Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet niekonkretny

Mogłybyście być z facetem mało konkretnym?

Polecane posty

Gość do Tamari
pewnie jestes hipokrytka, ktora pisze na forum, ze facet bez tego nie jest skreslony, a prawda jest zupelnie inna. kobiety sa zaklamane. udaja wrazliwe, a taka naprawde sa bezwzglednymi samicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet niekonkretny
Trudno powiedzieć, czy byłem w związkach, po prostu się z jakimiś spotykałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
zadne kompleksy. nie mam kompleksow, bo prowadze taki tryb zycia, z ktorym mi dobrze i nie mam ochoty zmieniac sie dla kobiet i stawac sie jakims modnisiem takim jak wszyscy. nie zamierzam tez tyrac fizycznie by babie kupowac co miesiac nowy zloty pierscionek. poza tym mam taki wyglad, ze nigdy pewnie nie bede podniecal kobiety jak jej byli partnerzy i nigdy nie stworze zwiazku, w ktorym seksualnosc gra pierwsze skrzypce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
wiec mam w dupie zwiazki, bo jestem "alternatywny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez oczywiscie, tak to sobie tlumacz tylko po co te tematy zakladasz i sie tlumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
jakbym sie mial zmieniac na sile to bym nie byl szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
bo nie jestem szczesliwy, ale zmieniajac sie na sile tez bym nie byl. ostatnio jestem szczesliwy praktycznie tylko wtedy gdy spozywam alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 8
A kto Ci sie kaze zmieniac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
do tamari - ale o co ci chodzi ? Przecież nikt ci tu nic nie każe i nikogo nie interesuje życie memei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwe mam to gram
facet mało konkretny ma luxusowe zycie. SŁcuhaj jak ja bym miała taka spoko mamuśkę, co bym se mogła u niej mieszkac do konca świata to kto wie. a tak, musiałam wziąć kredyt na wałsny dach, a że niekażdemu daja kredyt to musiałam się wziąć ostro do rpboty i teraz prosze- od zera do bohatera. Rozwój , co udowodniono naukowo- jest dany jedynie jednostkom przypartym do muru, reszta sie obija- bo może i nic nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet niekonkretny, czyli wieczny chlopiec, muzyke stawia wysoko, czyli na meblosciance. Nie ma parcia na samodzielnosc, bo u Mamuski ma wszystko podane pod nos. Czasami umowi sie z dziewczyna, ktora na niego leci i to mu pasuje. Taki facet to nieudacznik zyciowy - tzw. DUPA W KOLNIERZYKU. Wybrakowany model prawdziwego mezczyzna, zaden kandydat na meza i ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamborihihine
O boże, znowu ty. Nie, nikt nie będzie z tobą w związku, poza tym weź ty w końcu kurwa ustal jedną wersję - albo jesteś oszałamiającym rozrywkowym, inteligentnym, przebojowym gościem, który prowadzi życie 'na poziomie' albo byłeś szkolnym popychadłem z trądzikiem i brakuje ci ruchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
nie kazdy sie obija, niektorzy pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
On tu co tydzień - dwa pisze, więc poczekamy może w końcu dowiemy się co nieco o jego "nietypowych zainteresowaniach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bosa bosa
a z jakimi pannami facet sie ma umawiac, z tymi ktore na niego nie leca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
do tamari - no i co z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkretny facet sam potrafi wyrywac kobiety, a oferma czeka, az ktoras panna zlituje sie nad sierota i go omota wokol najmniejszego palca. To jest zasadnicza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
no tylko że tu tego konkretnego właśnie brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bosa bosa
nie ma co sie umawiac z kobieta, jesli sie jej nie podobam. panna ma na mnie leciec. nie chce takiej, ktora mnie uwaza za brzydkiego i ktora musze przekonywac do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
tak jaśnie panie ;) najlepiej czekaj aż laski same cie będą podrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bosa bosa
a po co mi panna, ktora uwaza mnie za brzydala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sie z kims pospotykac i sie spodobac ogolnie jako facet, ale trzeba zaczac a nie wynajdywac sobie ciagle prpblemy a swoja braki uprawiedliwiac rzekomym alternatywnym stylem zycia nie musi zadna miec mokro na twoj widok, ale nie musi tez cie uwazac za brzydala myslisz w kategoriach czarne-biale, nic po srodku totalny bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
ciezko znalezc kobiete, ktora bedzie akceptowac alternatywny styl zycia i kierowanie sie wartosciami kontrkulturowymi. a obawiam sie, ze panna moglaby mnie miec za brzydala. takiej to ja dziekuje. zreszta mnie interesuja relacje oparte na pozadaniu, chemii, namietnosci, pociagu seksualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
a przydalaby sie chociaz jedna, dla ktorej bylbym podniecajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
nie uwazam zebym mial wielkie braki, jak na swoj wiek zle nie stoje. a idac tym tropem to po co ktos ma sie spotykac z kobietamo, skoro ma rzekome spore braki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzysz straszne bzdury,już tyle osób to Ci pisało i nadal zero wniosków z twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
co ty całą noc pisałeś :o... jaki no life..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba ktos sie z glupim na rozumy pozamienial. Od kiedy to, uroda u faceta jest najwazniejsza ? U " NARCYZA" tak, ale konkretny facet to taki, ktory ma inicjatywe. Stara sie o wzgledy kobiety, potrafi zainteresowac swoja wiedza, inteligencja, poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×