Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Małgoś ja też przytyłam po lekach i rok temu ważyłam prawie 80!!!!!! przy moim wzroście krasnoludka . Jak zobaczyłam 79.90kg to się przeraziłam i natychmiast poszłam do Nature House . Co tydzień traciłam około 1 kg i nieco ponad 100 zł. Ale niestety nie było mnie już stać na więcej a i waga niewiele spadała i tak zakończyłam tam wizyty z wagą 64 kg w sierpniu. Po prawie pół roku mam te 4 kg więcej i mam nadzieję że teraz z Waszym" wspomaganiem " i mk zwalczę te 10 kg.Znalazłam wczoraj 4 opakowania mk i może teraz wytrwam do końca. W grupie na prawdę jest raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
Wiec sie nawzajem pilnujmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Witajcie dziewczynki :) Mój moroźnik do mnie dotrze gdzieś około środy już się nie mogę doczekac. Kiedyś stosowałam go rano nastawiałam sonie zegarek na 6.00 sypałam MK na język i popijałam około pół szkl ciepłej wody. Później się dowiedziałam od koleżanki że ona go bierze przed snem więc też tak zaczęłam robić. Chociaż mi się wydaję że jak brałam rano to były lepsze efekty. Na wagę boję się wejść, nie chcę sobie psuć humoru :) ale wejdę w pierwszy dzień zażycia MK. Dziewczyny skąd jesteście? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
Eva_40 ja jestem z okolic Tarnowa :)... i tez biore jak piszesz o 6 tylko bez budzika :p i tez sypie na jezyk i popijam woda... tylko nie wiem ile wkoncu czekac do pierwszego posilku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Na ulotce, którą miałam było napisane, żeby brać na czczo dwie godziny przed posiłkiem. Niestety ze mnie jest śpioch więc muszę się wspomagać budzikiem :P. Mieszkam w Polkowicach (dolny śląsk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mieszkam w Sosnowcu i wsypuję sobie moroznik do kieliszka i zalewam wieczorem wodą a około 4tej wypijam :) i wracam do łóżeczka;) wstaję około 8mej i tak kręcę się po domku by około 8.30 zjeść śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
Masakra przed okresem to przybiore na wadze to co zrzucilam :( ratuuujcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgos to tylko kilka dni ;) potem spadnie ani tego nie zauważysz :) Przed chwilą wykupiłam na grouponie Karnet na aqua aerobik. Kupiłam dwie szt. na piętnaście zajęć każdy sobie i mężowi. Obiecał że będzie ze mną jeździł . Nie umiem pływać a tam tego na szczęście nie potrzeba.Jemu też przyda się coś zrzucić z brzucha :)Mam olbrzymią nadzieję,że to nie będą wyrzucone 200 zł . A moroznik jakoś nie pogania mnie do kibelka ....jedyny objaw to trochę boli mnie głowa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Witajcie :) Właśnie kurier przyniósł mi moroźnik od jutra zaczynam :) a od dzisiaj zaczęłam siłownie,żeby tylko były efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
Eva...smak niebywały hihi... i jak pierwszy dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
Ewa_sos też nie potrafie pływać ale chetnie bym poszła na taki aerobik nawet ze wzgledu na moje biodra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Jej :) 6 rano budzik i MK popiłam szklanką ciepłej wody i połozyłam się oczywiście gorycz i suchość w ustach :( jak na razie jest ok. pierwszy posiłek zjedłam na siłe około 14. Dzisiaj od niepamiętnych czasów stanęłam na wadzę i totalny szok....77 Kg!!!!! MK musi zadziałać nie ma innej opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasos
Dziewczyny- piję mk ponad tydzień i wciąż ważę około 69 kg .Trochę więcej albo deko mniej :( Dzisiaj na noc wezmę 2 tabletki dulcobisu bez tego kibelka niestety nie odwiedzę :( a miał pomagać moroznik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jutro zadzwonię by umówić się na ten aquaaerobik zanim mąż się rozmyśli ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
ewasos nie przesadzaj co to jest tydzień, przeciez nie weszłas jeszcze nawet na dwie miarki. A nie wolałabyś sypać go sobie na język? Nie poddawaj się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva myślisz ,że na język będzie lepiej? Od jutra tak spróbuję . Dzisiaj stanęłam na wadze i....69 ,0 a zrobiłam sobie plan by ostatniego było 65 :( masz rację nie poddaję się i do lipca muszę chociaż te 10 kg zgubić. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Ewasos myślę że jak będziesz sypała na język to ten smak nie będzie aż tak drastyczny. Jejku 69.00 ile bym dała żeby tyle ważyć :) ja dzisiaj drugi dzien na moroźniku i jak na razie nie mam apetytu od wczoraj. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się od rana zastanawiam ;) Jutro rano stanę na wagę i coś Wam powiem co postanowiłam . Mam mocno mieszane uczucia odnośnie tego mk .To już trzeci raz jak zaczynam z nim swoje odchudzanie i za każdym razem niewiele z tego wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Chyba od jutra zacznę brać MK przed snem, już mnie denerwuje to poranne wstawanie. Budzik dzwoni o 6.00 wstaję biorę MK wracam do łóżka mam problem z ponownym zasnięciem w końcu zasypiam później śpie do 10 i wstaję półprzytomna. Czytałam że przed snem też można stosowac. Też zaczynam miec wątpliwości czy mi pomoże. We wtorek minie dopiero tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
U mnie przez czekanie na Oo to tylko jem i jem to co mi spadlo przyszlo momentalnie pomimo ze biore moroznik regularnie... jak moze dostane Oo to szybko poleci....a czuje sie jak balonik... tez bym chciala wazyc 69...ojoj rozmarzylam sie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
To"Oo" to ja odebrałam że chodzi o co miesięczną przypadłość kobiety, chyba że się mylę :) Ewasos miałaś coś napisać o swoim postanowieniu. Powinnam wejś we wtorek na wagę bo minie tydzień od stosowania MK lecz nie wytrzymałam i weszłam dzisiaj i wiecie co mam 1 kg mniej jakby tak dale szło to byłoby super z tym że nie czuję się najlepiej jestem bardzo osłabiona i nie wiem czy to przez MK czy zwalić wszystko na pogodę, czyżby wiosna się zbliżała? Dziewczyny może macie profil na FB ? Myślę że tam lepiej by się nam kontaktowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
Tak hihi Oo to niestety ta co miesieczna choroba.... ja mam na fb tak samo jak nick tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Wpisałam ten nick ale nie wyszukało, Ewa Janowicz mnie tak znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej....sierota ze mnie ;) no niestety pamięć mnie zawiodła ;) już dawno zapomniałam jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerry
co ey najlepszego wyprawiacie z tym mk ? to jest dziadostwo !!! chcecie sobie serce załatwić ? gdyby był taki fantastyczne,to inne firmy farmace. by znalazły dla niego zastosowanie . ostrzegam ! i poczytajcie o nim tutaj http://www.leki-informacje.pl/forum,temat,8,moroznik_kaukaski_odpowiedz_na_pytanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, teraz dołączam do was dziewczyny, wzrost 160 waga 85kg, zaczne jutro rano na jezuk jedna miarka i popijac ciepłą wodą, tak jak piszecie ale jeszcze ****** to najgorsze nie mam kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i.imgur.com/hrXaagQ.jpg Chcesz schudnąć w przyjazny dla ciała sposób? Dziewczynie na zdjęciu zajęło to tylko 3 miesiące, czy Ty spodziewałabyś się takich efektów? Wystarczy, że napiszesz maila na jakschudnac@o2.pl a my się do Ciebie odezwiemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do sprzedania moroznik kaukaski. Został on kupiony w aptece na ukrainie, sztuk mam 10 a wiec kto pierwszy ten lepszy :) Kontakt elizablee@wp.pl lub 513371169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×