Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koniec pewnej epoki

niepewność jutra w UK-praca agencyjna

Polecane posty

Gość gość
za taki bagaż z dzieciństwa i start w dorosłość możesz tylko i wyłącznie podziękować swojej mamusi - to ona wybrała ci ojca i zafundowała te wszystkie atrakcje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologie wszedzie sie znajda-i w Stanach,i w UK i...w Polsce tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiesza mnie te wszystkie managery tutaj. Takie to madre ze hoho :) Zakasajcie rekawy i zapieprzajcie na linii a garb wam wyrosnie. Chcecie prawdy w uk na starcie jestescie nikim nawet z dobra znajomoscia angielskiego a te pajace co wam pieprza cos o collegu to pod mur i kula w leb jedno scierwo mniej. Dzisiaj nawet anglicy czesto robia przez agencje :D Jak sadzicie w jakim stopniu znaja angielski? :D Wiec powiem krotko jesli chcecie cos zmienic i nie robic cale zycie na linni przez agencje to albo musicie miec mase szczescia i miec stabilna prace albo 2-4 lat wyjac sobie zupelnie z zyciorysu z********ac jak dziki osiol doszkalac angielski. Bo nawet zyjac skromnie bez kursow collegow nie jest wcale tak wesolo bo dzisiaj agencja ma w upie ze college ci koliduje z praca nie podoba sie to 10 na twoje miejsce jest chetnych tak ci powiedza. Duzo prosciej i rozsadniej miec pomysl na polske odloz kase na kawalerke znajdz branze w ktorej jest troche pracy i czesc pieneidzy poswiec na to by zaistniec w tej dziedzinie. Bedziesz mial duzo normalniejsze zycie niz zyjac jak szczur tu z dnia na dzien. A tym gnojom co wam zlote gory obiecuja przejedzcie sie do londynu noca i zobaczcie jak te polskie eldorado wyglada. W zyciu nie widzialem tylu bezdomnych spiacych na ulicach w jakimkolwiek polskim miescie. Pewnie nie znaja agielskiego wszyscy powie wam ten pajac i dwie lewe rece do pracy nie maja takiej ambicji jak on i nie chca zakasac rekawow i pojsc do collegu. Bo ten pajac co wam wyzej opisywal wasze mozliwosci to typowy polaczek najgorsza menda jaka mozna tu spotkac. Tu albo przyjezdzasz znasz angielski masz fach dobry i doswiadczenie albo nie istniejesz. Nie masz zadnej szansy by skonczyc normalna szkole przyjezdzajac dzisiaj tu bo kazdy uniwersytet kosztuje majatek i taka jest prawda nikogo pracujacego jako robol nie bedzie stac na zrobienie tu porzadnego wyksztalcenia. A caly rynek jest przepelniony do granic mozliwosci osobami z wszelkich branz :) Taka jest brutalna prawda a nie ten cukierkowy obraz tego buraka co wam zlote gory tu obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma znaczenia teraz czy to Polska czy UK, Niemcy itd, zostalismy sprzedani, nasi politycy, tj politycy innych krajow sprzedali nas. Teraz to juz bedzie tylko gorzej, nic nam nie pomoze, bez wzgledu jak bedziemy szybko pedzic, jak dlugo I solidnie sie ksztalcic czy uczyc, nic to nie da. Roznica miedzy Polska a UK, jest taka, ze w UK sady szybciej pracuja, jezeli masz dowody, ze ktos ci nie zaplacic za towar, albo usluge, wysylasz przez net Small Claim, praktycznie nie wychodzac z domu I wygrywasz sprawe I dostajesz kase. To samo jest z wynagrodzeniem, w UK moga cie pracodawcy I twoim koledzy zalatwiac psychicznie w bialych rekawiczkach, ale nie moga cie oszukac na wynagrodzeniu, albo zaplacic ponizej minimum, jezeli to zrobia, placa, nie uciekna od tego. To samo gdy firma pada, w pierwszej kolejnosci wyplaty dostaja pracownicy upadajacej firmy, a potem wierzyciele, a nei tj jest to w Polsce, z najpierw wierzyciele, a ci co wykonali prace dla tej firmy na samym koncu. W Polsce sady sa skorumpowane, rzadzi ZUS I US, jak znasz kogos po urzedach, albo jak bedziesz robil dobra minete paniom urzedniczkom, albo dawal d**y panu prezydentowi miasta, gdzie masz interes, to nie bedziesz zagrozony inspekcjami, zeby cie zlikwidowac, ale to tez do czasow wyborow, wtedy uklady sie zmieniaja I mozesz sie nie zalapac, tylu bedzie chetnych na lizanie...Sady sa skorupowane tez, policja, wszystko pracuje w ukladach, w UK tez tak czasami jest, ale Small Claim tam to juz duzo, bo tam nie ma kontaktow z sedziami itd, nie wiadomo byloby komu w lape dac. Niestety to co u nas jest patologiczne, juz powoli dobrze zaczyna sobie radzic w UK I robic swoje mutacje, za niedlugo bedziemy wszyscy zdychac w biedzie, niezaleznie od tego jak bedziemy starali sie przed tym bronic, to juz ulozone, bo kazdy ktory zbliza sie do rzadowego stolka dostaje odpowiednia ilosc pieniedzy, zeby zniszczyc swoj wlasny kraj I swoich wlasnych obywateli,a jak nie to czasami samolot spade I nikt nic nie wie, mimo takiej technologii I szpiegostwa, a nawet tego, ze potrafia dojsc na co chorowala mumia, ktora zyla 2000 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i
Ciesze sie ze jestem w UK już wiele lat. Miałam to szczęście że skończyłam uniwerek tutaj i mam pracę. Normalną, moja pasja jednocześnie. Szkoda mi tych ktorym się nie udało, ale cóż takie życie. Nie rozumiem jednak czemu zniechęcacie naszych rodaków. To ze wam sie nie udalo nie znaczy ze innym sie nie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p********z do polski wracac I co???? Niby wielkie otwieranie biznesyju? Buhaha owszem ale wrocic to ja moge na starosc kiedy bede emerytka nie teraz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Wracajcie do Polski, do normalniejszego życia'' - no kuurwa żart dnia normalnie, autorowi/autorce tego postu należy się strzał w łeb za pisanie takich bzdetów. Żałosna, sfrustrowana parówo, skoro ty nie miałes/aś żadnego pomysłu na siebie i swój marny żywot a praca przez agencje to jedyne na co cię stać, to już tylko i wyłącznie twój problem. Masz rację w Polsce jest lepiej, nie trzeba znać angielskiego (bo i po co?), studia są za free a oferty pracy leżą na ulicy, MOPS też da zapomogę co by na belberuchę starczyło i na węgiel rzuci. Dookoła pełno szmateksów i Biedronek - normalnie raj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wracajcie do Polski"....?Nie,takich jak wy naprawde Polsce nie potrzeba! Lepiej?Ulzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli tryggon tu jeszcze zagląda, to chciałam cię serdecznie pozdrowić. Mam nadzieję,że żyjesz,że wszystko ci się ułożyło. U mnie bardzo dobrze. Trzymaj się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×