Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samozatrudniona

Koksztys Kancelaria - polecana?

Polecane posty

Gość OnekWawa
Ja jestem nawet o tym przekonany! Nie wierzę, że ludzie są tak naiwni i wierzą we wszystko, co tu ktoś wymyślił... Kurier za was podpisał umowę?! No ludzie błagam... To tak podrobił wasz podpis, że nie idzie odróżnić czy to wy podpisywaliście czy ktoś inny??? A skąd znał wasz charakter pisma??? Bez jaj, no... Gdybyście czytali umowy, to byście wiedzieli, że w ciągu 30 dni możecie zrezygnować bez konsekwencji, no ale jak się czytać nie chce, to potem płacz i krzyk i wymyślanie bzdurnych historyjek o kurierze... Żal.pl normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie kilka wpisów właściwie wyjaśnia i zamyka sprawę. 1. komentarze sypane jeden po drugim przed świtem. nikt mi nie powie że jednego dnia, kilka osób, o 6 rano, postanowiło wejść i napisać coś o koksztysie :) 2. nikt do tej pory nie podał tego maila na którego wysłałeś swoją wiadomość. skąd go wziąłeś? otóż jest Twoim adresem mailowym, tylko do tej pory nie umiałeś go poprawnie wpisać. Wniosek: wszelkie negatywne komentarze smaruje tutaj jedna osoba. Pytanie tylko po co? Konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie problemów z umowami, papierkową robotą polecam pomoc od warszawskiej firmy Tax & Law. Mi pomogli, rzetelnie podchodzą do rzeczy. Nie warto problemem zostawać samemu, każde konsultacje są ważne ;) Nie dajmy się oszukiwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich, oferta dla firm - idealna! satysfakcja 100%, POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile osób, tyle opinii :) ja nie mogę im nic zarzucić, korzystam do woli i jest pełna profeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Łuczak
Dzień dobry. W odpowiedzi na Pana wpis chciałbym wyrazić głębokie ubolewanie nad faktem, iż czuje się Pan poszkodowany w wyniku zaistniałej sytuacji. Kancelaria Koksztys działa w sposób przejrzysty i uczciwy, w związku z tym reaguje na wszelkiego typu przypadki, gdy nasi klienci sygnalizują wystąpienie nieprawidłowości. W związku z tym proszę o kontakt mailowy: m.luczak@koksztys.pl Zajmiemy się sprawą – jeżeli w którymś momencie popełniliśmy błąd, oczywiście skorygujemy faktury i umowę. W przypadku nie dotrzymania terminów wypowiedzenia zawartych w regulaminie – w trosce o zadowolenie naszych klientów – zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie polubowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnekWawa
"Gość", który pisze tu o podrobieniu podpisu przez kuriera na umowie sam sobie zaprzecza :/ W jednym poście pisze, że od razu widać, że to nie jego podpis i charakter pisma, a w kolejnym, że nawet tej umowy nie widział, nie przeczytał i dlatego nie wiedział, że ma 30 dni na wymówienie pakietu 99. Jakaś parodia. Być może faktycznie jest tu jakaś osoba, która ma żal o coś do koksztysa i produkuje jeden po drugim wpisy zapominając co pisała w poprzednim... :( Większość postów negatywnych pisana jest w odstępach kilkuminutowych i to o 6 rano... To jest naprawdę podejrzane. Nie dajcie ludzie zrobić sobie wody z mózgu, bo ktoś tu uprawia czarny PR..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billosz
To wszystko jest tak absurdalne, że aż trudno w to uwierzyć... To mówisz, że dwa lata się to już ciągnie i nie potrafisz udowodnić, że na umowie nie widnieje Twój podpis tylko podrobiony przez kogoś? :P Trudno mi w to uwierzyć... Sorry ;) Są przecież możliwości, żeby udowodnić, ze to nie Twój charakter pisma... Mnie się po prostu wydaje, że umowę podpisałeś bez czytania jej i nie wiedziałeś, że musisz ją wymówić w ciągu 30 dnia, aby nie została przedłożona i teraz po prostu ściemniasz z tym podrobieniem podpisu... Sorry, ale tak mi to wygląda, gdy patrzę na to wszystko co piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Łuczak
Dzień dobry. W odpowiedzi na Pana wpis chciałbym w imieniu Grupy Koksztys wyrazić głębokie ubolewanie nad faktem, iż czuje się Pan poszkodowany w wyniku zaistniałej sytuacji. Kancelaria Koksztys działa w sposób przejrzysty i uczciwy, w związku z tym reaguje na wszelkiego typu przypadki, gdy nasi klienci sygnalizują wystąpienie nieprawidłowości. W związku z tym proszę o kontakt mailowy: m.luczak@koksztys.pl Zajmiemy się sprawą – jeżeli w którymś momencie popełniliśmy błąd, oczywiście skorygujemy faktury i umowę. W przypadku nie dotrzymania terminów wypowiedzenia zawartych w regulaminie – w trosce o zadowolenie naszych klientów – zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie polubowne. Po raz kolejny chciałbym jednak poinformować, że dopóki nie skontaktuje się Pan z naszą Kancelarią, dopóty nie będziemy mogli wyjaśnić sytuacji. Do tej pory nie otrzymałem żadnej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , Reklamację wysyłałem zgodnie z zaleceniami Państwa pracowników na adres reklamacje99 i listowną Pocztą Polską kilka razy na adres spółki. Dobrze wyślę jeszcze na Pański adres i oczekuję rzeczowej odpowiedzi, którą podzielę się na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Waszkiewicz
witam wszystkich niezadowolonych. ja również należałam do tej grupy. zgłosiłam się do tego m.luczaka i na ich szczęście sprawę zakończyli bardzo polubownie. jeżeli ktoś cierpi z ich powodu to radzę napisać maila z reklamacją i w kilka dni cała sprawa jest odkręcona. powodzenia! :) Aneta W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co podpisywałeś? nie bądźcie śmieszni ludzie :) "podpisałem umowę i ona obowiązuje. a to oszuści!" kompromitujecie się ludzie! a może - konkurencjo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo zadowolony jestem!!!! polecam szczerze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Łuczak
Dzień dobry. W odpowiedzi na Pani wpis chciałbym w imieniu Grupy Koksztys wyrazić głębokie ubolewanie nad faktem, iż czuje się Pani poszkodowana w wyniku zaistniałej sytuacji. Kancelaria Koksztys działa w sposób przejrzysty i uczciwy, w związku z tym reaguje na wszelkiego typu przypadki, gdy nasi klienci sygnalizują wystąpienie nieprawidłowości. W związku z tym proszę o kontakt mailowy: m.luczak@koksztys.pl Zajmiemy się sprawą – jeżeli w którymś momencie popełniliśmy błąd, oczywiście skorygujemy faktury i umowę. W przypadku nie dotrzymania terminów wypowiedzenia zawartych w regulaminie – w trosce o zadowolenie naszych klientów – zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie polubowne. Po raz kolejny chciałbym jednak poinformować, że dopóki nie skontaktuje się Pani z naszą Kancelarią, dopóty nie będziemy mogli wyjaśnić sytuacji. Do tej pory nie otrzymałem żadnej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioBRO
nie otrzymałeś żadnej wiadomości, bo zapewne nikt tu nie jest pokrzywdzony i nie chce wyjaśnić sprawy, tylko chodzi o to aby bruździć i robić czarny PR. "pokrzywdzonych" szukajcie u konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m luczak
Szanowny Panie, niełatwo jest mi ustosunkować się do Pańskiego wpisu, bowiem mam trudności z jednoznacznym określeniem z kim mam przyjemność (nie podpisał się Pan, nie przedstawił danych do kontaktu). Jednocześnie informuję, że przesłane do Kancelarii wiadomości NIE POZOSTAJĄ bez odpowiedzi. W razie potrzeby zapraszam do kontaktu drogą mailową: m.luczak@koksztys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeiek80
Dziwią mnie te wasze komentarze, bo ja o Koksztysie mam dobre zdanie. Wiedziałem na co się decyduję, nie czuję się oszukany. Tak jak i do wielu z was, zadzwonili kilka miesięcy temu do mojej firmy z propozycją abonamentu w promocyjnej cenie - 1zł za 30 dni. Dałem się namówić. Nie zdecydowałem się na rezygnację po miesiącu próbnym, więc umowa się przedłużyła automatycznie, ale o tym wiedziałem, bo o tym byłem poinformowany. PO tak tanim abonamencie nie spodziewałem się cudów, więc żadnego rozczarowania z mojej strony nie ma. Jak trzeba, to wsparcie prawnika przez telefon mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordunia
Konkurencja szaleje, widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubbaa
Ludzie, jak teraz tak wam źle i dla was za dużo te 100zł miesięcznie płacić, to po kiego grzyba godziliście się na miesiąc próbny?! Jak byk w umowie jest napisane, że w razie niewypowiedzenia na piśmie, umowa zostaje przedłużona automatycznie. Czytajcie to co podpisujecie! Bo teraz płacz i pretensje nie wiadomo do kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AHAHahahahHAhaa jakie znaczenie ma za czyją kasę ktoś studia kończy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Małgorzata Kwaśniewicz
ok, cofam wszystkie złe komentarze jakie napisałam wcześniej. zgłosiłam się do tego m.luczak i rzeczywiście ktoś przeanalizował mój przypadek i załatwili sprawę wzorowo! cofam kilka swoich wcześniejszych negatywnych komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKwaśniewicz
ok, cofam wszystkie złe komentarze jakie napisałam wcześniej. zgłosiłam się do tego m.luczak i rzeczywiście ktoś przeanalizował mój przypadek i załatwili sprawę wzorowo! cofam kilka swoich wcześniejszych negatywnych komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tioscummettpyh1979ngxtv
nie czytają umowy i marudzą. po to jest miesiąc za darmo by przetestować i można zrezygnować. też właśnie podpisałam taką umowę i jak na razie jestem zadowolona Jasne http://doo.lu/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izhacoba1987dxsav
tak to nie duzo ale warto a podejrzana to by byla kosmiczna cena. nowe kancelarie to niskie ceny bo jaks na rynek musza wejsc Jasne http://i.ex.lv/aySK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inmicfora1981lzghz
tak to nie duzo ale warto a podejrzana to by byla kosmiczna cena. nowe kancelarie to niskie ceny bo jaks na rynek musza wejsc Jasne http://gay.gl/bZUC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaZien
Ludzie! Ja napisałam do nich maila i wszystko załatwiłam raz dwa! Każdemu, zanim zacznie tu wylewać żale, polecam chociaż SPRÓBOWAĆ załatwić sprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzych00
Witam Państwa, widzę, że jest straszny bajzel, każdy wykrzykuje swoje, a tak naprawdę powinniśmy razem wspólnie działać! w związku z tym umówmy się, że ja pociągnę temat, ale potrzebuję Waszego wsparcia. Osoby, które REALNIE mają problem z firmą koksztys proszę aby pisały do mnie na maila krzychczerniejewski@wp.pl Proponuję zebrać wszystkich i wówczas podejmiemy jakieś działania. Tak, ja się tym zajmę, ale potrzebuję więcej osób! Jednocześnie chciałbym poinformować, że każdą osobę sobie sprawdzę w Internecie, aby wiedzieć, czy przypadkiem nie robi nam ktoś tu "kreciej roboty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka7
Jakiś spamming się straszny zrobił w tym wątku... :/ W linkach jakieś wirusy, nie wiem kto to wypisuje, ale nie ma sensu taka dyskusja, bo wypowiadają się przypadkowe osoby, które nie wiedzą nic o sprawie, co widać a wypisują brednie. Moderacja tego forum powinna zrobić porządek z tym wątkiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mluczak
Panie Marcinie, Pańskie zgłoszenie nie zostało bez odpowiedzi. Sugeruję jeszcze raz sprawdzić grudniową pocztę. W przypadku wątpliwości zapraszam do prywatnego kontaktu: m.luczak@koksztys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Borkowski
Panie Michale, pocztę sprawdzam systematycznie i nie mam jakiejkolwiek wiadomości od pana. Rozumiem, że wyśle ją Pan ponownie na mój adres mailowy, który jest Państwu znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×