Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet niekonkretny

Mogłybyście być z facetem mało konkretnym?

Polecane posty

Gość DG1987
ja słucham Nagłego Ataku Spawacza i tego nie ukrywam xD a mają więcej pojebanych piosenek niż normalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaanita
ja bym takiej ci.py nie chciala , taki czlowiek jak dla mnie zbędny jedynie jako kolega , brak prawka to takie totalnie nie męskie i smieszne jestem osobą zapatrzoną w swoje potrzeby i problemy wiec jeszcze taka ciape przy sobie trzymac zbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
nie jestem az taka ciapa, w zyciu sobie jako tako radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
Jesteś... każdy głupi może robote mieć taką byle jaką albo zbierać płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
nie mam az takiej byle jakiej roboty. nie musze przynajmniej kopac rowow ani strozowac na portierni. mam stala prace w korporacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij się leczyć człowieku
autor słucha pewnie takich wyjątkowych co to sa na 2 stronie w google dopiero po wpisaniu nazwy:D albo naziolskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
no i to robota do niczego, sam powiedziałeś tak, poza tym o co ci chodzi z tym kopaniem rowów :O ? Nic nie znaczysz i nic nie osiągnąłeś wiec po co kobieta ma się tobą zainteresować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
a moze jestem dobrym i wrazliwym czlowiekiem? a moze kobieta moze miec po prostu ochote na sam seks ze mna, bo sie jej spodobam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
No właśnie nie :D sam to pisałeś... Zdecyduj się czego chcesz, ustal jeden nick, i zakładaj kolejne tematy z twojej serii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FDAAAFADAFDADFAFD
juz chyba z 10 topik o ty facecie zakladasz:-P zostaw go anie nas sie pytasz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
chcialbym po prostu spodobac sie jakiejs kobiecie i uprawiac z nia seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
no ale się nie spodobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
nie tobie to oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
dokłądnie, ale widzisz po tym jak ci idzie z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
generalnie ja sam nie wykazuje inicjatywy, a jak jakas rzekomo wykazywala, to ja wycofywalem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
No to miej sam do siebie pretensje, z tami podejściem to się nie dziwię że żadna cie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
tego nie wiesz, ze zadna mnie nie chce, musze na razie popracowac nad samoocena itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien sobie nick bo jakos niezbyt mi pasuje ten twoj z moim loginem w nazwie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
na chooj tu zakładasz te tematy ? I tak masz gdzieś co kto tu pisze i wszystko odpierasz :o musisz mieć mega nudne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny mizogon XXI wieku
i nie tobie tamari oceniac czy bylbym w stanie od razu wzbudzac w kobiecie pozadanie czy nie, a jak mi sie nie uda, to tak jak pisalem, pomysle o ekstra tuningu wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny mizogon XXI wieku
nie mam tego gdzies, po prostu znam swoje ograniczenia i ciezko mi je zmienic. bieglym rewidentem sie nie stane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny mizogin XXI wieku
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
Po co zmieniasz nicki ty idioto ? I po co te tematy zakładasz ile ich jeszcze założysz ? 50 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam to bo masz glupie, straszliwie infantylne podejscie do tego a poza tym gdybys byl typem, ktory takowe pozadanie wzbudza dzieki swojej aparycji i wygladowi, (juz pomijam inne czynniki ktore tez czynia kogos pozadanym), ale nawet abstrhujac od nich a skupiajac sie na samym wygladzie, gestykulacji, tembrze glosu itd, to juz mysle ze dawno bys o tym wiedzial,mial ten seks za soba i nie zakladal bezsensownych tematow co chwila liczac nagle ze ktos poprze twoj pokretny sposob myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny mizogin XXI wieku
jakims sie podobalem, na niektore chyba tez dzialalem seksualnie, ale nie byly w moim typie albo nie wiedzialem jak pociagnac dalej nie widze w tym zlego, ze chcialbym sie kobiecie spodobac rowniez wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tu kiedyś inny nick
od użalania się na kafe nic się nie polepszy, mam nadzieje, że laski się o tym dowiedzą jaki z ciebie "mężczyzna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakims chyba nie wiem czy bylem w zwiazkach jakos tam sie rozwijam nie ma chyba, jakos tam, moze itd jest Tak lub nie wyjdz ze swojego swiata urojen i wykonaj jakis krok pierdolenie w kolko o tym samym nie sprawi ze zglosi sue chetna na seks ilosc osob ktore odbieraja Cie tu negatywnie i kpia z tekstow ktore tu piszesz na swoj temat niue daja Ci nic do myslenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny mizogin XXI wieku
nie wiedzialem jak pociagnac jak to pociagnac dalej. a czasem mialem wrazenie, ze moge sie jakiejs podobac, ale bardziej jako czlowiek i mogla po prostu widziec we mnie cos sympatycznego zreszta tez bardziej sie skupiam na sobie i nie chce mi sie szukac kobiety. ewentualnie tylko seks przygodny mnie interesuje w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny mizogin XXI wieku
po prostu sie boje teraz wykonywac jakis krok, boje sie ze wyjdzie brak obycia z kobietami i umiejetnosci w tej sferze. poza tym jako imprezujacy student moglem byc fajny, moglem tez sie wydawac bardziej rokujacy niz teraz. wtedy pewne cechy mogly byc urocze, teraz jestem troche starszy i moga byc co najwyzej drazniace u faceta przed 30tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×