Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samozatrudniona

Koksztys Kancelaria - polecana?

Polecane posty

Gość jason64
Koksztys to niestety grupa naciągaczy i pseudoprawników niekoniecznie zainteresowanych pomocą klientowi , głównym celem jest ściąganie pieniędzy niezależnie czy maja do tego prawo czy też nie, zdecydowanie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"MI wcisneli na siłe swoje usługi" Mocno cie bili? "strasza kolejnymi fakturami" To fakturami można straszyć? "pierwsza przyszła na 239 zł gdzie nawet nie podpisałem umow i niewyraziłem zgody na to aby cokolwiek mi wysłali" Jeśli nic nie podpisywałeś i na nic sie nie zgadzałeś, to czym sie martwisz? Podetrzyj sie sie tymi fakturami i odeślij nadawcy. Za potwierdzeniem odbioru - a co? Może być na bogato? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jason64
Wszyscy rozgoryczeni Koksztys powinni się skrzyknąć nagrać jakiś otwarty program w tv, może by za tych naciągaczy w końcu sie wzięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JASON64 - masz racje. i powinni zaprosic ludzi ktorzy tam pracuja lub pracowali. oni to dopiero maja do powiedzenia na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odszkodowaniach komunikacyjnych specjalizuje się EuCO. Jeśli problem dotyczy właśnie tych kwestii, to uważam, że warto się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanita
Ja korzystam z usług Koksztys i jestem bardzo zadowolona, najpierw miałam abonament za 99 zł a teraz mam za 500 zł i polecam bardzo. Świetna, fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jason
Koksztys , miałem z niestety z nimi do czynienia, ja sobie z nimi jakoś radzę i nie boję się zastraszania inni wskutek strachu albo niewiedzy im ulegają. Stanowczo Koksztys wszystkim odradzam , co innego piękne ustalenia telefoniczne co innego póżniej. Widzę tutaj mnóstwo pozytywnych opinii o nich, niestety są to w 90% wpisy ich własne lub na zlecenie, mające na celu zasłonięcie prawdziwej rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaaaaa
Jako byla pracownica odradzam stanowczo WSZELKIE kontakty z firma. Gdyby ktos sie wybieral do sadu-chetnie dorzuce cos od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam bardzo, Koksztys bardzo godna zaufania firma. Korzystam z niej ja i moi znajomi. Wszyscy jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Koksztys za pomocą różnych sztuczek próbowała od nas wyłudzić pieniądze ale wygraliśmy z nimi sprawę w sądzie. Historia jest długa więc nie będę jej tu opowiadał ale OMIJAJCIE TYCH OSZUSTÓW BARDZO SZEROKIM ŁUKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie, zapisz się, a ja Ci wszystko wytłumaczę i podam szczegóły http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chris11. Stanowczo się mylisz. Może jesteś pracownikiem tej firmy i nieudolnie próbujesz jej bronić. Czy ucziwy partner podstawia ci umowę , której nie możesz rozwiązać przez ROK ??? rozumiem, że takie umowy funkcjonują w telekomunikacji, bo klient otrzymuje urządzenie (telefon), który jest rozliczony w ratach, ale jakie koszty ponosi kancelaria prawna, że musi podpisać umowę na rok. To zwykłe oszustwo, naciągactwo nieuwaźnych klientów, którzy przegapią okres próbny. Jeśli chodzi o okres próbny, to 30 dni na sprawy prawne to trochę lipa. zanim się coś zdarzy, o co chiałbyś zapytać minie trochę czasu. BNawet jak maszpytanie, to dzwonisz i jedyne co usłyszysz, to proszę opisać problem. ile czasu trwa uzyskanie nawet na proszte sprawy odpowiedzi korespondencyjnie, gdzie na ogół musi nasąpić wymiana maili, bo trzeba dookreślić szczegóły. Te 30 dni versus 365 dni to zwykłe mydlenie oczu żeby naciągnąć nieuwaćnych. PS. Firam Koksztys - pan Wąsowicz przysyła propozycję ugody. Proszę zwrócić uwagę na kwoty - to nie błąd: W imieniu Koksztys S.A. informuję, iż w dniu dzisiejszym została do Państwa skierowana pocztą tradycyjną propozycja umorzenia kosztów postępowania sądowego oraz odsetek w związku ze skierowaniem w dniu ..............pozwu o zapłatę kwoty 5856,98 zł wynikającej z zawartej umowy o świadczenie usług prawnych. Jedynie zapłata kwoty 5856,98 zł w terminie wskazanym w piśmie skutkować może odstąpieniem przez Koksztys S.A. od dochodzenia kosztów postępowania sądowego w kwocie 210,39, odsetek od nieterminowych płatności oraz dalszych kosztów postępowania komorniczego. Czy tak postępują UCZCIWI partnerzy czy ZŁODZIEJE ??? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby była jasność. Faktury zapłacone po terminie ( w międzyczasie Koksztys skierował sprawę do sądu z płatność za 2 czy 3 miesiące - a więc kwota śmieszna. Doliczył koszty sądowe. A teraz proponuję ugodę: Zapłać pan 5 tysi to odstąpimy od ściągania wierzytelności która do sądu została złożona na kwotę 5 stówek. Absurd ? Zapytaj w KOKSZTS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli uważasz że Koksztys to uczciwa firma, to wal do niej jak w dym. Pamiętaj że podpisujesz umowę z firmą prawniczą, której główną działalnością jest pisanie pozwów i włóczenie się po sądach. Jeśli będziesz miał inne zdanie niż Koksztys lub nie spełnisz ich oczekiwać, pobiegną z pozwem do sądu, z tego żyją, to ich praca. Przeczytaj najpierw 3 razy dokładnie umowę, pięć razy zastanów się czy c***asuje, upewnij się kiedy możesz z umowy zrezygnować, jakie masz prawa, gdy nie będziesz zadowolony z jakości świadczonych usług, jakie usługi obejmuje twój abonament, bo się zaraz może okazać że dostaniesz faktury nadmiarowe, bo Koksztys uzna że udzielił ci więcej usług niż obejmuje twój pakiet. Oni wiedzą jak i kiedy kierować sprawy do Sądu, jak ciebie zastraszyć pismami procesowymi. A ty czy wynajmiesz inną kancelarię do walki z Koksztys o swoje, zwłaszcza że chodzi o g*******e pieniądze (porównywalne z kosztami zgłoszenia problemu do innej kancelarii lub niższe niż wszelkie koszty jakie musisz ponieść by dochodzić swoich racji), czy też zapłacisz i skulisz pod siebie ogon. Oni na takich malutkich, niezorientowanych, potrzebujących ochrony ŻERUJĄ. Chronią, albo nie chronią, ale jak trzeba to z ciebie zciągną kasę nie zależnie czy uważasz że słusznie czy też nie. POWODZENIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytawszy posty w tym portalu postanowiłem pójść w ślady innych "rozsądnych" osób, które postanowiły z firmą Koksztys uzyskać porozumienie. Zadzwoniłem do pana Mieczysława W. zwracając uwagę na kuriozalność kwoty jaką oczekują do zapłaty w ramach "ugody". Minęły 2 tygodnie - nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej oprócz telefonicznego potwierdzenia, że coś tu nie gra. Jako że minęły 2 tygodnie bez odzewu, osobą zastanawiającym się nad korzystaniem z abonamentu powiem, że mimo dokonywania wpłat regularnie , ale z opóźnieniem ok. 3 miesięcy, gdy tylko skończył się okres umowy (ROCZNEJ !!!) Koksztys skierował sprawę do sądu po naliczeniu własnych kosztów na kwotę ok. 500 zł. W międzyczasie nastąpiły kolejne wpłaty, bo były zlecone w banku. W ramach współpracy i umowy rocznej na niemal 1200 zł (z której wpłacone mieli ok. 900). Pan miał sprawą się zająć, zamiast informacji w skrzynce pocztowej tradycyjnej znalazłem wezwanie do zapłaty o następującej treści: W imieniu Koksztys S.A. informuję, iż w dniu dzisiejszym została do Państwa skierowana pocztą tradycyjną propozycja umorzenia kosztów postępowania sądowego oraz odsetek w związku ze skierowaniem w dniu 20.02.2018 pozwu o zapłatę kwoty 5856,98 zł wynikającej z zawartej umowy o świadczenie usług prawnych. Jedynie zapłata kwoty 5856,98 zł w terminie wskazanym w piśmie skutkować może odstąpieniem przez Koksztys S.A. od dochodzenia kosztów postępowania sądowego w kwocie 210,39, odsetek od nieterminowych płatności oraz dalszych kosztów postępowania komorniczego. W celu zadeklarowania płatności kwoty 5856,98 zł proszę o kontakt. Tak więc z 300 zł zaległości zrobili prawie 6 tysięcy złotych. Jeśli nadal wierzysz w uczciwość firmy i chcesz się z nią związać, mogę tylko pogratulować i życzyć szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×