Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość gość Atena
Cześć Dziewczyny :) Słonko za oknem, ludzie już porozbierani, coraz więcej biegaczy popołudniami lub chodzi z kijkami, aż miło popatrzeć... Ja staram się codziennie dużo i szybko chodzić. Kasiu, porzuć te jedzenie w rozpaczy i wyjdź na dwór, na słońko, a poczujesz się lepiej, albo umów się z jakąś miłą kumelką i idźcie razem na dobrą kawkę i pogadajcie=mi to pomaga. Ja też tak mam jak Ty, że kiedy mam nerwa to jem za kilku i jedyne co mnie ratuje, to wyjście z domu. Więc ubieraj się i wychodź!!! I koniecznie odstaw alkohol i wróć do MK!!! Ewasos, chodzisz do dietetyka=super!!! Jak możesz, to zdradź nam, jakie najczęściej robimy błędy w jedzeniu, co powinniśmy odstawić już, a nawet natychmiast i nie kupować i nie trzymać produktów "zakazanych"... Przez święta chyba żadna z nas nie zamknęła lodówki... Pozdrowionka, uciekam na spacerek póki piękne słoneczko świeci, Atena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
dzięki dziewczyny na kopniaka ,chyba był mi taki potrzebny :):* Ewa super wyniki naprawdę gratulacje:) też byłam kiedy u dietetyczki , mam nawet dietę ustalona na 2 tygodnie może też zacznę stosować od poniedziałku ;) w mojej diecie było zero soli, wszystkiego co z mąką białą , dużo warzyw, ryb ,chudego drobiu ,jogurtów naturalnych i dużo wody ;) pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
hej dziewczyny jak wam mija poranek :) ja wstałam z pozytywnym nastawieniem ;) dziś udało mi się umówić mojego tatę na kolanoskopie ,więc byle do przyszłego tygodnia i się okaże co się dzieje. Wasze słowa dały mi kopa ,wypłakałam się w ramie przyjaciółki i męża i wzięłam się w garść . Znów biorę mroznik zaczęłam ćwiczyć :) właśnie dopijam kawkę i zabieram się za tabatę . Miłego dnia wszytkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Atena
Cześć Dziewczyny :) Fajnie czytać, że "kopniak" przydał się, że znowu zebrałyśmy siły i wracamy do "gry" i MK bierzemy i ... Ważne, by chociaż te słodycze odstawić albo zmniejszyć, bo nie każdy może z dnia na dzień odrzucić, bo organizm będzie wołała, ale najważniejsze są próby :) :) :) Ja Wam się przyznam, że męczę się i efektu nie widać i nawet chciałam wspomóc się i kupiłam Apetiblock i powiem Wam szczerze, że szkoda kasy :( Lepiej za te pieniążki iść z przyjaciółką na dobrą kawkę, bo i coś dla ciała i miłe towarzystwo jest o niebo lepsze niż te leki, którymi nas mamią :( Trzymam się postanowienia i codziennie chodzę na szybkie spacery, z których wracam zmęczona. Mięśnie ud dają mi do wiwatu=zakwasy, ale nie poddaje się i wychodzę, by pochodzić :) Śle pozdrowionka :) Atena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Atena
O matko i córko, widzę, że nikt tu nic nie pisze...co się dzieje... Ja przyznaję się bez bicia, że brałam MK ok. pół roku i...szkoda gadać, a właściwie pisać. Schudłam tylko 2 kg, a ile wyrzeczeń było i szybki spacer, że nie raz miałam plecy mokre i prawie słodycze odstawiłam. Krótko: wyrzeczeń dużo, a efekt ŻADEN!!! Ciekawa jestem jak Wam idzie? Czy chudniecie? Czy bierzecie MK? Każda z nas jest inna i inaczej reaguje na MK, więc... Piszcie Kobitki!!! Powodzonka:) Atena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ja ostatnio biorę bardzo nie regularnie , mieliśmy w czerwcu leciec na wakacje ze znajomymi i to była moja motywacja ale niestety mój tata zachorował na raka i szczerze to ani nie mam chęci ani sumienia żeby gdzie kolwiek jechać. Mroznik tez brałam długi czas ale bez oszałamiających efektów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno nie pisałam ponieważ był problem z moroznikiem, bardzo ciężko jest już dostać ten oryginalny w granatowych saszetkach. Dostałam dzisiaj dostawę, 3 zostawiam sobie i zostaje mi 7 do sprzedania bo 5 już rozebrali mi znajomi. Jakbyście były zainteresowane to piszcie na maila :) elizablee@.wp.pl Przepraszam, że dużej ilości dziewczyn nie odpisałam, ale nie miałam nic na sprzedaż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym też go kupić ale nie jak i gdzie? Macie jakieś namiary gdzie go dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe22a
Witam...moze ktos napisac o efektach mk? I czy warto brac?? Ja biore od mc i efektow zero a moze tylko takie ze przytylam kg...moze spowodowane jest to cwiczeniami, wiec na razie sie tym nie przejmuje. Zastanawiam sie czy brac do konca czy szukac innego specyfiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jancol
Witam pierwszy raz na forum, moroznik kaukaski brałam ponad rok.Efekt ,22 kilogramy mniej.efekty przyszły powoli dopiero po ok.3 miesiącach systematycznego przyjmowania. Waga powoli malała. Odchudzanie w ten sposób dało pozytywne rezultaty bo po zejściu w 98kg do 76kg nie mialam efektu zwisającej skóry, wszystko się ładnie wstąpilo.odchudzanie prowadziłam pod kontrolą lekarza. Najpierw przeprowadziła detox organizmu, 3 miesiące diety bezglutenowej a potem dopiero moroznik. Ten kto spodziewa się efektów po 2 miesiącach może się zawiesić. Źycze wytrwałości a afekty murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ;) Te które już znam i również te nowe. Mam dobrą wiadomość. Po 3 miesiącach starań udało mi się sprowadzić moroznik. Oczywiście ten co zawsze, oryginał w granatowych saszetkach, a nie zmielone coś w pudełeczkach :) Stali klienci oczywiście mają pierwszeństwo :) Ale mam tez nadmiar. A więc jeżeli jeszcze ktoś byłby zainteresowany to kontakt mailowy - elizablee@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poprzednie wpisy z 2014...jest 2017 i nie się nie zmieniło, nadal oszukują, zapłaciłam za zamówienie przed dostawą w 2016 i do tej pory zero towaru i zero zwrotu pieniędzy, nie odpisują na maile, smsy, formularze, reklamacje, nie odbierają telefonów, WYSTRZEGAJCIE SIĘ "zdrowianatura.com"!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizablee
No to niestety przykro mi bardzo, niestety jest dużo oszustów i odzyskanie pieniędzy od nich graniczy z cudem... Mi pozostało jeszcze pare opakowań moroznika, a wiec jezeli byłby ktos chętny to zapraszam :) elizablee@wp.pl lub 513371169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczcie na natychmiastowy efekt! Najpierw moroznik oczyszcza organizm i zaczyna się chudnięcie po ok. czterech miesiącach. Schudłam trzy rozmiary, choć mam 58 lat, ale trwa to rok prawie. Zmieniłam też sposób odżywiania i straciłam apetyt. Nie jem mięsa, sporadycznie pieczywo i słodycze, nie mam takiej potrzeby. Wiem, że bez moroznika nie potrafiłabym zapanować nad apetytem, a ponieważ niewiele się ruszam , trudno było chudnąć. Mam nadzieję, że taki długi proces chudnięcia przyczyni się do utrzymania wagi. Powodzenia dla wszystkich i moje doświadczenie życiowe- diety cud działają tylko chwilę, a potem waga mocno rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Panie. Brałam mrozik 2 x iiii... Za pierwszym razem bar.mocno pilnowałam się, to też i troszkę schudłam = ok. 5 kg, ale wierzcie mi, gdybym go nie miała też bym chudła, bo poszłam na siłownię i do południa sama ćw. bez krępacji, że ktoś patrzy, że ktoś ma fajniejsze dresy. Nie jadłam chleba, ciast, wszelkich słodyczy, piłam dużo kefiru i maślanki... Za drugim razem, już nie chodziłam na ćw. i w domku też nie ćw.Owszem odstawiłam słodycze i chleb i wszelkie bułeczki w 80% i schudłam może 2-3 kg. To my mamy to w głowie!!! Odstawcie rzeczy, które dodają kg, podzielcie posiłek na 5 małych, dodajcie dużo warzyw i 1 owoc i ruszajcie się, a zobaczycie, że nic nie potrzebujecie, a tym bardziej żadnych MROZIKÓW=okropnych do połknięcia. Obecnie robię to co napisałam za 2 x i mam mniej 6 kg i to bez mrozika i innych suplementów i chodzę na szybkie spacery lub wracam w szybkim tempie z pracy do domku. POWODZONKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inga
Hej ja stosuję moroznik 2.5 miesiąca i jak narazie waga ta sama niestety wkurza mnie to trochę bo koleżanka schudła w dwa miesiące prawie 20 kg a ja ani 10 kg juz mnie nerwy biorą wesele w czerwcu nie moje ale chcialam wyglądać wkoncu kobieco i ładnie a nie jak słońce. Dodam że mam 28 lat a ważę 100 kg niestety. Wiosna tuż tuż i chciałam na wiosnę schudnąć do 70 kg ale nie wiem czy mi się uda. Dodam że koleżanka jadła wszystko a ja się ograniczam niestety narazie efektu brak.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość97
Czy stosujecie to nadal ? Jakie macie efekty ? I czy są skutki uboczne ? Zastanawiam się nad kupnem z oarafarmacea moroznik kaukaski + ekstrakt z herbaty zielonej. Czy ktoś stosował te tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudli
Emi i jak? Ja biorę od 12.10. Oprócz szybkich wizyt w wc i rewolucji w jelitach nie zauważam działania MK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne - aby działał bardziej efektywnie to należy go wieczorem zalać ciepłą wodą i wypić rano 1- 2 godziny przed posiłkiem .Dla niektórych może to być trudna realizacja takiego sposobu stosowania. Do moczenia Moroznika w wodzie przez noc używam małego słoiczka po koncentracie pomidorowym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mim

Witam od jutra chce zacząć przygodę z MK ,czy możecie mi podpowiedzieć co ile sie zwieksza dawkę,co tydzień czy co 10 dni?

Poczytalam tu że wieczorem go zalewacie i rano pijecie ,znajoma mi mówiła że rano bierze miarke na sucho i zapija wodą ,czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti

cześć

Gdzie można z pewnego źródła nabyć moroznik kaukaski?

bardzo proszę o polecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Hej. Gdzie można to zioło kupić? Kupował ktoś na stronie www.morozinik-kaukazki.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka89

Ja kupowałam. Z tego co wiem to jest oryginalny od producenta firmy Parafarmaceja. Bardzo polecam. Ładnie na nim schudłam. Teraz mój mąż stosuje inny preparat tei firmy. Nazywa się antykontamin. Oczywiście rosyjski, a nie w polskich opakowaniach. Mąż stosuje go na robaki, ale na ich stronie widziałam więcej produktów oczyszczających i też pomagających schudnąć. Jak ktoś chętny to jest ich oficjalna strona i tylko t dostaniecie. Co prawda ogloszenia można znaleźć też na gratce

Www.antykontamin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja stosowałam moroznik ze strony, którą podała Kasia. Jestem mega zadowolona i szczuplejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×