Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Gość modernbarossa
czesc dziewczyny . Jak sie czujecie ? Ja jutro jade do Polski na kilka dni , czeka mnie wybor wozka .Hihi :) I az mnie to szczerze mowiac przeraza i to bardzo . Ja sie czuje nawet w miare okej , siedze przy wiatraku wiec jest znosnie , za to doskiera mi bardzo kregoslup boli coraz mocniej ale to podobno normalne na tym etapie ciiazy wiec sie zbyt nie przejmuje i staram sie odpoczywac . Nadzieja ja tak samo mialam na poczatku nawet sie zastanawialam czy dam radde bo skoro na pozatku takk ciezko to o dopiero bedzie pod koniec ale jakos daje rade . Antosia to tez jakis plus ze przyszla w miare w terminie . A jak wogole , o mowia ci lekarze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Co u Was? W ogóle się nie odzywacie... U mnie straszne upały, aż się żyć nie chce... Niedługo zaczynam dni płodne, więc będzie duuużo przytulanka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Przepraszam Was, że dawno się nie odzywałam, ale miałam doła i musiałam na spokojnie pewne rzeczy przemyśleć, wyciszyć się. Dostałam wyniki badań genetycznych tych drugich, co miałam robione w szpitalu uniwersyteckim i wyszła mi większa przezierność karkowa u Maleństwa niż w poprzednim badaniu. W pierwszym to, co robiłam prywatnie wyszła 2,5 a w drugim 2,7 a górna granica to 2,5/2,7. Reszta wyników jest ok, nawet z testu pappa dobrze wyszło i ryzyko Maleństwa z wadą jest niskie, ale w związku z usg z ta przeziernością mam wskazania do zrobienia amniopunkcji czyli igła w brzuch i dostanie się do Maluszka w celu pobrania płynu owodniowego. Gdyż dzidziuś może mieć zespół downa patrząc na jego przezierność, przy czym ma kostki nosowe i z serduszkiem jest ok z przepływami również i zastawka trójdzielną też, wszystkie narządy jak na ten czas prawidłowo rozwinięte, ale jakieś ryzyko jest i niestety napisali o rozważeniu amniopunlcji. Dzisiaj idę do swojego prowadzącego lekarza i ma nam wyjaśnić parę spraw, ale bardzo się boję. Na dodatek dostałam anemii, wyniki krwi są kiepskie. Amniopunkcja może być niebezpieczna dla Maluszka i po tym zabiegu mogą być komplikacje, dlatego jest duży strach... Niepotrzebnie tez poczytałam na internecie różnych rzeczy i wynika z tego, że niebezpieczeństwo jest duże, mówiłam o tym lekarzowi, bo już parę razy dzwoniłam do niego (pewnie ma mnie już dość ) i powiedział, że nie jest to tak niebezpieczne jak piszą, ale komu wierzyć….. Najpierw przepłakałam, ale teraz muszę jakoś się trzymać żeby Maleństwo nie odczuwało mojego strachu i podenerwowania. Wewnętrznie czuję, że z Maluszkiem jest wszystko ok, ale różnie może być..... A u mnie już 14 tydzień i 5 dzień. Znajome mówią że wyglądam na dobry 5 miesiąc a jest dopiero 4. Antosiu trzymam kciuki żeby obecne starania były owocne i czy byłaś może w klinice? Miałaś sobie porobić badania. Moderbarossa jak zakupy, jaki wózek kupiłaś jak się czujesz? Pozdrawiam Was i dam znać jak po dzisiejszej wizycie i co mam robić dalej….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja nie wiem co to moze byc w piatek dostałam plamienia dzis juz prawie nie ma koloru brazowego wspołzyłąm w dni plodneee do miesiaczki zostało mi 6 dni co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny , przepraszam Was strasznie zte tyle mnie nie bylo ale bylam w Polsce i jaos nie mialam sil nawet tu wchodzi , upaly byly strszliwe cho dwa ostatnie dni chlodniejsze ale i ta padalam . Ciezo mi coraz bardyziej . Nadzieja , kupilismy wozek 3 w 1 nie pamietam dokladnie firmy bo stoi sobie ja narazie w pudle , zekam na przeprowadzke zeby sobie stal rozlozony bo niestety na tym mieszaniu nie mamy wiele miejsca ,a przeprowadzka na poczatu pazdziernika , nie usmiecha mi sie to ale tu mamy strasznie malo miejsca i nawet nie ma ggdzie lozeczka postawic . A co do badan genetyznych i tej przeziernosci karkowej zaufaj sobie , swojej intuicjii i slowo lekarza . Nie martw sie kochanie na zapas , niech Twoje malenstwo bedzie spokojnie a jak sie denerwujesz to i jemu sie udziela . Antosia a jak u Ciebie ? Jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Ja dostałam się do pracy, będę uczyć dzieci w zerówce, w szkole w mojej miejscowości, więc będę mieć bardzo blisko do pracy :-) nawet nie wiecie jak się cieszę :-) staranka były, ale pewnie nic z tego... od jutra znów biorę d*phaston przez 10 dni... Nadzieja, nie martw się na zapas, napewno będzie dobrze, udało Ci się zajść w ciążę, więc uda Ci sie ją donosić i urodzić ślicznego dzidziusia :-) Modernbarossa, pewnie już masz duży brzuszek? Dobrze, że upały mijają, nie będziecie się tak męczyć :-) Dziewczyny, przesyłam buziaki :-* trzymajcie za mnie kciuki, żebym sobie dała radę w nowej pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam dziewczyny u Was? Wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny , co tu taka cisza u nas ? mam nadzieje ze u Was wszytso w porzadu ? Nadzieja jak sie czujesz ? Jak maluszek ? Antosia trzymam kciui za nowa prace , odzywaj sie ja u Ciebie , co z Twoimi staraniami ? U mnie no powiedzmy okej . Maly juz ulozony glowka w dol . Na ostatniej wizycie lekarz stwierdzil ze moge urodzic lada moment wiec aby donosic jak najdluzej staram sie jak najwiecej lezec i odpoczywac zeby Ksawery jak najdluzej zostal w brzuszku to dla jego dobra przeciez . Ale byle donosic do 36 tyggodnia potem juz jest bezpiecznie urodzic . Teraz jestem w 32 tygodniu i coraz ciezej sie poruszac mi nawet , nie mowiac o bolach kregoslupa , malego czuje bardzo niso i to mnie troche martwi . Eh !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Bardzo Was przepraszam że się długo nie odzywałam miałam przez jakiś czas problem z internetem potem problem sama ze sobą :) i tak zeszło. Antosiu ciesze się że znalazłaś pracę i mocno trzymam kciuki żebyś była z niej zadowolona i dawała ona Tobie satysfakcje. Może przez to zaczniesz mniej myśleć o stranakach i zaskoczy :) daj znać co u Ciebie modernbarossa - Ksawery niech jeszcze posiedzi w brzuszku tego Ci życzę, na pewno jest Ci coraz ciężej, pewnie już mam cała wyprawkę :) jakiś czas temu pisałaś jak się teraz czujesz, czy Ksawery bardzo się rozpycha i jak Twój brzusio pewnie duuuuży :) a u mnie juz 18 tydzień, zaczęłam czuć ruchy Maluszka wspaniałe uczucie co do płci to już wiadomo co będzie na 100% ale my z mężem dalej nie chcemy wiedzieć :) fałdek karkowy zmniejszył się dzięki Bogu i jest teraz w normie, nie dawno miałam robione usg i jak na razie jest wszystko w porządku oby tak dalej. 23 września mam kolejne usg. Brzuszek jest już dość widoczny, krzyże już mnie bolą i jestem marudząca. Są dni kiedy mam doła ale też są lepsze dni. Dość się martwię o finanse, mąż nie ma znowu pracy a każda wizyta u lekarza i badania to ogromne koszty. Poza tym coraz bardziej przeraża mnie myśl że mieszkam z teściami i że zbyt dobrych warunków nie mamy. Również tęskni mi się za rodzicami, mimo że mam ich blisko, może to tez tęsknota za dawnym życiem i pewną wygodą, brakiem takich zmartwień jakie mam teraz. Ale jak moje Maleństwo da mi znać o sobie i dostanę małego kopniaka to wtedy od razu lżej na sercu :) Kochane proszę dajcie znać co u Was , brakuje mi Was!!! Pozdrawiam Was gorąco!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Witajcie dziewczyny :) Bardzo dawno mnie tu nie było nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie?? po zrobieniu badań kontrolnych dostałam zielone światełko, już traciłam nadzieje ale powiedziałam sobie jak będzie to będzie i w końcu się udało 7.08 zobaczyłam 2 kreseczki jestem taka szczęśliwa obecnie 8t5d serduszko bije wszystko jest w porządku. Do dziewczyn które się starają nie traćcie nadziei. . *Nadzieja bardzo się ciesze u ciebie wszystko dobrze ale ci zazdroszczę że już odczuwasz ruchy maluszka *modernbarossa u ciebie już prawie końcówka oby mały siedział w brzuszku jak najdłużej. *Antosia super że zaczęłaś pracę gratulacje!!. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki odezwijcie się co u Was!!! nowa11 - gratuluję Maleństwa, niech rośnie zdrowo. Jak się czujesz? Czy masz mdłości? u mnie bez zmian, coś mało przybieram na wadze, może dlatego że na początku tak wymiotowałam i schudłam, przytyłam tylko 2,5 kg od mojej wagi wyjściowej sprzed ciąży, jedynie brzuszek jest duży ale to pewnie przez unoszącą się macicę. Kupiłam sobie dwie pary butów na jesień i zimę na płaskim obcasie, takie fajne z kożuszkiem żeby było ciepło.Tak wogóle to nic mi się nie chce. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Aż miło czytać, że u Was wszystko w porządku :-) Ja wpadłam w wir pracy, na poczatku było mi trochę ciężko wszystko ogarnąć, ale teraz jest super - uwielbiam moją pracę ;-D co do starań to szczerze mówiąć nawet o tym nie myślę, co będzie, to będzie... biorę d*phaston na wyregulowanie @ ale mam straszne wahania nastrojów przez niego i chyba przestanę go brać, bo poprostu się wykończę, jak nie płaczę, to się wściekam, albo się śmieje, masakra... Nadzieja, bardzo się cieszę, że czujesz już maluszka, podziwiam Was, że nie chcecie poznać płci, ja bym nie wytrzymała :-) Modernbarossa, pewnie już jesteś ślicznym grubaskiem :-) będę trzymać kciuki za łatwy i szybki poród :-) Nowa, oczywiście, że Cię pamiętamy i gratulujemy serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Cześć dziewczyny Dziękuję wam bardzo. Nadzieja ja czuje się w miarę dobrze mam poranne mdłości czasem rano wymiotuję w dzień muszę się położyć chociaż na chwilę bo jestem okropnie senna staram się dużo odpoczywać. Antosia super że jesteś zadowolona z pracy, jeśli chodzi o starania to najlepsze jest podejście jak będzie to będzie wiem to po sobie. Dziewczyny piszcie co u was :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co u Was? Mnie dopadła grypa i leże w łóżku :-( W srodę mam monitoring, bo to będzie 12dc, zobaczymy, co z tego wyjdzie... byłam u gina i kazał mi brać dalej d*phaston, więc się przemęczę... Piszcie więcej moje kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Witajcie:) Antosia kuruj się!! życzę szybkiego powrotu do zdrowia i koniecznie napisz jak po wizycie!! U mnie bez zmian czuje się dobrze ale mam wrażenie że coraz większe mdłości mnie dopadają i okropnie jestem wyczulona na różne zapachy :( 24.09 mam wizytę oby było wszystko w porządku. Nadzieja jak tam twoje samopoczucie????? Modernbarossa co u ciebie??? Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
hey dziewczyny , dawno mnie tu nie bylo oj oj . A to dlatego ze coraz gorzej sie czule . Przytylam juz hoo ho ho nie bede sie tym chwalic . Jakis tydzien temu zaczela odczuwac silne bole w podbrzuszu i skurcze ale ptrzeszlo mi . Eh no ale od wczoraj bole sie nasililyy i czuje je jakby kumulacyjna faza okresu czyli bardzo bardzop silne a okres zawsze przechodzilam niesamoiie bolesnie . DO tego przy tyh bolach czuje bole w kregoslupie w krzyzach i to mnie przeraza troche . czasami a ostatnio coraz czesiej czuje jakby maly przesuwal sie juz do wyjscia . Do tego brak apetytu ,a dopiero 35 tydzien mamy .Kopniakow jako takich juz nie ma raczej rozciaganie , przeciaganie sie co mi sprawia bol bo uderza nozkami czy raczakmi o rpzne moje narzady . Zaczynam sie bac ... :) Nadzieja dasz rade tez to przechodzilam te pierwsze ruchy takie delikatne sa neisamowite ja motylek albo malutki robaczek . Trzymam kciuki zeby bylo wszytsko z Twoim skarbkiem dobrze . Ja ostatnia wizyte mam 23 wrzesnia wiec ponad tydzien i zastanawiam sie czy nie jechac sobie do szpitala na ktg bo anwet nie wiem co jest normalnym objawem a co nie . A co do wyprawki to tak macie racje praktycznie wszytsko juz mam :) Sama przyjemnosc takie zakupy a w szczegolnosci ubranka . Ah ! : ) Nowa , pamieta pamietamy i gratuluje bobaska , trzymam kciui zeby nie bylo tak zle z samopoczuciem jak u Nadziejii czy u nie . Wazne ze z malenstwem wszytsko okej ze bije serduszko . Antosia kuruj sie kochanie , ciesze sie bardzo ze jestes zadowolona z pracy bo zadowolenie jest przeciez najwazniejsze . Trzymam kciuki za monitoring i zebys ie w koncu i Tobie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewczyny!!! nie pisalam t bardzo dlugo bo duzo sie dzialo i nadal dzieje w moim zyciu. zaraz wszystko w skócie wam opisze ale najpierw: Antosia-super ze masz prace ktora kochasz, teraz jak nie bedziesz myslec non stop o staranich to pewnie akurat zaskoczy :) modernbarossa-trzymaj sie, juz niedlugo i bedziesz tulic maluszka nowa-gratki trzymaj sie i oby maluszek zdrowo rosnal! Mnie tez udalo sie zajsc w ciaze, jestem teraz w 12 tyg-termin mam na kwiecien! czuje sie strasznie -mdlosci i wymioty mnie mecza ale mam tez wiekszy problem... na usg w 8tc lekarz wykryl krwiaka-biore d*phaston i luteine i mam odpoczywac jak najwiecej aczkolwiek na usg w 10 tc krwiak sie powiekszyl.... do tego na tym usg w 10 tc lekarz stwierdzil powiekszona przeziernosc karkowa, powiedzial ze jest jeszcze wczesnie wiec w poniedzialek ide na usg znowu aby zobaczyc czy sie unormowalo. jesli nie to tez zaleca mi to co Tobie Nadziejo-ta igle w brzuch :( bardzo sie martwie ale modle sie do boga aby w poniedzialek okazalo sie ze jednak wszystko jest w normie :( Nadzieja-przede wszystkim super masz ze juz przeszly ci mdosci itd no i ze ta przeziernosc karkowa sie zmniejszyla.. powiedz w ktorym tyg lekarz stwierdzil ze sie zmniejszyla? i czy mialam te wody plodowe pobierane czy sie nie zdecydowalas?? prosze napisz, ciesze sie ze znalazlam kogos w podobnej sytyacji...ale jeszcze bardziej sie ciesze ze u ciebie zakonczylo sie to dobrymi wiesciami!porzebuje wsparcia gdyz ciezko mi bardzo, do tego mdlosci i wymioty-czuje sie na pol zywa... pozdrawiam was kochane-trzymajcie sie cieplutko!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Witajcie :) Brava moje gratulacje niech maluszek zdrowo rośnie widzę że jesteśmy w podobnym tyg ja też mam termin na kwiecień konkretnie na 11 a ty????? Ja się cieszyłam że nie wymiotuję a tu wczoraj totalna masakra cały dzień wymioty :( dzisiaj jak na razie mdłości i oby tak zostało ;) jestem okropnie osłabiona nie wiem czy ta pochmurna pogoda ma na mnie taki wpływ. Antosia daj znać jak monitoring. Nadzieja i modernbarossa jak tam wasze samopoczucie???? Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa-super jestesmy prawie na równi bo ja mam termin na 10 kwietnia :) fajnie ze jestesmy na tym samym etapie :) ja wczoraj popoludniu czulam sie super-pierwszy raz od kilku tgodni ale dzis znow meczarnia... pozdrawiam wszytkie dziewczyny-napiszcie co u Was nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brava, moje gratulacje!!! Cieszę się razem z Tobą :-) Monitoring niestety zły, nie mam żadnego widącego pęcherzyka :-( musimy się zapisać do kliniki bezpłodności, ale szczerze mówiąc nie mamy na to teraz za bardzo czasu i dlatego postanowiliśmy sobie narazie odpuścić, jeżeli się nie uda zajść w ciążę naturalnie, to od przyszłego roku udamy się do kliniki... Pozdrawiam Was moje Kochane, życzę ślicznych dzidziusiów :-) aha... Modernbarossa, jak urodzisz, to koniecznie musisz wstawić zdjęcie Ksawerka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Witajcie :) Dziewczyny jak tam wasze samopoczucia ???? ja byłam wczoraj na wizycie z maleństwem wszystko w porządku 11t 5 d ale dziś masakra dopadło mnie jakieś paskudne przeziębienie zatoki ból głowy i oczu. Pozdrawiam was wszystkie odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie bez większych zmian, ogólnie wszystko ok :-) Nowa, cieszę się, że z dzidziusiem dobrze, ale idź do lekarza z tym przeziębieniem... Odzywajcie się kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Antosia byłam wczoraj u lekarza mam ostre zapalenie zatok na szczęście poszłam dość szybko i z gardłem nie jest najgorzej. Dostałam antybiotyk dużo o nim czytałam i jest bezpieczny w ciąży z resztą poinformowałam doktorkę o ciąży więc wiedziała co może mi zapisać. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, dobrze, że poszłaś... teraz leż i wypoczywaj Kochana :-) ja też znów się przeziębiłam, masakra jakaś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) widzę że odezwała się Brava - gratuluję Ci Maleństwa :) widzę że ostatni Twój wpis jest z dnia 18 września, daj znać jak z przeziornością. Wiem że strach jest przeogromny, też przez to przechodziłam ale na szczęście wszystko dobrze się skoczyło, w 17 tygodniu i 4 dni miałam kolejne usg i fałdek zniknął :) nie zdecydowałam się na amniopunkcję. Życzę Ci żeby Maleństwo prawidłowo się rozwijało. Antosia - dobrze że masz pracę i zbytnio nie mas czasu myśleć o staraniach. Bardzo trzymam za Ciebie kciuki. To co pamiętam to budujecie z mężem swoje gniazdko, mam nadzieję że praca wre :) Nowa - jak się czujesz? ciesze się że Twoja Kruszynka prawidłowo się rozwija, jeszcze trochę cierpliwości i zaczniesz czuć ruchy Maluszka :) Modernbarossa - już na finiszu jestes, troszke Ci zazdroszczę, wkrótce ujrzysz swojego Skarba a może juz zobaczyłaś :) to co z opowiadań to wiem że końcówki są bardzo ciężkie i męczące. U mnie za parę dni 22 tydzień się zaczyna, w czwartek mam usg genetyczne 3D, troszkę się denerwuje czy z Maleństwem jest w porządku. Ostatnie usg miałam dwa tygodnie temu i było ok ale zawze przed kolejnym usg mam nerwy. Pomału rozglądam się co trzeba kupić, co jest potrzebne do szpitala i wogóle. Ceny są kosmiczne, do końca grudnia chciałabym już mieć wszystkie rzeczy, mam termin na 3 lutego ale mam przeczucia że będzie wcześniej, poza tym nie da się wszystkiego kupic na raz bo bym zbankrutowała :) Dziewczynki moje kochane, pozdrawiam Was wszystkie i śle buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadzieja, cieszę się bardzo, że u Ciebie wszystko w porządku :-) My za tydzień zaczynamy stawiać fundamenty naszego domku, a na wiosne dopiero resztę, bo teraz już za późno, a poza tym to dobrze, zeby fundamenty "odstały swoje" :-) w sobotę idziemy z mężem na ślub, więc się trochę rozerwiemy :-D pozdrawiam Was moje Kochane :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niedzielnie kochane! alez tu cisza!!!! Nadzieja- fajnie ze juz jestes po pólmetku ciazy :) tez bym juz chciala :) napisz jak bo badaniu 3D? zdecydowaliscie sie na poznanie plci maluszka czy chcecie miec niespodzianke przy porodzie? ja juz niemoge sie doczekac jak dowiem ze czy to chlopiec czy dziewczynka-naleze do bardzo niecierpliwych osob :) mam juz córeczke i chcialabym chlopca , natomiast maz i corka chca dziewczynke :) a tak naparwde bede szczesliwa jak dziecko bedzie zdrowe, niezaleznie od plci :) co do mojego usg to otrzymalam wspaniale wiesci :) krwiak sie wchlonal i nie ma po nim sladu, a przeziernosc karkowa tez sie zmniejszyla i jest w normie :) ciesze sie niezmiernie!! na dodatek mdlosci nareszcie przechodza (wkoncu to juz prawie 15 tydz!!) i zaczynam naprawde cieszyc sie ta ciaza!!! nowa-napisz co u ciebie i jak sie czujecie modernbarossa-napisz co tam u ciebie -nic nie piszesz ostatnio antosia-super ze sie budujecie :) i trzymam kciuki za 2 kreseczki oby jak najpredzej :) pozdrowionka i odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Witajcie dziewczyny :) Antosia jak tam po weselu ??? Nadzieja jak tam twoje samopoczucie?? Brava cieszę się że u ciebie wszystko dobrze jak twoje samopoczucie na tym etapie ciąży?? :) Modernbarossa jak u ciebie?? Ja nareszcie czuje się ok zatoki przestały mnie męczyć, samopoczucie w porządku. odezwijcie się co u was??? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×