Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Cześć Kobietki :) Brava bardzo się cieszę że fałdek karkowy jest już w normie, kamień z serca na pewno Ci spadł. Same u Ciebie dobre wiadomości :) u Ciebie który to już tydzień 13? pewnie nie możesz się już doczekać kopniaczków, ponoć przy drugim dziecku szybciej kobieta jest w stanie wyczuć ruchy Maluszka :) jak Twój brzuszek wygląda, czy już coś widać? Nowa - to masz problem z głowy, oby problemy z zatokami nie wróciły, a jak ogólnie się czujesz? jak Twój brzuszek wygląda, czy już się zaokrągla? Antosia - jak idzie w pracy? Trzymam mocno za Ciebie kciuki, żebyś wkrótce ujrzała dwie kreseczki!!! a teraz jak najwięcej korzystaj z życia :) moderbarosa - coś czuję że już urodziłaś :) daj znać jak Ty i Ksawery a u mnie usg połówkowe wyszło dobrze :) dalej nie chcemy znać płci Malucha, pomału robię rozeznanie co kupić jakie są ceny i parę drobiazgów już kupiłam. Ostatnio miałam skurcze i trochę się zdenerwowałam ale zażywam magnez i nospa i teraz jest ok. Kręgosłup strasznie boli, nawet dupcia :) nie wiem co będzie za miesiąc :) przytyłam 5 kg, jak schylę głowę to pierwsze co widzę to coraz bardziej wystający pępek i brzuszek :) pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie po staremu, mam mnóstwo pracy... Po weselu super, tylko nogi strasznie bolą :-) właśnie skończyła mi sie @. Piszcie co u Was moje drogie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Witajcie dziewczyny :) U mnie dobrze samopoczucie w porządku,ale trochę martwi mnie jedna rzecz od rana mam bóle podbrzusza czy to normalne, wcześniej też bywały ale nie takie silne :( martwię się jak myślicie czy to normalne ?? dziś byłam na badaniach a wizytę mam we wtorek. Dajcie znać co u was??? Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Piszcie co u Was? U mnie 29 tydzień jestem coraz grubsza i coraz ciężej. Maluszek chce już być na świecie i już byłam w szpitalu z silnymi skurczami ale na szczęście udało się zachamować. Wyprawkę pomału kompletuje ale muszę się pospieszyć skoro Maluchowi tak śpieszno. Pozdrawiam Was wszystkie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka alez tu cisza!! u mnie 21 tydz, prawdopodobnie bedzie druga córcia :) czuje sie ok, mdlosci przeszly okolo 3 tyg temu dopiero!!! nadzieja-znasz plec czy chcecie niespodzianke? antosia, nowa co u was? i u reszty? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Cześć Dziewczyny :) Ja czuję się w miarę ok mam tylko trochę niskie ciśnienie i jestem przez to osłabiona, nie znam płci bo maleństwo tak się obróciło że nie widać ale we wtorek mam wizytę więc może się dowiem,w sumie jest mi to obojętne najważniejsze jest to żeby było w porządku. Mam do was pytanko robiłyście usg 3 D ??? Ciesze się dziewczyny że u was wszystko w porządku odzywajcie się częściej :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny , przepraszam za ta dlugo sie nie odzywalam ale synek pochlonal mnie calkowiccie .Urodzila 25 pazdziernika .Ksawier wazyl ponad 4 kg i mial 53 cm . A ja u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie po staremu... Wpadłam w wir pracy i jestem z tego zadowolona :-) już drugi cykl biorę clostilbegyt i chodze na monitoring, na szczęście pojawiają się piękne pęcherzyki, więc jestem pełna nadziei :-) akutrat skończyły się dni płodne i teraz muszę czekać 2 tyg. Cieszę się, że jeszcze tu zaglądacie, oby nasz topic znów "ożył" Bardzo Wam zazdroszczę maluszków i cieszę się Waszym szczęściem. Pozdrawiam Was moje Kochane :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
hej dziewczyny , Jak ta u Was , cos tu znowu cicho .: ) U nas w porzadku Ksawier ma juz skonczone 9 tygodnii i rosnie jak na drozdzach . Dzieuej Wam moje kochane ze tu jednak zagladacie co jakis czas : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Witajcie dziewczyny :) Modernbarossa moje gratulacje!! duży chłopak :) Ciesze się że u was wszystko dobrze :) u mnie też dobrze byliśmy na usg 3D bo chcieliśmy poznać płeć i będzie syn :) teraz mogę kompletować wyprawkę :) Dajcie znać co u was ?? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×