Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość ewasos
Witaj A po ile? Ja kupiłam 10 szt ale chyba jakiś "trefny"bo zupełnie nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam po 29 zł , oryginalny kupiony w aptece na Ukrainie w granatowym opakowaniu tak jak wychodziły one oryginalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płaciłam zdecydowanie mniej ale w małym białym pojemniku z maleńką łyżeczką w środku. Kupiłam przez internet trochę ponad rok temu. To jakaś bardzo drobna sieczka a po wypiciu zostaje taki bardzo drobny piasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten który ja mam nie jest właśnie aż tak zmielony, moja ciocia bierze go 15 dni i ma 3 kg mniej bez jakiś wielkich wyrzeczeń. Teraz ja próbuje, na razie 3 dzień, zobaczymy co bedzie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelka11
Oryginalny moroznik albo w granatowej torebce albo w białym plastikowym pojemniczku w zależności czy z Rosji czy z Ukrainy. Wsio rawno. Natomiast sama się przejechałam na mniejszą cenę w sprzedaży internetowej oryginalne "tylko z hologramem" - siano. Miałam wcześniejsze porównanie z moroznikiem kupionym spod lady w zielarskim bez "oryginalnego hologramu" a kupionym na polskiej stronie w necie. Wiem jak mój organizm reagował na jeden i jak na drugi. Więc nie wiem kto wymyślił "oryginalny hologram", ale to co jest w środku to może i moroznik ale mocno zwietrzały i przestarzały. Także ostrzegam. Lepiej znaleźć wiarygodne źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a..już miałam się kiedyś wypowiedzieć wiec dzielę sie spostrzeżeniami swoimi. Morożnik znalazłam na stronie internetowej za 12zl szt piję go od lutego tj 3 miesiąc schudłam 8 kg jem normalnie trochę ograniczył mi apetyt czasem mnie po nim przeczyści....na początku źle się po nim czułam..ale teraz cały czas waga pooowoli leci w dół:) ja bym poleciła. piję ten w małym słoiczku z hologramem trafił mi się taki zielonkawy na 5 miarek bardzo gożki-ten działa wyśmienicie ale jest taki ciemniejszy ciut grubszy wg mnie jakieś siano z piaskiem mniej działa...ale chudnę ciut mniej ale zawsze to coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasos
Zazdroszczę Ci ...mówisz ,że moroznik miałaś w słoiczku a mój był w białym plastikowym pojemniczku :( ....napisz po jakim czasie Twoja waga zaczęła spadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj przepraszam za wprowadzenie w błąd..w plastikowym pojemniczku:) przez pierwszy miesiąc nie było żadnego efektu...dopiero po dość dużym miesiącu waga zaczeła systematycznie spadać i spada...ale jak mówie bardzo powoli...jednakże jest to dobry sposób...by nie bać się o efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś jest jescze na tym forum? mam pytanie.. czy któraś z was biorąc mk zauwazyła u siebie zmianę cyklu... zmiane terminu menstuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zmieni się cykl....ale pije go pół roku schudłam 13kg zrobiłam miesiezną przerwe i zauwazyłam że sie uzależniłam...ale pije nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasos
Witaj Czy mogłabym otrzymać od Ciebie na maila zdjęcie tego opakowania moroznika, który pijesz? eo.jasinscy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj macie zdjęcie opakowania tego prawdziwego moroznika którego biorę i schudłam na nim 17 kilo po tym jak rzuciłam palenie. Raz kupiłam na alegratce za 10 zł, ale z ukrainy i w woreczku strunowym. W środku było coś czarnego, grubo zmielone że nie mieściło się do miarki. wogole nie przypominało to moroznika http://zapodaj.net/images/c9b8aa81c38ff.jpg http://zapodaj.net/images/8a8023ac3cfb9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z Panią wyżej mi poszło 13kg i jestem zadowolona właśnie z tego opakowania brałam kupuje na http://www.moroznik-kaukaski.pl/ i nie podaję tej strony w celach reklamowych. niestety po porocznym odstawieniu na miesiąc czasu orgnizm pierwsze szalał z odstawienia puźniej już wogule nie przyjeło mi...ale 13 kg to dobry wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola523
Witam, Ja zaczęłam od dzisiaj, mam identyczne opakowanie jak Wy, zobaczymy czy zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia26
witam wszystkie morozniczki ;) ja po dlllllugiej przerwie znów od dzisiaj zaczynam brac - mój poprzedni wynik to 6 kg w ok 1,5miesiąca. Biorę moroznik z zieloną herbatą w kapsułkach:) będę co jakiś czas zaglądać by podzielić się wynikami, wspólnie raźniej :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasos
Qrcze dziewczyny chyba zacznę to robić z Wami :)Jutro stan na wagę i od pojutrza do dzieła :) ...tylko muszę znaleźć moje opakowania mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego potrzebna jest motywacja i wsparcie ... a takie miały dziewczyny na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola523
Sysia26 a jak efekt jojo? Wróciło czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! przyłączam się do was, dziś kupiłam moroznik w sklepie ze zdrową żywnością i zaczynam! Znajoma schudła 16 kg w rok- widząc efekty zapytałam jak to zrobiła - poleciła moroznik, więc nie zaszkodzi spróbować gdyż od lat walczę ze sobą i znów przyszedł ten czas gdy waga wskazała 80kg! Muszę schudnąć bo jeszcze na wiosnę ważyłam 73 kg :( więc mam cel do kolejnej wiosny ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JabłkoX
Hej dziewczyny czy wiecie gdzie kupić mrozownik w tabletkach ( kapsułkach) w Warszawie? Będę wdzięczna za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo jest tu ktos? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mogę kupić moroznik z zieloną herbatą w kapsułkach, ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Biore mk w tabletkach z Zielona herbata od miesiąca i schudłam 3 kg w 2,5 tyg ale z dietą,teraz nie utrzymuje diety tylko normalnie jem bo jakos przejadlo mi sie zdrowe jedzenie i czuję że tyje... :/ a mk miala dzialac nawet bez specjalnej diety (!). Czy któraś też tak miała? Czy mk zacznie jeszcze działać? Oczywiście dalej ja biorę. Do wyzej: mk możesz kupić w sklepie zielarskim,ja za swoja mk dalam 46 zl z groszami,wiem że można ją kupić przez Internet o wiele taniej, ale ja bałam się zaryzykować. A i jakos spadła mi motywacja :/ pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby forum zamarło...? :/ Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Atena
Witam :) Ja też biorę MK, ale jeszcze nie mam żadnych pozytywnych inf., z którymi mogłabym się podzielić. Zauważyłam, że miesiączkę mam bardzo mała, a wcześniej była bardzo,bardzo obfita. Cieszę się choćby z tego.Pozdrawiam i miejmy nadzieję na pozytywne efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziesz widziała pierwsze efekty mk to napisz! :) jeśli chodzi o miesiączke to mi przy pierwszym miesiącu się zatrzymała Ale może to też być spowodowane silnym stresem i nerwami :/ No ale każdy przechodzi mk indywidualnie. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Atena
To ja-Atena. Nie ważę się, bo mam bardzo ciężkie "dni kobiece", więc nie warto. Jak sobie pójdą, to wskakuję na wagę... Poczytałam trochę Waszych opinii i mam całkiem pozytywne nastawienie. Ja też mam MK z hologramem i z maleńką plastikową łyżeczką. Zobaczymy... Miłego weekendu :))) Atena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Atena
Tu Atena Nic nie klikacie, a ja ciekawa jestem, czy gubicie kg, jak się czujecie po zażyciu MK...piszcie Panie, bo to siłę daje, by przetrwać, zwłaszcza, że teraz przed świętami tyle łakoci w sklepach, zapachu pierników, oj, ciężko, ciężko...ale damy radę!!! Pozdrawiam i trzymajmy się razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×