegos mowiacego po Polsku i znalazlam dopiero teraz , jutr dzwonie umawiac wizyte , mam jednak nadzieje ze szybko bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarossa- no to jak dwie krechy sa to ja juz gratulacje sle!!! a zdradz prosze w jakim kraju mieszkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
W Wiedniu mieszkam od kilku lat . Wiem ze jest juz sie z czego cieszyc ale wiesz trzy lata staran naprawde takich mocnych i nic nie bylo zawsze jedna kreseczka . Ale od jakiegos czasu mielismy problemy z narzeczonym , duzo stresu i nie myslelismy o tym wogole nie bylo czasu na to , ale teraz problemy sie uspokoily .10 stycznia mialam ostatnia miesiaczke i jak juz w lutym w terminie nie przyszlo to czulam ze cos sie zmieni :) Wiesz trzy lata nic a tu nagle bach dwie kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarrosa-wyobrazam sobie ze ciezko ci w to uwierzyc! ale super ciesze sie razem z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
od kilkunastu dni mam takie typowe , a moze nietypowe objawy . Czasem bym po prostu z lozka nie wstawala najchetniej gdybym mogla oczywiscie . Mimo ze jetsem mloda bo mam 22 lata to jest to spelnienie mojego marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusienka
dzięki za kilka cennych rad:) Może dam mu przeczytać ten temat to zmieni zdanie. Rozmawiamy czesto ale to są naprawdę ciężkie rozmowy no ale cóż jak się czegoś chce to dużo można poświęcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Anusienka to jest dla niektorych temat tabu ale trzeba rozmawiac , tak szcerze to jest najprostsza droga aby dojsc do upragnionego celu , marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Anusienka to jest dla niektorych temat tabu ale trzeba rozmawiac , tak szcerze to jest najprostsza droga aby dojsc do upragnionego celu , marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusienka
dokładnie i będę to robiła ale małymi kroczkami żeby się nie przeraził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Dokladnie Anusienka :) To tylko facet i moze sie wystraszyc :D Hahaa xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×