Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet niekonkretny

Mogłybyście być z facetem mało konkretnym?

Polecane posty

Gość do Tamari
to co ludzie tu pisza zwyczajnie mnie nie zadowala. to, ze panna sie ze mna umowi, bo np. jestem mily i sympatyczny i na dodatek widac, ze mi zalezy, wiec moze warto dac mi szanse to dla mnie za malo. mi chodzi o pozadanie i autentyczny pociag seksualny. rownie dobrze panna moze dac szanse komus, kto mowi wyszlem i poszlem o dobrym serduszku. a ja mam wyzsze aspiracje. nie pisalem cala noc, zrobilem sobie po prostu drzemke, a potem nie moglem spac. natomiast nie licze na to, ze panna sie ze mna umowi ze wzgledu na jakis tam poziom zyciowy, bo pod tym wzgledem jestem szara masa. co prawda prace mam stala, zarobki w niej srednie, na pewno nie najnizsze, ale i tak ze mnie plebs. czasem az czuje sie glupio, ze siedze z dziewczynami w biurze i robie to co one, czyli mala meska robote. czuje sie troche jak len, ktory ucieka przed ciezka praca i na dodatek ma szczescie, ze udalo mu sie bujac po roznych biurach, bo wielu podobnych do mnie skonczylo na tasmach i na kasach. natomiast tak jak pisalem, chcialbym sie autentycznie spodobac dziewczynie, ale boje sie, ze panna moze pomyslec: nie chce mi sie tracic na niego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
po prostu jesteś nudziarzem, w dodatku nieatrakcyjnym, ile jeszcze tych tematów założysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
nie chodzi tylko o urode, ale wlasnie o calosc. poczucie humoru i bycie zabawnym naprawde jest przereklamowane. taki wieczny luzak, co ciagle zartuje, jak np. ja moze przegrac z nudziarzem, ktory by caly dzien tylko kopal rowy jak wol roboczy, bo przeciez chce wybudowac dom. inteligencja i elokwencja tez nie musza sie przekadac na zarobki tzw. zyciowa zaradnosc. wystarczy zostac smieciarzem i ma sie lepiej niz niejeden inteligent. nie wiem czy bylbym w stanie podniecac jakas dziewczyne. no i kolejny problem, po mnie nie widac, ze mi zalezy. cos czuje, ze moge miec zespol apergera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
akurat za nudziarza sie nie uwazam, czas ze mna mozna naprawde milo spedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
uwazam, ze mam duza wiedze ogolna, co do swojego hobby to nawet "specjalistyczna", ale ogolnie to jestem malo konkretny, nie ukrywam ze najlepiej sie czuje jak pije piwo i o bozym swiecie zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
nikt nie narzeka na moje towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
No widocznie, dla kobiet jest inaczej ;) A to że nie masz ambicji to druga sprawa Podsumowując jesteś takim antyfacetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
"No chyba ktos sie z glupim na rozumy pozamienial. Od kiedy to, uroda u faceta jest najwazniejsza ? U " NARCYZA" tak, ale konkretny facet to taki, ktory ma inicjatywe. Stara sie o wzgledy kobiety, potrafi zainteresowac swoja wiedza, inteligencja, poczuciem humoru." - Pokrętne tłumaczenia. Czyli chodiz otakiego, który potrafi zainteresować zasobami, atrakcyjnością, zdrowiem, władzą i siłą w stadzie albo chociaż "stabilnością finansową" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
nie uwazam, zebym nie mial ambicji. jednak jakos tam w zyciu stoje. pracuje w korporacji, bywam tu i tam, podrozuje, czytam ksiazki, mam zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
Czyli chodiz otakiego, który potrafi zainteresować zasobami, atrakcyjnością, zdrowiem, władzą i siłą w stadzie albo chociaż "stabilnością finansową" x No a co w tym dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
moze i kobiety byly mna zainteresowane, ale mnie to tylko krepowalo. poza tym jakies juz mi zarzucily, ze nie potrafie tego odczytac, ze jakas jest mna zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
a podobac sie chcialbym kobiecie rowniez z wygladu, nie interesuje mnie kobieta, ktora mialaby mnie za brzydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
to się zdecyduj ustal jedną wersję, i wróć z nią ;)0 bo sam nie wiesz co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz żadnego zespołu Aspergera.Tobie by się przydal kop w dupsko żebys wziął się za siebie a nie miał rozkminki na poziomie gimnazjum.może czas się pogodzic w końcu z tym,że kimś kto wzbudza pożądanie od tak nie jesteś i nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
pozadanie jest dla mnie bardzo wazne. a co jesli chcialbym uprawiac seks bez zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
a za siebie caly czas sie biore i jakos tam rozwijam, nie narzekam na swoje zycie poza brakiem seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
a zeby wzbudzac pozadanie to jestem gotowy brac sterydy, zrobic sobie operacje plastyczna i kupowac dzinsy za 1000 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
nie moja wina, ze marzy mi sie panna, ktorej spodobam sie rowniez wizualnie. co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
jaki sens ma relacja damsko-meska (nie mowie o kolezenstwie) bez pozadania? jak mi sie jakas dziewczyna podobala, to rowniez ze wzgledow wizualnych, nie bede tego ukrywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DG1987
Zastanawiam się , bo cały czas piszesz że chciałbyś żeby kobieta zaakceptowała twój wygląd , jesteś aż tak brzydki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
moze nie brzydki, ale przecietny i moze po prostu nie ma w moim wygladzie tego czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij się leczyć człowieku
albo załóż chociaż jeden nick, bo widzę że non stop zakładasz nowy temat o swoim wyjątkowym hobby, niszowej muzyce albo marzeniu by baby miały mokro na Twój widok (fajna idea związku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij się leczyć człowieku
zwyczajnie jesteś nudny i bezwartościowy jako partner a próbujesz zwalać na wygląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
tu nie chodzi o zwiazek, ale o podobanie sie kobietom. rownie dobrze moglbym uprawiac seks bez zwiazku i bym nie narzekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DG1987
Większość jest przeciętna i jakoś daje sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
nie jestem nudnym i uwazam, ze mam zalety. naprawde nie jestem zlym czlowiekiem i mozna ze mna milo spedzic czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
to moze w takim razie jestem brzydki, a nie przecietny, sam nie wiem. rozne opinie na temat swojego wygladu slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×