Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pracy..

nie mam pracy, ale praoponuja staż z urzędu pracy - warto iść za 800 zł???

Polecane posty

Gość gość
Ludzie, przecież mowa tu o STAŻU a nie o normalnej pracy!! Staże charakteryzują się tym, że Cie uczą...zdobywasz doświadczenie i dostajesz jeszcze za to 800 zł. W normalnej pracy, na umowe, badz zlecenie, dadzą Ci 1500 zl na reke ale musisz już mieć to doświadczenie, znać jeżyki, excela.. i zapieridzielać bez taryfy ulgowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poszła jeszcze raz na staż, póki jeszcze mogę (lata), przynajmniej zajęłabym się czymś, nie chodziłabym jak ten kłębek nerwów, bo szukam normalnej pracy, ale co z tego ? 1200-1500 zł max, a wymagania kosmiczne, robota świątek-piątek i 0 taryfy :/ jeszcze rzekomo brak doświadczenia..szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiwaBudda
Jednak Polacy to głupi naród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama pamiętam jak kiedyś ludzie bili się o staże, a teraz brakuje chętnych na staże, bo bezrobocie jest bardzo niskie i nawet osoba bez doświadczenie jest w stanie znaleźć robotę za minimum 1600 zł m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety takie są realia. Kiedyś było większe bezrobocie i ludzie chcieli za wszelką cenę zdobywać doświadczenie. Moim zdaniem staże miałyby większy sens, jakby człowiek tam dostał chociaż trochę więcej niż najniższa krajowa. A wiecie ze zdarzają się nawet sytuacje, ze to kandydat sam poszukuje pracodawcy, który zorganizuje staż ? Tutaj http://pracaswietokrzyskie.pl/staz-i-co-potem/ ktoś opisał taką sytuację. Jak już nie ma żadnej alternatywy to lepszy staż nić siedzenie na tyłku, ale wiadomo, ze pieniądze też są wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dopiero zaczynasz to tak a jeśli masz już kilka lat pracy za sobą - to jak niby masz żyć za 800zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ja poszłam na taki staż za śmieszną kasę. Potem mnie zatrudnili i pracuje w tej firmie już 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to w ogóle pracować za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do pracy, bo od tego siedzenia w domu oszalejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×