Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ananas009

Czy po takim treningu jest szansa, że schudnę?

Polecane posty

Gość ananas009

Zaczęłam biegać, dzisiaj już strzelił 5 dzień, po około 30 min-40 min dziennie, plus 6 wiedera i we wtorki 1h fitness. Generalnie, zależy mi żeby zrzucić z brzucha, bo nogi i tyłek mam szczupłe, jednak wszystko gromadzi mi się na górze :/. Czy myślicie, że po takich ćwiczeniach mogę liczyć na porządne efekty? Może macie doświadczenie z bieganiem? Po jakim czasie schudliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie biegam bo nie chce na
Stare lata mieć problemów z kolanami ogólnie ze stawami a schudnac można jeździc na rowerze albo robić coś innego bez obciążania stawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli utrzymasz regularność, a przy tym będziesz trzymać dietę lub chociaż racjonalnie się odżywiać, to myślę, że bez problemu schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poduszka_na_igły
pamietaj ze cwiczenia to mniej niz polowa sukcesu w odchudzaniu, wieksza część stanowi dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie połowa
70% dietra 30% trening Weider niszczy kregosłup, tłusazczu nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Jest szansa, że rozwalisz sobie kręgosłup. Przestań katować ten brzuch i idź na siłownię jeśli rzeczywiście chcesz coś osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toml
Ja polecam ciekawy program fitness, który naprawdę działa i daje efekty niewielkim wysiłkiem aha i jeszcze przy okazji można zarobić http://www.7minpolska.com/?id=toml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoEKO
Ja proponuję wodę EKO RED-OX, ma szczególne właściwości... Poczytajcie o niej, może Wam też pomoże... www.sniezniczanka.pl Ja ją piję już od jakiegoś czasu i pozytywne zmiany są zaskakujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch
Zapraszam na bloga na którym opisuję swoją przygodę z odchudzaniem , nie stosuje jakiś diet cud , po prostu staram się zdrowo odżywiać. Znajdziecie tu moje porady, zdjęcia moich efektów odchudzania , przepisy potraw oraz opisy ćwiczeń. Naprawdę polecam czasami wystarczy zmienić tylko parę rzeczy w życiu , a nie katować się jakimiś dietami by dobrze wyglądać. Bloga znajdziecie pod adresem http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ polecam każdemu kto chce pozbyć się zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozkrak
mam za duzę piersi ze silikonu cxzy szóstka Lorda Waydera mnie pomogą zrzucić tkankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×