Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_Bo

Dzień Kobiet :)

Polecane posty

Hej, Dziewczyny, czy z okazji dziejszego święta jakieś postanowienia, jakoś szczegolnie zamierzacie to świeta uczcic czy moze w ogóle wagi do niego nie przywiazujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhrhrhrhr
Postanowienie. Więcej zdradzać i wyrywać bogatych murzynów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewna kobietka
pójdę do jakiejś mordowni się najebać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna 19/Rouen
zwiewna - weź mnie ze sobą :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mama
ja upiekłam pyszne ciasto i czekam na mężusia ,kiedy wróci po obiadku to kawa i ciastko wieczorem winko i już . A pamiętacie o dniu mężczyzny ? jest w niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey..🖐️..ja to lubię to święto,synkowi zapakowałam słodkości dla małych kobitek w jego klasie.Lubię to święto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marfbh
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Chłopaka, to nowe, nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września, głównie wśród młodzieży szkolnej. Jest to w pewnym sensie męski, albo raczej chłopięcy, odpowiednik Dnia Kobiet. W dniu tym dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię. W Polsce jest to święto nieco bardziej popularne od Dnia Mężczyzn, co wiąże się zapewne z popularyzacją idei równości płci i większej aktywności ze strony kobiet, które dzięki niemu zyskują pretekst do okazania swojej sympatii dla chłopców. Oprócz Dnia Chłopaka w kalendarzu znajdują się jeszcze dwa pokrewne męskie święta: Dzień Mężczyzn obchodzony w Polsce 10 marca, aczkolwiek oficjalny termin Międzynarodowego Dnia Mężczyzn przypada na 30 listopada; Dzień Ojca obchodzony 23 czerwca; Dzień Dziadka obchodzony w Polsce 22 stycznia. Faktycznie coś znalazłam:-) wstyd bo nie wiedziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiedziałam ze 10 marca i dlatego sprawdzałam te Twoje 30 września i wpadłam na taki opis:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×