Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirek z Tarnowa

Wykreślić studia z CV???

Polecane posty

Gość Mirek z Tarnowa

Proszę Was moi drodzy forumowicze o pomoc. Mianowicie, mam zamiar szukać pracy fizycznej (głównie w supermarketach) w jakimś większym mieście. Moje dotychczasowe poszukiwania takowej pracy nie dały żadnych rezultatów - nawet jednego telefonu na kilkadziesiąt złożonych osobiście CV w Tarnowie. I stąd moje pytanie do Was, czy może to być spowodowane tym, że mam wpisane 5 lat studiów (3 dziennie i 2 zaocznie) i do tego brak doświadczenia w jakiejkolwiek pracy - jedynie 2 miesiące jako ochroniarz, czy wykreślenie z CV informacji o moich studiach zwiększy moje szanse na znalezienie pracy fizycznej? A jeśli tak to czy powstała 5 letnia luka w CV nie odstraszy pracodawców? Potrzebuję jak najszybciej znaleźć pracę która pozwoli mi utrzymanie siebie. Z góry dziękuję za porady, pozdrawiam Mirek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoko onoo
witaj "ziomalu" wiej do krakowa człowieku , jak tylko masz prawko to w 50 min dojedziesz , tutaj jak jest sam widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek z Tarnowa
Podoba mi się Twój entuzjazm Yoko ale czy możesz coś więcej powiedzieć na temat mojego pytania? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek z Tarnowa
Nie tylko myślałem ale cały czas jej szukałem, tyle że jakoś pracodawcy niczego mi nie oferowali, nawet najgorszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoko onoo
wracając do pytania : wykreślić , w to miejsce wpisać pracę np na budowie w niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasiaalal
jak myślisz że przez te studia nie możesz znaleźć pracy to wpisz że przez te 5 lat jeździłeś za granice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoko onoo
mirek teraz u nas otwieraja real ,tam gdzie carefour był wiem że szukali do ochrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek z Tarnowa
Dzięki za merytoryczne odpowiedzi, a do Reala już CV złożyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek z Tarnowa
Staż z Pupy jest chyba nie dla mnie, wziąłem już około 10 skierowań i za każdym razem mówili, że nie mam doświadczenia a jak już pozytywnie przeszedłem przez rozmowę kwalifikacyjną to okazywało się, iż inny kandydat "spełniał wymagania w większym stopniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×