Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia...Lat28

Dziewczyny....czy spodnie z prostą nogawką....są niemodne?

Polecane posty

Gość Asia...Lat28

bądź lekko z rozszerzaną u dołu?....w sklepach wszędzie widzę rurki....na allegro owszem są,ale wolałabym przymierzyć zanim kupię... Jak weszła moda na rurki to u mnie w szafie byly tylko takie spodnie i nagle uświadomiłam sobie....że ten typ spodni totalnie nie jest dla mnie...w takich spodniach mam krzywe nogi:(. Szkoda,że po tak długim czasie zorientowalam się,ale lepiej później niż wcale. Drugie pytanie, jakie spodnie do krótkich nóg? W internecie piszą co zakładać,ale zazwyczaj nie ma zdjęć i ciężko mi sobie wyobrazić jak to ma wygladać. Nie znam sie na ubraniach,ogólnie moda to dla mnie czarna magia...kupuje to co w sklepie jest na wieszaku nawet nie zdajac sobie sprawy ze taki ciuch na mnie nie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia...Lat28
Mam nadzieję,że zjawi się jakaś dobra duszyczka i mi pomże:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem specem, ale sama mam modowy problem - 160 cm wzrostu i figure klepsydry, ktora probuje podkreslic mimo przeciwnosci mody :P (czy tylko ja mam wrazenie, ze wszystko jest szyte na bezbiustowo.beztaliowo-bezbiodrowe tyczki, w dodatku wysokie?) Ja akurat nie boje sie rurek, choc pewnie nie wygladam w nich rewelacyjnie. Portki z prosta nogawka (ale stosunkowo waska) to chyba najbezpieczniejszy wariant. Nie zauwazylam, zeby byly niemodne. Jesli masz krotkie nogi, to bardzo ladnie wydluzaja je spodnie typu bootcut - czyli wlasnie rozszarzane na dole. Plus zawsze mozna kupic dluzsze i nosic obcasy. Ale efekt mozna osiagnac i na plaskim obcasie :) Mozesz tez sprobowac spodni z wysokim stanem - robia wrazenie, ze nogi "zaczynaja sie" wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia...Lat28
Esh dziękuję za odpowiedź:) Ja mam 166cm tak więc też wysoka nie jestem:) Wiesz co do tego szycia na bezbiustowo,beztaliowo- bezbiodrowe tyczki to wydaje mi się,że nam się tak wydaje;)że na takie osoby szyją bo nie umiemy dobierać sobie ubrań:). Ogladam czasem programy gdzie dobierają zwykłym kobietom ubrania i to co potrafią zdziałać dobrze dobrane ciuchy jest zaskakujące. Chciałabym żeby mi ktoś tak dobrał ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia...Lat28
Poszukam tych spodni z prostą nogawką. Co do wysokiego stanu to w przypadku spodni -nie polecam :/ nóg nie wydłuża a co jedynie podbrzusze. Długość nóg podobno ocenia się do krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
Ja mam z kolei grube łydki i także mi nie pasują rurki bo nie mogę w ogóle w nie wejść z łydką:-( ale podobać mi się podobają. Co do prostych nogawek to się przekonałam. Ostatnio chciAŁam eleganckie spodnie na mature i kupiłam sobie takie http://sklep.bhclub.pl/kategoria/eleganckie/spodnie-jeansowe-czarny i stwierdziłam że eleganckie spodnie są bardzo wygodne, a zawsze czułam się w takich jak na szpilkach 12cm :/ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z rurkami ładnie będzie
spodnie z prostą nogawką są zawsze modne bo to klasyka ;) tak jak biała bluzka koszulowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chodzi o spodnie...
jak chodzi o optyczne wydłużenie krótkich nóg to najlepiej się sprawdzą spodnie proste klasyczne uprasowane z kantem , poszerzane nogawki a nawet dzwony , rurki raczej nie wydłużą nóg krótkich a grubych nie wyszczuplą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia...Lat28
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi :) Byłam dzisiaj w kolejnym sklepie i pani do mnie na pytanie o spodnie z prostą nogawką orzekła że takich nie ma bo teraz tylko i wyłącznie rurki dziewczyny kupują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja za spodniami ganiam
ganiam po szmateksach za spodniami bo wszędzie te cholerne rurki tylko, sorry ale jak ostatnio(wczoraj) widziałam taką grubaskę w rurkach, spasionej świnie mało na nogach i dupie nie pękły , 150 wzrostu i rozmiar chyba ze 48 to wzięło mnie na wymioty i sama rurek już nie założę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Asia...Lat 28, poszukaj w Mango, na pewno znajdziesz;) Ja tydzień temu kupiłam tam kolejne dżinsy z prostą nogawką, jestem z nich bardzo zadowolona. To już moje 5 (?) spodnie z tej firmy, są super. A co do prostych spodni... Ja mam figurę gruszki, do tej pory nosiłam tylko i wyłącznie rurki. Jakoś kilka mies. temu kupiłam pierwsze proste spodnie w Mango i z biegiem czasu się do nich przekonałam. Teraz w szafie mam tylko jedne materiałowe rurki i same proste spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo_ni_que
Moda modą a każda z nas powinna patrzeć co z tej mody nam pasuje. Ja rurek czy legginsów nie założę, bo uważam że są dla tych o kształtnych nogach (niekoniecznie szczupłych, ale kształtnych). Za to proste spodnie są ponadczasowe, optycznie wydłużają nogi więc je noszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia...Lat28
Dziękuję dziękuję dziękuje :* Wam ślicznie za odzew :). Właśnie upolowałam sobie jedne w sklepie i nogi wyglądają o wiele wiele lepiej... nigdy już nie założe rurek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia...Lat28
Co do skórzanych spodni. Są bardzo sexi,ale że jestem mamą dziecka,które chodzi już do szkoły,jakoś krępowałabym się takie założyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemodne - dzinsowa mini - kozaki ze szpicem - wywalone cyce w mega dekolcie - dzinsy dzwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fssffs
Poszukując wysokiej jakości ubrań na każdą okazję, warto odwiedzić miejsce takie, jak Rafph Lauren sklep www. Jest to prawdziwa kopalnia najmodniejszych wzorów i kolorów. http://elegan.pl/pl/c/Ralph-Lauren/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×