Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fawiena

Polskie Muzulmanki

Polecane posty

Gość mala czarna kawusia
Pijaczko, zrob morde w dziubek i delikatnie cmoknij mnie w moj zadek. Zapchlona brudasko. Z tym uniwersytetem to nie zalatuj tak daleko. Skoncz najpierw podstawowke, przestan pic alkohol, to takie typowo polskie i naucz sie normalnie pisac. I skoncz gantazjowac na forum, zsadroscic ludziom pracy i szczescia oraz skoncz pisac sama ze soba. Proponuje na poczatek klub AA. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLOS>
OOO widzę, że ktoś WIKIPEDIĘ skopiował. Tunezyjczycy to Tunezyjczyzy. Egipcjanie, Turcy to już zupełnie inna rasa. Tak sama Marokańczycy i Afgańczycy. Arabowie są w Arabii Saudyjskie,, Jordanii, Kuwejcie, Bahrajnie, Emiratach Arabskich i Omanie. Turcy to rasa Indyjsko turecka, a Arabowie semicko Chamicka. Jakim to trzeba być idiotą, żeby pisać, że Arabowie i Turcy to to samo, jak to dwie różne rasy? A może Słowianie to Romanie? O ja pierdole co za nieuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
Ja na to ze studia skonczylam i zarabiam 8 tys euro na reke. A ty dalej bedziesz tu pluc, w duupe mozesz mnie pocalowac, to tyle jak dla ciebie prostaczko :) A jezyk zdradza ciebi8e, z wiopchy jestes, ojciec na wozie drabiniastym podrzucil na lotnisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
KLOS - właśnie. Jak można pisać że Egipcjanie, Algierczycy, Turcy itp to Arabowie. Jak to inna kultura, inna rasa, oni się nawet wyglądem zewnętrznym różnią:) Przecież Arabowie to Semici, tak samo jak Żydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yghjjjkkk
Boze co za patologia tu siedzi. Ta cala pijaczka to przybiera tu rozne pomaranczowe formy :o I jakim debilem trzeba byc zeby myslec ze np. Hindus czy Pakistanczyk to Arab :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
" zarabiam 8 tys euro na reke." NO COMMENTS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
To tak samo, jakby pisała że Filipińczycy to Polacy:D Bo według logiki tego debila, kazdy katolik = Polak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna kawusia
Pijaczko no troche cie dzisiaj ponioslo z fantazja. Sadze ze powinnas zarzyc leki studentko-lekarko. Z 8 tysiacami ojro na miesiac :D przyglupie mialss isc serwowac swojemu panu kolacje. Jeszcze tu jestes zapchlony niemiecki slugusie? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thalooooooooooo
ja bym sie wstydzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hheheheheh
kafeteryjna - albo to tak samo jakby pisała, że w Meksyku mieszkają Polacy. Bo każdy Katolik to Polak. Tak samo każdy Muzułmanin to Arab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thalooooooooooo
a nawt jak nie araby ale obciach z takim sie pokazac, nie wstydzicie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna kawusia
Turystko ina sie juz na watku o filipinach naprodukowala. Na 4 strony wkleila teksty z neta :D mowie.ci to psychol jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hchfjc
9 lat razem, ja katoliczka, praktykująca, maz muzułmanin, córka ochrzczon, obchodzimy Boże Narodzenie, Wielkanoc, jesteśmy bardzo zagrana rodziną, mój maz je wszystko co mu podam, w tym wieprzowina, nigdy mnie nie namawiał na zmianę religii , mamy tylko cywilny i od jakiegoś czasu maz nalega na kościelny, bardziej mu chodzi o ta całą otoczke, rodziną, wesele itp. A mi się nie chce, może przy chrzcinach kiedyś tam drugiego dziecka, rodziną męża to super wspaniali ludzie, jeździmy tam co roku, ludzie są ciepli, życzliwi i przyjaźni, i na dodatek muzułmanie:p masz ci los:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
znowu zmieniła nick :D 8 tys ojro??? Za obieranie ziemniaków? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thalooooooooooo
moja corka by sie pokazala z muulem ... no wstyd, jak wasi rodzice reaguja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egipcjanie to nie Arabowie?
Wikipedia była pod reka, ale prosze bardzo, oto encyklopedia PWN Arabowie szyici skupiają się w Jemenie, Iraku, Syrii i Libanie; Arabowie chrześcijanie (głównie obrządku wschodniego) mieszkają w Libanie, Syrii, Jordanii i Egipcie. Za kraje arabskie uznaje się następujące państwa (utworzyły one Ligę Państw Arabskich): leżące na Półwyspie Arabskim (Arabia Saudyjska, Kuwejt, Bahrajn, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Jemen), następnie Irak, Syrię, Liban, Jordanię, Egipt i Sudan oraz państwa Maghrebu (Libia, Tunezja, Algieria, Maroko, Mauretania); do Ligi Państw Arabskich należą również Somalia, Dżibuti, Komory i Autonomia Palestyńska reprezentowana przez OWP, za kraj arabski jest uważana Sahara Zachodnia; większe skupiska ludności arabskiej znajdują się w Izraelu, w wielu krajach Afryki, a w XX w. emigranci arabscy osiedlają się w Ameryce Północnej i Południowej oraz krajach Europy Zachodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thalooooooooooo
Egipcjanie to nie Arabowie? Nie przetlumaczysz ich nie pierdola araby, ich pierdola slowianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MammaSol
Egipt to Egipcjanie. Egipcjanie to nie Arabowie. Syryjczycy też nie są RDZENNYMI arabami, bo są wymieszani z Syryjczykami i na nich się mówi Arabowie Syryjscy, Tak samo Libijczycy- to nie są rdzenni Arabowie, tylko Arabowie Libijscy i proszę nie pisz bzdur, bo moja kuzynka ma mężą EGIPCJANINA I ON NIE JEST ARABEM!!!!!!!! EGIPCJANIE ARABÓW NIIE LUBIĄ, tak samo TURCY nie lubią się z ARABAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thalooooooooooo
pojechala do Anglii a przywiezie Araba. Ja, jak chce sie przespac z murzynem to jade do Afryki. :D:D:D:DE Ty pojechalas do UK i przywieziesz ciapaka, rodzice beda dumni z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
Mam przed sobą Encyklopedię Geograficzną wydaną przez międzynarodowy instytut naukowy profesora Adama Jolnka Otwieram na stronie o Egipcie. Ludność: Egipcjanie, Beduini, Berberowie (99%) i mniejszości narodowe : Grecy, Nubijczycy, Armeńczycy, Włosi, Francuzi (1%) Ani JEDNEGO Araba. Na te kraje mówi się kraje Arabskie, tylko i wyłąćznie dlatego, że każdy muzułmanin umie mówić po arabsku. I tylko dlatego. Dlatego daruj sobie te wklejki z internetowych stronek, bo sie kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egipcjanie to nie Arabowie?
sorry ale PWN jest powazna instytucją, powazniejsza niz panienki na kafe. Oczywiscie w Egipcie moze zyc nie Arab tylko chocby Niemiec i jest Egoipcjaninem w sensie obywatelem Egiptu. Ale Egipt JEST krajem Arabskim. Jesli nie, to prosze podac AUTORYTATYWNE źrodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLOS>
W Anglii nie ma Arabów. Kurwa tłumaczyć takiemu głupkowi, a on i tak nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
Powtórzę po raz ostatni: na Egipt mówi się kraj ARABSKI, tylko dlatego że jest krajem muzułmanskim i każdy muzułmanin zna język Arabski. Jakbyś trochę się pouczyła, to byś wiedziała, że Arabowie to inna rasa niż Egipcjanie. Oni są bardziej oddaleni od siebie pod względem etnicznym, niż my Polacy od Rosjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heh
Krajami i terytoriami zdominowanymi przez ludność arabską są: Maroko, Mauretania, Sahara Zachodnia, Algieria, Tunezja, Libia, Egipt, Sudan, Arabia Saudyjska, Palestyna (Zachodni Brzeg i Strefa Gazy), Jordania, Liban, Syria, Irak, Kuwejt, Jemen, Katar, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Oman. Ocenia się, że obecnie żyje na świecie ponad 300 milionów Arabów, z czego najwięcej w Egipcie (66,8 miliona w 2001 roku). Duża emigracja arabska istnieje w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
Proszę bardzo książka, a nie żadna wklejka internetowa czy wikipedia gdzie często informacje się powielają Książka nazywa sie: ENCYKLOPEDIA GEOGRAFICZNA ŚWIATA TOM II Afryka Autorów tomu jest kilkunastu. Redaktor Naczelny Encyklopedii Prof. zw. dr. hab. Adam Jelonek Prof. dr. hab. Florian Plit dr. Jerzy Adamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heh
Ludność W aglomeracji kairskiej mieszka ponad 17 mln osób Ludność tworzą w ogromnej większości arabscy Egipcjanie Fellahowie (niemal 90% populacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
azjatycka Ha Ha znowu Wikipedia!!! Istnieją psychopaci, którzy nie znają innego źródła informacji niż Wikipedia, a jeśli czegoś tam nie znajdą to dla nich nie istnieje. Dla twojej wiadomośći : Wikipedia NIE JEST wiarygodnym źródłem, bo każdy może wpisać tam informacje jaką chcę. I wiele z tych informacj w Wikipedii jest błędnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
Ludność w Egipcie to Egipcjanie a nie Arabowie. Boże ca za idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
Maroko. Strona 269 LUDNOŚĆ Skład etniczno- rasowy Marokańczycy - 65% Berberowie: 39% Arabowie: 5% inni: 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna turystka
Encyklopedia Geograficzna Świata, tom VI AZJA Strona 458 LUDNOŚĆ Pendżabczycy (48,2%) Sindhowie (11,8%) Beludżowie (9,8%) Pasztuni (13,1%) inne (9,5%) I Ani JEDNEGO ARABA Dlatego nie powołujcie się na źródła z WIKI, bo sama kilka lat temu publikowałam tam informacje o soczewkach. Wikipedia i Encyklopedie internetowe nie są wiarygodnym źródłem A każdy kto jeździł po świecie, wie że przeciętny Turek różni się od Araba nawet wyglądem, WSZYSTKIM! Tak samo Egipcjanie, różnią się od Pakistańczyków. Nawet Libijczycy są inni niż rdzenni Arabowie. Tak dla waszej wiadomości nieuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×