Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_jagodziankaa

Dlaczego przyjęło się, że kobieta planuje ślub i dzieci?

Polecane posty

natura. jak kobieta jest (i uprawia seks) długo z jednym facetem, to chce mieć z nim dzieci, więc musi się ustabilizować i za wszelką cenę samca z łapek nie wypuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze tak bardzo kochalas tego swojego partnera i mialas do niego szacunek, ze az potrzebowalas prawnego papierka zeby w razie czego go niezle udupic gdyby sie nie powiodlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest wlasnie prosze panstwa, prawdziwa, interesowna milosc :D :D 'bedziesz moim niewolnikiem na zawsze a w zamian ci dam dupy' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa milosc nie patrzy na jakies nedzne gierki lub interesy, jak to zazwyczaj jest w przypadku slubow, a zwlaszcza kiedy wystepuje 'nie mieszkanie/nie uprawianie seksu do slubu' :D jak przedszkolaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ładnie, chciałam tylko się dowiedzieć co myślicie o tym wszystkim a przy okazji dowiedziałam się, że jestem ścierą dlatego, że mieszkałam z facetem przed ślubem.. Pozdrawiam wszystkie ściery... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klsakld
ciasteczkowa mi - 100% racji nie wszystkie baby jednak to rozumieją, prawda uyuuyiuioip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks bez ślubu
to poprostu seks bez zobowiązań i tyle. Jak laska się godzi na coś takiego to jak zostanie sama z dzieckiem niech nie marudzi i niech nie gada, że każdy taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks bez ślubu to nie to samo co bez zobowiązań :o puknij się w łeb, jak jesteś w związku to do ciebie to nic nie znaczy :o jprd -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli, ze zalozmy jestem w zwiazku badz narzeczenstwie, ale nie mamy slubu, wiec nie mamy zobowiazan = moge bzykac kogo mi sie podoba, a moj 'partner' nie ma prawa pisnac dopoki nie mamy slubu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×