Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

no cos okropnego tak siedziec calutka noc samej...;/ no lepiej idz rzeczywisice,bedziesz wiedziala co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie, tylko, że ja jestem sama całe dnie, bo mąż pracuje na 2 etatach... Niestety nic nie jest wstanie przekonać go to tego, żeby tyle nie pracował, to już chyba zaawansowany pracoholizm :-( chyba się położę, może zasne, też nie siedź za długo :-) mimo wszystko życzę miłej nocki :-) do jutra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiaaa8 siedzialam do prawie 5rano znowu.. masakra:) padnieta jestem ze nie wiem,a jutro lecimy do polski. takze ostatnia nocka samotna dzis uff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Co u Was? Jak po weekendzie? Mnie nadal brzuch pobolewa... Ponawiam tabelkę Nick............... wiek ..............cykl starań.......termin @ Antosia ............26 ..................10 ...............21.05 Lolipop..............23...................2............. .... 12.06 Aga1901............20...................2............... .. trakcie@ Zapomniałam Nicka.................20..................5............. .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny . jak tam u Was ? jak sobie radzicie w te upaly ? Ja raczej w dnie siedze w domu bo az sie slabo robi w tai upal uff po prostu az sie nie da . A ma byc ta przynajmniej tydzien jeszcze u nas . Czuje sie nawet w miare w porzadku , mialam juz polowkowe i potwierdzona plec wiec jestem zadowolona , bedzie Ksawery :) Wybaczcie ze ta zadko pisze ale mam drobne problemy na forum i staram sie nie udzielac ,jaos nie mam ocoty czytac wulgarnych komentarzy na moj temat . Witam nowe dziewczyny , gratuluje wszystkim ktore maja dwie kreseczki , ja juz za polmetkiem wiec blizej niz dalej . Antosia , NAdzieja , Brava i reszta dziewczyn o u was ? Nadziejka ja sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modernbarossa, współczuję Ci, że się musisz tak męczyć... A co do forum, to u nas zawsze jesteś mile widziana :-) A u mnie po staremu, jak zwykle siedzę sama w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomiałam nicka
Lolipop ta druga kreseczka wcale nie jest taka słaba :) GRATULUJE Ci kochana :) x ja też przesiaduję w domu bo przy tych upałach to tragedia dłużej posiedzieć na dworze...Ale i tak muszę się uczyć więc mi to nawet odpowiada :) w ten weekend mam sesje więc później obiecuję się częściej odzywać :) miłego wieczoru wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja troszke nieobecna bo w Polsce jestem i zbytnio czasu nie mam... ale odezwe sie na pewno jak wroce:) u mnie juz dni płodne sie koncza:P takze teraz pozostaje tylko czekac:):) musze poczytac posty wasze zeby wiedziec co sie dzieje u kazdej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! :)) no rzeczywiście nie ma wątpliwości, że druga kresska jest, ale zamierzam dla pewności jutro powtórzyć test, a we wtorek mam wizyte u gina :) u mnie również upały, dziś chyba nie wychylam nosa z domu, pozatym ciągle bym spała hehe :P Piszcie jak tam u Was sapomoczucie, jak staranka! Bo coś ucichło u nas ostatnio...Mam nadzieje, że mimo że mi się udało moge dalej zostać z Wami staraczki :) lubie z Wami pisać :) Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipop oczywiście, że zostań z nami :) Ja ostatnio się kiepsko czuje :( strasznie mnie bolą piersi i brzuch, tylko nie tak jak przed @ tylko jakoś tak dziwnie... Czasem mnie też z prawej strony pobolewa i to raczej jajnik... Mnie przed @ nigdy piersi nie bolały oprócz jednego razu jak mi się baaardzo długo okres spóźniał i musiałam chodzić po lekarzach. Ale tamten był wydaje mi się bardziej znośny... Nie wydaje mi się żeby to ciąża była bo staranek za dużo nie było :P po tym jak mi się nie dawno poprzestawiało nawet nie wiem kiedy mam dni płodne ;) zawsze cykl miałam 27 dni, później pewien okres co mi się wszystko rozjechało i ostatnio miałam 32 dni... teraz nie wiem kiedy się spodziewać ale mam nadzieję, że nie będę się tak czuła prze każdą @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Lplipop, zaglądaj do nas i dziel się swoimi odczuciami :-) x Aga, to wracaj szybko i odzywaj się do nas :-) mam nadzieję, że staranka będąc owocne :-D x Zapomjniałam nicka, współczuję Ci, że tak źle się czujesz... a może jednak się udało??? :-) trzymam kciuki ;-) x Nadzieja, co u Ciebie? Dawno się nie odzywałaś i zaczynam się martwić :-( x Pozostałe dziewczyny, co u Was? Piszcie więcej... x Ja mam termin @ w piątek, kupuję test i robię w sobotę rano. Martwi mnie to pobolewanie w dole brzucha, nigdy tak nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia ja też nigdy nie miałam takiego pobolewania i do tego takiego dziwnego... Szanse są, ze moge być w ciąży ale bardzo bym się zdziwiła ;) jak nie dostane @ do 25.06 to zrobię test 26.06 to byłyby 33 dc :) Antosia bede trzymała kciuki w piątek :) jak tylko zrobisz test daj znać :) X Do reszty dziewczyn odzywajcie się częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Bardzo Was przepraszam że się tak długo nie odzywałam. Antosia - byłaś u lekarza, masz trochę zawirowania z okresem, trzymam kciuki za piątkowe testowanie :) zapomniałam nicka - trzymam kciuki żeby te dolegliwości to były dwie upragnione kreseczki Lolipop_23 - gratuluję dwóch kreseczek, niech fasolka rośnie zdrowo :) daj znać jak się czujesz modernbarossa - ciesze się że Ksawery prawidłowo się rozwija, jak to szybko zleciało :). Przykro mi że masz kłopoty na forum, jest to dla mnie nie zrozumiałe i utwierdza w tym że niektórzy nie dorośli do życia w społeczeństwie. Brava - strasznie zamilkłaś!!!! daj znać!!!!!!!!!!! x W poniedziałek usłyszałam bicie serduszka :) z usg wychodzi 6 tydz i 3 dzień, mimo że z kalkulatora wychodzi o jeden tydzień więcej. Wychodzi na to że owulacje mam późno. Nie odzywałam się bo się bardzo źle czuję, nic nie robię tylko leżę i wymiotuję nawet po łyku wody. Dzisiaj lekarz ma podjąć decyzje że dać mnie na oddział żeby nawodnić mnie i uzupełnić elektrolity. Ale dzisiaj jest lepiej jeszcze nie wymiotowałam więc może uda się zostać w domu. Upały bardzo źle na mnie wpływają, w domu nic nie robię, męczę się nawet myjąc włosy, siedzę sama w domu, nawet nie włączam telewizora ani kompa bo tak źle się czuję. Lekarz powiedział że na razie fasolka ma prawidłowe parametry ale ciąża zagrożona i wszystko się może zdarzyć. Bardzo się boję, nie ma radości jak to jest gdy spodziewa się dziecka, jest spokój, pokora, ciche nadzieje, boję się kochać moją fasolkę, żeby później tak bardzo nie bolało. Rodzice już wiedzą i każdy ma lęk. Już nawet boję się prosić Boga żeby było wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test- 1 kreska. teraz będę czekać na tą wredną @ i jak tylko mi się skończy idę do gina... x Nadzieja, cieszę się, że do nas wróciłaś :-) przykro mi, że tak bardzo źle się czujesz, ale musisz być dzielna i wytrzymać dla dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:P ja juz wrocilam , takze nadrabiam zaleglosci tutaj :D Lolipop_23 no gratulacje :):) mega mega sie cieszymy z Tobą:):) Antosiaaa8 moglas sie wstrzymac jeszcze z tym testem:)ale wiadomo ze to kusi... ja teraz bede czekac wytrwale mam nadzieje :D i sie okaze czy sie tym razem nam udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Nadzieja- bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo :* wiem, że złe samopoczucie i świadomość, że coś może być nie tak nie pozwala Ci się cieszyć ciążą- ale staraj się myśleć pozytywnie:* napewno złe samopoczucie potęgują te upały...masakra jest. Odpoczywaj jak najwięcej, nawet przesypiaj pół dnia jeśli Ci to pomoże. Mam nadzieje, że chociaż te mdłości szybko Ci minął. Poza tym jesteś pod opieką lekarza także będzie dobrze, zobaczysz :):* Antosia- a kiedy powinnaś dostać @? Ja robiłam test przed miesiączką i dzień po i była jedna krecha. Później się uzbroiłam w cierpliwość, odczekałam kilka dni i były dwie krechy! Także też się nie poddawaj i jak nie dostaniesz @ to testuj dalej :))) Aga1901 fajnie, że wróciłaś :):* kiedy masz termin @? Mam nadzieje, że nie przyjdzie, życzę Ci mocno żeby się udało! Zapomniałam nicka- ja też miałam takie objawy, i niby czułam że to może być TO ale jakoś trudno mi było uwierzyć. A jednak udało się :) mam przeczucie, że Ty też już w brzuszku masz nowego lokatora :))) modernbarossa nie przejmuj się ludźmi którzy swoje frustracje i niedojrzałość przelewają na innych. U nas zawsze jesteś mile widziana i będziemy Cię bronić! hehe :)) pozdrawiaj małego Ksawerego :)) fajnie, że mały dobrze się rozwija :* to jest najważniejsze Mi dziewczynki leci 6 tydzieć:) we wtorek lece do ginka może już zobacze serducho :) bardzo bym się cieszyła. Mam nadzieje, że będzie wszystko wporządku. Poza tym upały dokuczają, ciagle boli brzuch i piersi coraz większe hehe :) mdłości też są ale nie jakieś kłopotliwe jak narazie:) 3majcie się i odzywajcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipop, termin @ mam dzisiaj, ale nic nie wskazuje na to, że dostane w najbliższych dniach. Nie nastawiam się na ciążę, bo potem tylko rozczarowanie. Wczoraj jak zrobiłam test, to nawet nie było mi bardzo przykro - wiedziałam, że będzie 1 kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie Ci, odczekaj pare dni jak nie dostaniesz @ i zatestuj znowu:) ja zanim zobaczyłam dwie kreski to dużo testów zrobiłam i za każdym razem rozczarowanie. Ale wkońcu się uda. Trzeba się uzbroić w cierpliwość:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz poczekam, ale pewnie nic z tego. Martwi mnie to pobolewanie w brzuchu, już ponad tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss__28
hej dziewczyny chyba mogę się dołączyć, wczoraj robiłam test - 2 krechy, powtórzyłam - znowu 2 krechy, dzisiaj byłam na badaniu krwi beta hcg, wyniki mam popołudniu. Okresu nie mam od 5 dni, kochałam sie w dni płodne. "czuję" że chyba się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipop_23 no ja termin mam 2.07 więc jeszcze troche poczekam..a nie chce sie nakrecac jeszcze zeby nadziei sobie nie robic,wiec nie mysle o bolu jajnikow czy piersi,przynajmniej sie staram:P :) A Tobie cholernie zazdroszcze tych mdłości i innych dolegliwości :D hehe :) tak bardzo bym chciala zebym nam sie udalo jak Tobie:):) Antosiaaa8 będziemy czekac razem z Toba kochana:) musisz cierpliwie czekac,nie rob jeszcze kolejnych testow:) pare dni poczekaj:) i pamietaj jestesmy z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesss, no to gratuluję, skoro testy pokazały 2 kreski, to napewno jesteś w ciąży :-) x Aga, dziękuję z wsparcie, ale wiem, że nic z tego, jakos to czuję...poczekam jeszcze kilka dni, jak nie dostanę @ to zrobię test i pójdę do gina, bo i tak się muszę do niego wybrać... Trzymam kciuki za Ciebie Kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiaaa8 no trzeba czekac moze jednak jest jakas nadzieja:) po prostu trzeba cierpliwie czekac i tyle....:) no dziękuje za kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipop bardzo chciałabym :) ale czas pokaże, wole się nie nastawiać i kolejny raz się rozczarowywać :( dziś jeden egzamin zaliczyłam na 4 :) liczyłam na 5 ale dobre i 4 :P dziś całe popołudnie nie mam coś humoru :| jakiegoś doła złapałam :( mąż wrócił z delegacji, wypiliśmy kawę i pojechał na ryby na chwilkę bo blisko nas jest rzeka. Jak jutro będzie ładna pogoda i w miarę wcześnie wróce z uczelni to może w końcu wypróbuje MOJĄ wędkę którą sobie w tym roku zakupiłam :) chociaż ze mnie taki wędkarz, że szkoda gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×