Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fawiena

Polskie Muzulmanki

Polecane posty

Gość taaaaaaaaaa
AliBabka88 Ile lat jestes po slubie ? Macie dzieci ? Pytam o dzieci bo na jednym sie nie skonczy, co najmniej 6-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
Jedno dobre na podpaskach zaoszczedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam długie do pasa blond włosy, które noszę rozpuszczone. Ubieram się według własnego gustu. Oboje bardzo dużo razem przeszliśmy. Moi rodzice bardzo sprzeciwiali się temu związkowi, mimo że ma on obywatelstwo UE i jego matka jest Francuską, ojciec Emiratczykiem. Chodziło o jego religię, o to że jest Muzułmaninem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i od 1,5 roku jesteśmy małżeństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
Pytam o dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
Poltora roku zaspiewasz po 10 latach to powiem ze nie zmuzulmanilas sie po drodze 8 -mioro dzieci zrzucac, kochaniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
po 10 latach bedziesz posuwac w zwojach, tylko oczy ci zaswieca, nie takie bohaterki znalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
czy odezwie tutaj katoliczka po 10 latach zyjaca z muzulmaninem ? Zadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
Zadna, dzieci bez liku muzuly a i ona nie ma dostepu do netu ... katoliczki wszystkie jak jasna cholera ! Na poczatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego ojciec jest 100% Arabem i mama Francuską. Mają tylko jedno dziecko - jego. Ona ubiera się świetnie, pracuje, nie gotuje w domu. Muzułmanie to Ogromna grupa ludzi na całym świecie, rozsiana po wszystkich kontynentach. Pisanie że wszyscy są tacy sami, jest zwykłą ignorancją, lub głupotą. Pisałam że jest w połowie Emiratczykiem. Jeśli w Emiratach Arabskich nigdy nie byłaś i nie znasz tamtego stylu życia, z własnych spostrzeżeń, to zamilcz bo nie wiesz co to różnorodność kulturowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasdfgjkl;&
taaaaaa obrazac jej nie musisz. Jej zycie. Nawet jak bedzie miala te 8 dzieci. Ani jej w tym pomozesz ani zaszkodzisz. Ja bym sie na taki zwiazek nie zdecydowala i generalnie odradzam, ale bycie chamskim w stosunku do kogos kto krzywdy ci nei robi to prostactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
upp bo nie widze wyszczekanej katoliczki buahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój post powyżej był skierowany do taaaaa Nieważne czy nasze dzieci urodzą się we Francji czy Australii - ich pierwszym/głównym językiem będzie angielski. Jeśli chodzi o tożsamość kulturową - coż będzie to cosmopolitan mix:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
ide gotowac zupke szczawiowa, na drugie kotlecik schabowy smazony panierowany, do tego czerwone buraczki - dla polskiego mezusia z ktorym 30 lat zyje i dwoje doroslych dzieci mam. ty kebab zapewne z baraniego smierdzacego miesa, smacznego, i nie do wiedzenia Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nasze dziecko będzie miało WYBÓR. Wiele będzie zależeć od osobowości, charakteru dziecka (wewnętrzna rozterka, czy też próba spójnego złączenia dwóch kultur w jedno). Jeśli nauczy się dziecka bycia dobrym człowiekiem , miłości i podążania za głosem swojego serca , wówczas ono nigdy się nie zagubi . Jesli ktoś tego nie potrafi to żadna religia czy kultura ( choćby była tylko jedna) mu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasdfgjkkjs
i tacy wlasnie sa polacy - poziom zero. Umiejestnosc prowadzenia rozmowy i wyrazania pogladow bez obrazania sie nawzajem - zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasdfgjkkjs
tez nie wierze z tym wyborem dla dziecka. Obie religie wymagaja wprowadzania dziecka od malego, wiec jak ma ono wybierac? Czesto takie zwiazki zmieniaja sie diametralnie wlasnie po tym jak sie dziecko urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam o tym już wcześniej. Dla niektórych zakorzenienie we własnej kulturze jest b. ważne. Dla innych znów, zakorzenienie nie jest ważne dla określenia samego siebie. Dzieci uczą się od nas, rodziców, od samego początku - uczą się zachowań, sposobu myślenia itd. Jeśli dla obojga rodziców to zakorzenienie kulturowe nie jest ważne, dziecko będzie emulować rodziców. Jeśli zakorzenienie w konkretnej kulturze i religii nie jest ważne dla jednego z rodziców, ale ważne dla drugiego - dziecko będzie wychowywane w kulturze rodzica, dla którego ta kultura jest ważna. Jeśli obojgu rodzicom zależy na ich własnych kulturach i religiach - wtedy wiele będzie zależeć od osobowości i charakteru dziecka. Przynajmniej ja to tak rozumiem - jak to będzie w praktyce nigdy nie wiadomo. Jednego jestem pewna - mój mąż , w życiu codziennym nie utożsamia się z kulturą arabską ani francuską - on sam jest właśnie takim cosmpolitan mix. Między jego rodzicami jest większa róznica kulturowa. Ponieważ jego ojciec jest 100% Emiratczykiem, a mimo to żyje zgodnie ze swoją żoną i wychowali syna na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemcy
na ludzi ojej, nie na zwierze ? przekonasz sie po slubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemcy
AliBabka88 zapytaj go dlaczego zadna Francuska go nie zechciala ? Ano dlatego ze z tymi kundlami wiazac sie to wstyd i hanba :) One wiedza co to wstyd ty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GANGANG STYLE
Kundlem to ty jesteś i brak podstawej twojej wiedzy, mnie rozwala:D:D. Jeżeli jego ojciec jest Emiratczykiem, to on ma obywatelstwo Emiratów Arabskich. (tak wiem, bo mieszkałem tam) Zawsze może tam wyjechać i zarabiać fortune. Co więcej Arabowie- jacy są tacy są.Ale Arabowie z Emiratów Arabskich to wykształceni, wysokiej klasy specjaliści. Także kundlem to ty jesteś i twoja marna pensyjka - w wysokości 500 Euro:D:D To po prostu śmiech na sali:D Skąd się biorą takie oszołomy, jak ty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
mała czarna kawusia - podejrzewam, że nawet stary Turek by jej nie chciał :D Ha Ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma,gd,a
Ja też wolałabym mieć męża Emiratczyka - wykształconego, zarabiającego 100.000 miesięcznie, niż zapitego, zrzędzącego Polaczka z pensyjką 1500zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna kawusia
Przeciez to niewyksztalcone jest. Nick adekwatny i pasuje do niej. Pijaczka ahahah :D Jej nicki to rowniez "Niemcy", "autorka tu juz pisala" oraz "azjatycka heh". Na innym watku brudna pijaczka napisala o sobie ze jest lekarzem. Kumasz? Lekarzem! :D :D :D :D :D :D Brudasie, a gdzie sa Araby w Europie? Bo ja ich nie widze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
taaaaaaaaaa Weź rozpęd, pochyl głowę a ściana sama się znajdzie. Jak można rozmawiać z człowiekiem, tak nieinteligentnym i niewykształconym jak ty. Jesteś idealnym przykładem debila, dla którego każdy muzułmanin = Arab. Arabów w Europie NIE MA. Pakistańczycy, Algierczycy, Turcy, Egipcjanie to nie Arabowie. To zupełnie inne rasy. Pakistańczycy są np. bardziej spokrewnieni z Europejczykami, niż Arabami:) To tak jakby Anglicy narzekali na Czechów zalewających ich kraj, bo w końcu Słowianin = Polak = Czech, no nie ? :D:D Albo jakby mylili Polaków z Meksykanami, bo to przecież też Katolicy. Arabowie to RASA. A Islam to RELGIA. TO Europejczycy jeżdżą do Arabów, a nie na odwrót. DEBILKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
tak tak nie ma arabow w Europie ty akurat spotkalas , co za pech :( Oni wszyscy to muzuly, modla sie w kosciele co niedziela, podziwiam ich gorliwosc, szczegolnie wtedy jak szykuja bombki, niezastapieni w tym ;) o szariat slyszala ? czy znowu mam opowiadac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
:D:D:D:D:D Widz, że nawet analiza prostego teksyu ciebie przerasta DEBILKO:) Arabowie to naród, a nie religia. Można być Arabem i Chrześcijaninem, buddystą, muzułmaninem, ateistą, agnostykiem itp. Ale dla takiego przygłupa jak ty każdy Arab to Muzułmanin. Myślisz, że to bogaci Arabowie z Kuwejtu, Emiratów Arabskich, Bahrajnu przyjeżdżają do Europy za pracą lub zasiłkami i to oni organizują burdy na ulicach Paryża, a nie tania siła robocza sprowadzona głównie z byłych kolonii w Afryce? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna kawusia
No to gdzie te Araby w Europie sa? Czekam na definicje Araba od polskiej brudaski. Brudasko napisz nam jeszcze gdzie ty tych Arabów widujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egipcjanie to nie Arabowie?
Krajami i terytoriami zdominowanymi przez ludność arabską są: Maroko, Mauretania, Sahara Zachodnia, Algieria, Tunezja, Libia, Egipt, Sudan, Arabia Saudyjska, Palestyna (Zachodni Brzeg i Strefa Gazy), Jordania, Liban, Syria, Irak, Kuwejt, Jemen, Katar, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Oman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egipcjanie to nie Arabowie?
Ocenia się, że obecnie żyje na świecie ponad 300 milionów Arabów, z czego najwięcej w Egipcie (66,8 miliona w 2001 roku). Duża emigracja arabska istnieje w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLOS>
bona pijaczka VEL Niemcy VEL taaaa Emiraty Arabskie przyjeżdżają do Europy?? Wróg?? Może chodziło Ci o Pakistańczyków, Algierczyków itp.... Ale powiem Ci szczerze że dobrze kombinowałaś ....;) Zaraz z krzesła spadnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×