Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samozatrudniona

Koksztys Kancelaria - polecana?

Polecane posty

Gość qwertyZ
Hahaha no właśnie tak często jest, że najbardziej krzyczą ci, którzy w ogóle nie mają pojęcia o ofercie i pewnie tej kancelarii nawet nie znają... Ale niech sobie krzyczą, ci co mają głowę na karku potrafią wyczuć korzystną ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga!! Firma Koksztys to zwykli naciągacze i oszuści, nie dajcie się nabrać na pakiet 99 - mam nadzieję, że zajmie się nimi prokuratura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie? Czy ktoś z Was miał już sprawę o windykacje w sądzie? Jeżeli tak to jak to wygląda i z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris11
Wiekszość niegatywnych wpisów na tym forum opisuje jak chcieli wykiwac Koksztysa biorąc pakiet 99 i wykorzystując go przez miesiąc za złotówkę, a potem, po niedoczytaniu umowy, zdziwili sie, że pakiet przedłuża się automatycznie. Przeciez sami przyznajecie się do tego,że nie udało wam się wykiwać prawników. I z tego powodu płaczecie? Ja podszedłm normalnie, przeczytalem umowę, zastanowiłem sie czy będę korzystał przez rok, wyszło mi, że się opłaci i tyle. Nie kombunuję, jak tu wyrwać coś za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksztys ok
Koksztys jest w porzo i tani. Wczesniej miałem prawników z przypadku, a u nas w Lublinie, to o dobrych prawników raczej trudno. Zacząłem szukac kancelarii jakiś w internecie, ale tez jakos kiepsko mi się wydawało. Kumpel poradził Koksztysa - mówie, ale oni we Wrocławiu, to daleko. Ale pogadałam tam z nimi i juz trzy miesiące mi doradzaja i piszą pisma, nawet sa w stanie przyjechac do mnie, albo wyslac pełnomocnika. W każdym razie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilo
Bzdura kompletna!!! List przewozowy nie jest umową. Trzeba byc niewidomym, żeby podpisać umowę myśląc, że podpisujesz list przewozowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek77
liliankajanka ciekawe kto tu jest wynajętym pijarowcem...? Na pewno nie ja, za to Ty masz jakąś podejrzanie dużą wiedzę na temat Koksztysa i niby ich sposobu działania... Coś tu śmierdzi i brzmi to jakbyś była z konkurencji, zresztą ktoś już w tym wątku pisał o tym, że to konkurencja oczernia Koksztysa. No ale dobra, zerknąłem do tej umowy z kancelarią, żeby mieć jednak pewność, bo ziarnko niepokoju zasiałaś (pewnie o to właśnie chodziło, co?) No i proszę co tam znalazłem (cytat z umowy, punkt 1.): "Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 30 dni od dnia jej zawarcia (okres testowy). Termin do odstąpienia od umowy jest zachowany, jeśli Klient przed jego upływem doręczy listem poleconym na adres Koksztys pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy." Ja te 30 dni wypowiedzenia zachowałem, więc nie strasz mnie teraz windykacją i nie siej zamętu, OK? Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deker
Dostajesz wciąż faktury, bo pewnie po tych 6 miesiącach nie napisałeś rezygnacji, więc Koksztys automatycznie przedłużył umowę. Każda inna firma tak robi. Ja tak miałem z internetem. Też zapomniałem o terminie i przedłużyli... Zamiast pisać tu na forum lepiej się z nimi skontaktuj i spróbuj się dogadać albo zapytać do kiedy masz przedłużoną umowę i kiedy mija termin wypowiedzenia. Bo pisanie tu Ci nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proxy99
Ludzie - czytajcie co podpisujecie i trzymajcie się terminów, jezeli chcecie cos zmienić. Mi koksztys przysłał umowę po gadce wcześniej z panienką przez telefon, powiedziałem kurierowi, że nie chcę, podpisałem list PRZEWOZOWY a nie umowę, odesłali i nic się nie dzieje. Było to jakies trzy miechy temu. Teraz w zasadzie trochę załuję, że nie wziąłem, bo jeden klient mnie kiwa, ale cóz - może zadzwonię, czy jeszcze raz nie przyśla. Sprawdzałem ich w necie i wśród klientów, którymi się chwala - wszyscy mówią, że ok. także gadka na nich jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Włodarek
Odpowiedź na wpis: zal 2014.08.28 Dzień dobry. Jestem w kancelarii Koksztys osobą, która zajmuje się wizerunkiem i promocją. W odpowiedzi na Pana wpis chciałbym wyrazić głębokie ubolewanie nad faktem, iż czuje się Pan poszkodowany w wyniku zaistniałej sytuacji. Kancelaria Koksztys działa w sposób przejrzysty i uczciwy, w związku z tym reaguje na wszelkiego typu przypadki, gdy nasi klienci sygnalizują wystąpienie nieprawidłowości. W związku z tym proszę o kontakt telefoniczny: 512 069 663 lub mailowy: r.wlodarek@koksztys.pl. Zajmiemy się Pana sprawa – jeżeli w którymś momencie popełniliśmy błąd, oczywiście skorygujemy faktury i umowę. W przypadku nie dotrzymania przez Pana terminów wypowiedzenia zawartych w regulaminie – w trosce o zadowolenie naszych klientów – zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie polubowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Włodarek
Odpowiedź na wpis: pro stall 2014.09.08 Dzień dobry. Jestem w Grupie Koksztys osobą, która zajmuje się wizerunkiem i promocją. W odpowiedzi na Pana wpis chciałbym wyrazić głębokie ubolewanie nad faktem, iż czuje się Pan poszkodowany w wyniku zaistniałej sytuacji. Kancelaria Koksztys działa w sposób przejrzysty i uczciwy, w związku z tym reaguje na wszelkiego typu przypadki, gdy nasi klienci sygnalizują wystąpienie nieprawidłowości. W związku z tym proszę o kontakt telefoniczny: 512 069 663 lub mailowy: r.wlodarek@koksztys.pl. Zajmiemy się Pana sprawą – jeżeli w którymś momencie popełniliśmy błąd, oczywiście skorygujemy faktury i umowę. W przypadku nie dotrzymania przez Pana terminów wypowiedzenia zawartych w regulaminie – w trosce o zadowolenie naszych klientów – zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie polubowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Włodarek
Odpowiedź na wpis: gość wczoraj Szanowny Kliencie/ Klientko. W Grupie Koksztys staramy się dbać o odpowiedni poziom kultury naszych pracowników, dotyczy to w szczególności momentów, kiedy nasi pracownicy kontaktują się z klientami. Wszystkie rozmowy są rejestrowane, w momencie gdy pracownik zachowuje się niekulturalnie - wyciągamy konsekwencje. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie wychwycić wszystkie, nie zgodne z procedurą, rozmowy. W związku z tym proszę na maila: r.wlodarek@koksztys.pl przysłać datę i godzinę, w których kontaktował się nasz konsultant. Natychmiast to zweryfikujemy, wyciągniemy konsekwencje i poinformujemy o działaniach. Tymczasem z góry przepraszam, jeżeli w którymś momencie poczuł się Pan/ Pani urażony/a. Robert Włodarek, specjalista ds. promocji w Grupie Koksztys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarz35
Ale ja czegoś tu nie rozumiem... Skoro podpisaliście umowę z Koksztysem na ten pakiet 99zł, to czemu się teraz dziwicie, że chcą od Was zapłaty? Też mam ten pakiet, bo czasem się przydaje pomoc prawnika, nawet w małej piekarni, ale ja opłacam faktury regularnie i nie mam żadnych problemów z tą kancelarią...Są miesiące, że proszę ich o pomoc, ale są i takie, gdy się z nimi nie kontaktuję, ale mimo to fakturę opłacam, bo tak mam w umowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrobili podpis?! No co ty... W to to mi się nie chce wierzyć... Może jakaś pomyłka... A żonę pytałeś, czy nie podpisała za Ciebie? Może się przyznać nie chce... Zresztą jeśli to nie Twój podpis to na pewno to widać na pierwszy rzut oka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z polskim prawem klient mający tylko umowę elektroniczną ma trzy miesiące czasu na jej wypowiedzenie, niezależnie od tego co sobie firma przysyłająca umowę w niej wymyśliła, chyba, że podpisaliście umowę i odesłaliście, wtedy sprawa ma się inczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaśka
Kurcze... Ja podpisałam właśnie umowę z tą kancelarią... W sumie drugi miesiąc idzie... Jak dotąd problemów żadnych nie miałam, ale mnie wystraszyliście tym wszystkim teraz i nie wiem, co mam myśleć... A dla mnie tacy spoko są, wszystko wyjaśnią, jak piszę majla z pytaniem, zawsze odpowiedzą, no nie wiem... Będę czujna i jakby coś było nie tak, to nie omieszkam tu napisać... Ale jak mówię, na razie to nasza współpraca przebiega wręcz wzorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria58
ja korzystałam z koksztysa 2 razy i 2 razy skutecznie pomogli mi odzyskać należne pieniądze. co do tej opcji 99 się nie wypowiadam bo nie miałam okazji sprawdzić, ale to co robić powinni to robią skutecznie. przynajmniej dla mnie zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Jeżeli chodzi o obsługę prawną to polecam adwokata Sokołowskiego. Jest nie tylko profesjonalny ale bardzo uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancymon krk
u mnie w firmie leci już 4ty miesiąc współpracy z koksztysem i jestem zadowolony. pan po drugiej stronie słuchawki raz mnie wkurzył,ale merytorycznie naprawdę wszyscy tam są godni polecenia. i to jeszcze za te pieniądze... wcześniej miałem swojego "prawnika". brał wielka kasę, a nie do końca chyba wiedział co robi. ogólnie koksztys 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochimczuk
witajcie, korzystam z Koksztysa i póki co wykonują wszystko za co płace i co było na umowie. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Łuczak
Dzień dobry. Jestem w Grupie Koksztys osobą, która zajmuje się wizerunkiem i promocją. W odpowiedzi na Pana wpis chciałbym wyrazić głębokie ubolewanie nad faktem, iż czuje się Pan poszkodowany w wyniku zaistniałej sytuacji. Kancelaria Koksztys działa w sposób przejrzysty i uczciwy, w związku z tym reaguje na wszelkiego typu przypadki, gdy nasi klienci sygnalizują wystąpienie nieprawidłowości. W związku z tym proszę o kontakt mailowy: m.luczak@koksztys.pl Zajmiemy się sprawą – jeżeli w którymś momencie popełniliśmy błąd, oczywiście skorygujemy faktury i umowę. W przypadku nie dotrzymania terminów wypowiedzenia zawartych w regulaminie – w trosce o zadowolenie naszych klientów – zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie polubowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mail Ci nie działa. nie ma takiego adresu w ogóle. po co szalejesz po forum jak podajesz adres, który nie istnieje? dla czystego pojazdu? to ludziom nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whaaaat? chyba ponosi tu niektórych. normalna firma, pracuję tu ponad 2 lata i nie szukam niczego innego. a to już chyba mówi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, mirmia177@wp.pl, kim jesteś, co robisz i po co? czemu to ma służyć? ile jeszcze jakichś nieistniejących maili podasz? o co Ci w ogóle chodzi? są tu ludzie, którzy liczą na jakąś sensowną wymianę zdań, a Ty regularnie trollujesz. po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprowadzili mi do zwycięstwa dwie właściwie przegrane sprawy. osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja coś nie wierzę w te krytyczne komentarze... wszystkie w tym samym tonie, argumenty typu "oszuści" "złodzieje" :) do tego pisane jeden po drugim, co kilkanaście minut, ktoś niby pokrzywdzony wysyła tu ciągle maila który tak naprawdę nie istnieje. a do tego wszystkiego widzę, że ktoś tu wkleił kontakt do koksztysa aby można było wyjaśnić sprawę w sensowny sposób, a Wy tu wylewacie słowa goryczy. jak dla mnie jest to działanie konkurencji, ewidentnie. nie zachęcam do korzystania z ich usług, bo jeszcze nie wiem co są warci. trafiłam tu w poszukiwaniu opinii bo dzwoniono do mnie z propozycją kupienia tego pakietu. proszę tych którzy krytykują o podanie konkretnych przykładów-dlaczego oszuści i dlaczego złodzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Jestem w Grupie Koksztys osobą, która zajmuje się wizerunkiem i promocją. W odpowiedzi na Pana wpis chciałbym wyrazić głębokie ubolewanie nad faktem, iż czuje się Pan poszkodowany w wyniku zaistniałej sytuacji. Kancelaria Koksztys działa w sposób przejrzysty i uczciwy, w związku z tym reaguje na wszelkiego typu przypadki, gdy nasi klienci sygnalizują wystąpienie nieprawidłowości. W związku z tym proszę o kontakt mailowy: m.luczak@koksztys.pl Zajmiemy się sprawą – jeżeli w którymś momencie popełniliśmy błąd, oczywiście skorygujemy faktury i umowę. W przypadku nie dotrzymania terminów wypowiedzenia zawartych w regulaminie – w trosce o zadowolenie naszych klientów – zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie polubowne. p.s. nie umieszczamy na tym forum postów o innej treści niż powyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkurencja nie śpi, widzę :) rozważam skorzystanie z ich usług, dlatego proszę o KONKRETNE ARGUMENTY za, lub przeciw. Póki co widzę same KONKRETNE za, a przeciw puste frazesy. A nie chcę się ewentualnie władować na minę, dlatego osobo pisząca krytyczne opinie, podaj proszę jakiś argument. jakikolwiek :) A te maile niby oszukanych mirmia1@wp.pl czy mirmia177@wp.pl rzeczywiście nie istnieją, nie można wysłać maila na te adresy aby poznać szczegóły. to mnie utwierdza w przekonaniu, że konkurencja tu szaleje :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, no cóż nawet ze zrozumieniem nie potrafią pracownicy znajomej firmy czytać forum. Jakie szkoły oni kończyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setset
OnekWawa masz rację! Też mi się wydaje, że tu gorzkie słowa leją się głównie z ust dłużników, od których koksztys ściąga dla klientów kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×