Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samozatrudniona

Koksztys Kancelaria - polecana?

Polecane posty

Gość gambaresz
Nie znam kancelarii. Z tych, które z naszego doświadczenia mają pozytywne opinie to na pewno - http://boleklegal.pl/kancelaria Ale oczywiście wiele zależy od samej sprawy - kancelarie raczej nie zabierają się za tematy, w których kompletnie nie mają doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
Trzeba zacząć od początku. Kto tworzy prawo i dlaczego jest ono takie zawiłe ,że zwykły Kowalski nie jest w stanie go pojąć? Przecież nie każdy jest prawnikiem. Otóż ,to prawo tworzą prawnicy , teoretycznie posłowie. Którzy za nic nie ponoszą odpowiedzialności. Prawo po to jest tak tworzone w sposób zawiły , żeby zwykły Kowalski płacił. Płacił na prawników. W tym za nieznajomość prawa.To jest sedno sprawy i problem zwykłego Kowalskiego. Ci prawnicy później w sądzie \ też prawnicy \ przerzucają się argumentami . A kto za to płaci? Zwykły Kowalski . Czy to w postaci podatków czy też już w postaci zapłaty bezpośredniej. Jeśli go nie stać to sprawę przegrywa . Choćby z powodu nie opłacenia sądu-- uiszczenie opłaty sądowej. Sąd odrzuca pozew. Sąd , który ma służyć obywatelom. I nie jest ważne czyje jest prawo i czy jest ono zachowane. Nie masz pieniędzy to do sądu nie chodź. A przecież obywatel może nawet nie mieć pieniędzy na wysłanie listu w tym poleconego. W Polsce prawo jest tylko w kodeksach i ustawach ale nie w praktyce. Trzeba zwracać uwagę na kogo się głosuje w wyborach. Na posła. Czy ma on jakieś kompetencje a nie tylko na to czy jest znany. Co on zrobił dobrego a co złego itd. Podstawą wszystkiego w tym życia na ziemi jest , uczciwość. Prawnik jak każdy ,powinien ponosić odpowiedzialność za swoją pracę. Jej jakość.Tak jak każdy pracownik . Jak malarz czy mechanik. I każdy inny. No ,ale to musi być na to prawo , które tworzą prawnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zniecierpliwienie, degrengolada rozumienia i negacjonizm sięga apogeum. Bądź czujny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kancelaria Koksztys
Dzień dobry Kancelaria Koksztys prowadzi biznes uczciwie i transparentnie. Jeżeli czujecie się Państwo pokrzywdzeni - proszę o kontakt na r.wlodarek@koksztys.pl W trosce o dobro naszych klientów rozpatrzymy sprawę indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pana r.wlodarek chyba nie było dzisiaj w pracy. Może jutro będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z cenami roznie bywa, zwlaszczzay w tych podsylanych ofertach. Zwykle wszedzie sa haczyki i drobny druczek. Najlepiej umowic się na spotkanie albo spróbować dowiedziec się telefonicznie. Kompleksowa obsługę prawna mojej firmy ogarnia www.kancelaria-miastkowski.pl/obsluga-prawna polecam, cena zalezy od firmy, jej wielkości, potrzeb porad prawnych itd…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz się zacznie, z przyjemnością będę obserwować to co się zaczyna dziać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus Maria, jak dobrze, że jest Internet i ludzie mogą się ostrzegać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że się koksztys chyba troszkę uspokoił, bo coraz mniej negatywnych opinii :) i bardzo dobrze, czyż nie o to chodziło aby było po prostu uczciwie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cieszysz się z tego, że jestes dłuznikiem i udaje ci się wymigać? nasłałbym na takich jak ty psy gończe. Chamstwo jest nie do ogarnięcia, może nowa władza da w tyłek takim naciągaczom, którzy myslą, że są cwani i oszukują jak się tylko da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie potrzebuję stałej pomocy prawnej, natomiast wszystkie problemy, które potrzebuję rozwiązać na drodze prawnej oddaję do zaufanej kancelarii prawnej www.kancelariakufieta.pl, korzystam z ich usług od kiedy przeprowadziłem się do Wrocławia, wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek porady prawnej zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popilen
Osobiście zawsze korzystałam z porad prawnych kancelarii http://kancelaria-wkw.pl/ i uważam że jest godna polecenia. Prawnicy zawsze wszystko cierpliwie i dokładnie mi wyjaśniali. I wcale nie płaciłam dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tej ktora wspominasz to nei slyszalem nigdy, ale osobiscie moge Ci polecic www.kancelaria-temida.pl moja znajoma korzystala wiele razy i tez zachwalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygrata
Pomoc odnalazłam w kancelariaultimatum.pl, gdzie polecono mi wiele sposobów, które dały mi możliwość rozwiązania wszystkich moich zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam problem z kancelarią Koksztys. Mianowicie wspomniany tu pakiet99, mniemana umowa została podpisana przy kurierze, ale żeby odstąpić od umowy odesłałem pisma do lublina(odesłano mi z powrotem bo adres niewłaściwy) a później do Wrocławia. Problem w tym że po 3 miesiącach od wysłania listu poleconego firma Koksztys zaczęła przysyłać listy o zaległe płatności i kolejne faktury. Najgorsze jest to że w miedzy czasie straciłem potwierdzenia wysłania listów poleconych z rezygnacją z ich usług. Pytanie do zorientowanych co powinienem zrobić w takiej sytuacji? Sprawa wylądowała w sadzie a ja nie mam się jak bronić. Proszę o kontakt maciejewskiw@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dededo
Zastanówcie się tylko jak często korzystacie z porad kancelarii? Bo jak zdecydujecie się na wykupienie abonamentu to będzie trzeba płacić czy problem będzie czy nie. A przecież są kancelarie, które na podobnej zasadzie udzielają porad przez email czy telefon przykład macie tutaj - http://kancelaria-cieslak.pl/prawnik-dostepny-od-reki-radca-prawny-przez-telefon-adwokat-mail nie uważacie, że lepiej raz w roku zapłacić nawet odrobinę więcej niż te 99 zł, ale nie płacić tego co miesiąc? Wydaje mi się bardziej sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikajcie ich jak ognia ! Ja wygrałem z nimi sprawę w sądzie bo próbowali mnie wkręcić w tzw. pakiet 99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygrany
Ja również z nimi wygrałem w sądzie.Nie udało im się mnie naciągnąć na jakąś lipę " pakiet99 ". Puszczają po 10-20 sygnałów dziennie , jak masz dobry refleks to uda się odebrać , ale i tak nikt nie odpowiada.Straszą windykacją komornikami ,e-sądami. Z daleka od kokokoksztysa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujecie dobrej kancelarii to skorzystajcie z usług www.kancelaria-miastkowski.pl . Na stronie internetowej powinniście znalezc wszystkie potrzebne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolony klient
Niestety , nie polecam współpracy z tą firmą.Umowa na min.1 rok i nic w zamian , tylko 99 zł netto co miesiąc trzeba płacić.Więcej napewno nie dam się nabrać i ostrzegam wszystkich innych przed tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja współpracuje z kancelarią prawną www.l-w.com.pl z Wrocławia i jestem bardzo zadowolona, pracują tam profesjonalni i kompetentni adwokaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwy i zly
Koksztys!!!! To kapletne nieporozumienie. Kasuja 99 zl za nic tzn 1300zl rocznie jak sie cos potrzebuje to sie okazuje ze zamiast prawnika rozmawiamy z konsultantam . Nastawieni na kase. Uwaga!! umowa jaka podpisujecie w obecnosci kuriera jest niestety na rok! O czym szanowni tele marketerzy nie informuja! Ja w kazdym razie ide z nimi do sadu!! Juz kilka spraw ludzie z nimi wygrali. Jeszcze jedno , wedlug nich podpisujac pierwsza strone(tam jest notatka ze akceptujesz wszystkie nastepne). Ale niestety nie zawsze dochodza do klijeta wszystkie strony umowy. I tym sposobem sa pozamiatani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko Umowa???? To sprubujcie poszukac tam warunkow wypowiedzenia przez klijeta po tych 30 dniach!!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Takowych nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co na świecie są barany? Po to żeby ich strzyc :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię Koksztysa
Nie będę komentował znajomości prawa konsultantów Koksztysa. Powiem tylko, że nie odróżniają listu poleconego od listu nierejestrowanego. Jeżeli prawnicy Koksztysu, będą chcieli podać mnie do sądu, za oczernianie, to informuję, że wypowiedź tej konsultantki, mam nagraną, a w trakcie nagrania informuję ją o tym :). Ps. W imieniu mojego kolegi, wygrałem w sądzie, już dwie sprawy przeciwko tej kancelarii, a prawnikiem nie jestem i całość traktowałem, na zasadzie dobrej zabawy i pomocy zastraszanemu koledze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię Koksztysu
gość 2015.08.17 >to cieszysz się z tego, że jestes dłuznikiem i udaje ci się wymigać? nasłałbym na takich jak ty psy gończe. Chamstwo jest nie do ogarnięcia, może nowa władza da w tyłek takim naciągaczom, którzy myslą, że są cwani i oszukują jak się tylko da< Piszesz o oszustach z kancelarii, którzy z premedytacją, utrudniają dłużnikom, zawarcia porozumienia z wierzycielem, a po zawarciu takowego porozumienia, nadal ścigają dłużnika, wbrew woli wierzyciela :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chce skorzystać z solidnej kancelarii polecam radcę prawnego z podwarszawskich Ząbek Karola Miłkowskiego www.kancelaria-milkowski.pl W moich sprawach sprawdził się stu procentach, pozatym dokładnie poinformował mnie o wynagrodzeniu jakie miałam zapłacić. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kak
Straszna firma ich triki szkoleniowe i bark kultury na mnie nie działają nic im nie zapłacę!!! Innym radzę sprawdzać każde pismo bo według mnie to są oszuści i tyle.Panie po sposobie rozmowy jak w podstawówce siedzące na infolinii nie umiejące się z kulturą wysłowić. Radzę zmienić szkolenia bo tym sposobem żadnych długów nie odzyskacie a potencjalni zleceniodawcy powinni poczytać jak mało jesteście skuteczni i zrezygnować z usług bo żadna porządna firma nie chce mieć z czymś takim do czynienia. Zniechęca klientów do korzystania z usługa a pamiętajcie że dłużnik taki czy owaki może być jeszcze kiedyś Waszym klientem. Jeśli zadzwoni do niego ktoś z tej kancelarii tak jak do mnie, na pewno już do Was nie wróci i zniechęci swoich znajomych. Ja zrezygnowałam z 5 abonamentów i namówiłam do tego trzy firmy które dobrze znam.Wystarczyło iż opowiedziałam im tę sytuację. Myślę że p4 bardzo dużo straciło za domniemany " dług" wysokości 100 pln ;). Myślę że warto poszukać innej porządnej skutecznej firmy windykacyj w której dług zostanie ściągnięty ale nie narobi Wam tyle niepotrzebnego "smrodu". Nie polecam abyście mieli cokolwiek wspólnego z tą firmą ale każdy decyduje sam to moja opinia i myślę że warta przemyślenia myślę że nie warto brać tego co najtańsze i zniechęcić do siebie wszystkich potencjalnych klientów złą opinią jaką ma ta firma nie polecam nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel86
MI wcisneli na siłe swoje usługi a jak przyszło do odstapienia po 20 dniach to co chwile każa na inny email wysłac potem listownie a jak juz odbiora to twierdzą ze moja umowa wygasnie po roku i każa sobie płacic przez rok napisałem łącznie 5 rezygnacji w trybie natychmiastowym i strasza kolejnymi fakturami pierwsza przyszła na 239 zł gdzie nawet nie podpisałem umow i niewyraziłem zgody na to aby cokolwiek mi wysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×