Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fawiena

Polskie Muzulmanki

Polecane posty

Gość mdmd
W zależności od tego, w jakim kraju mieszkasz. Wg Koranu muzułmanin ma się dostosować do prawa kraju, w którym żyje. Jeśli zaś mieszkasz w kraju islamskim, to wiele zależy od tego, co macie zawarte w nikah- kontrakcie małżeńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, szczegolnie zapoznaj sie z ta twoja czescia malzenskiego kontraktu, ktora jest odrywana i wyrzucana zaraz na slubie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli status kobiety według islamu to jedno wielkie kłamstwo? Wygląda że ta religia to duże kłamstwo jedno drugie wyklucza i po co pisać taki status skoro to kłamstwo? Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pisałam że chodzi o sytuacje bez dzieci to raz a dwa że nie chodzi mi o prawo tylko co religia mówi o tym no i po co muzułmanie piszą taki status kobiety jeśli skałada się z samych kłamstw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawnie wiem, że takie alimenty się należą zwłaszcza jeśli maż podczas małżeństwa nie pozwala żonie pracować a później porzuca żonę bez żadnego powodu. Żona zostaje bez środków do życia bo bez doświadczenia nie może znaleźć pracy i w tej sytuacji prawnie alimenty należą się bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidah
Salam trafilam na ta strone szukajac polskich siostr . Jestem muzlumanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanibalizm szerzy się wśród syryjskich rebeliantów - Geopolityka.org www.geopolityka.org › Wojna w Syrii‎ 14 maj 2013 - Społeczność internetową obiegły drastyczne zdjęcia nie pierwszego już aktu kanibalizmu, którego dopuścili się syryjscy rebelianci. Materiał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na YouTube można znaleźć słynny filmik, w którym Khaled al-Hamad zjada ludzkie mięso /YouTube Na początku tego roku - Al-Azhar - największa, najstarsza i najbardziej licząca się w świecie islamu uczelnia wydała fatwę zezwalającą na kanibalizm. W popularnym programie telewizji Al-Nas w 2012 r. jego gość - "Sahh An-Nawm" - powiedział, że historia uczy, że rytualne ofiary z ludzi są częścią islamu. Nie ulega wątpliwości, że syryjscy rebelianci dopuścili się aktów kanibalizmu, choć większość dowodów pod postacią fotografii i materiałów wideo została usunięta z internetu. Na słynnym filmie, Khaled al-Hamad (znany także jako "Abu Saqqar"), będący jednym z liderów rebelianckiej grupy "Batalion Al-Farouk", rozcina zwłoki syryjskiego żołnierza, wyrywa mu serce i zjada wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AllahAkbar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak polska su...po 124 pobiciu przez śniadego amanta postanowi go porzucić to ten legalnie może ją zabić i zjeść ? Witajcie u jaskiniowców . Szok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AllahAkbar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka
Chciałabym mieć burkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....obyś musiała na prawidle sto lat siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co te france tera tak cicho siedzom na wojnie dóópy dajom czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się np. nie podoba tzw. mieszanie kulturowe jeśli chodzi o chrześcijan i islam. Islam to niestety najbardziej zacofana religia świata, mimo, ze są wyjątki jak wszędzie i są chyba tzw. wierzący-niepraktykujący. Żeby nie było, katolicyzm jest zaraz za islamem, chociaż coraz więcej ludzi odcina się od radykalizmu kościelnego i wiarę traktują raczej jako tradycję, a że u nas za to nie zabijają to jesteśmy trochę bardziej ucywilizowani. Dlatego uważam, że ta mieszanka nie ma racji bytu, niech każdy się tapla we własnym szambie religijnym. Trochę się obawiam muzułmanów, islamu, nic na to nie poradze, nigdy w życiu nie związałabym się z muzułmaninem, w ogóle nie biore takiej opcji pod uwagę i naprawdę dziwię się dziewczynom, które to robią... tak samo jak nie związałabym się z typowym katolem czy nawet katolikiem, który by mnie szantażował o chodzenie do koscioła co niedziela czy częściej i musiałabym ciągle przepraszać, ze żyję i przestrzegać niektórych zasad, które uważam za idiotycznei niepotrzebne, albo choćby patrzeć jak on ich przestrzega.Ja jestem wolna i to sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pleczkilemingowte rodzą nastepne pokolenia ISIS-owskich morderców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochowały się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mysiej dziury -coraz więcej ludzi przgląda na oczy . A one zaczynają rozumieć w jakie bagno sie władowały... No niestety nie wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camaa
Szanowni Państwo, nazywam się Kamila Matula i jestem studentką trzeciego roku socjologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Piszę pracę licencjacką na temat feministek w islamie. Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość, aby ktoś z Państwa odpowiedział mi na kilka pytań dotyczących właśnie kobiet, feministek w islamie? Rozmowa będzie anonimowa, żadne dane nie będą upowszechnione, a odpowiedzi posłużą mi wyłącznie do opracowania i napisania pracy. telefon kontaktowy 664-757-464 e-mail camaa95@interia.pl z poważaniem Kamila Matula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo NIE! Pisz sama i nie wysługuj się nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
feministki w islamie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×