Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LoVi41

!PRZEDSZKOLE prywatne w Rzeszowie

Polecane posty

Gość marzuk1234
Witam, jeżeli chodzi o przedszkole z własnego doświadczenia wiem, że jego wybór to nie jest łatwy wybór. Tego do, którego poszedł mój syn szukałem bardzo długo, nie sądziłem, że będę miał z tym taki problem ale się udało znaleźć bardzo fajne przedszkole Fantazja, jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej to to jest strona internetowa tego przedszkola http://www.przedszkolefantazjarzeszow.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem panią przedszkolanką i nikt mi nie płaci za reklamę (co za pomysł w ogóle?) a bardzo polecam Pałacyk Malucha. Co prawda byliśmy tam tylko przez dwa dni próbne, bo od czerwca na stałe dopiero ale wrażenie bardzo pozytywne! Dodam, że obecnie syn chodzi do innego przedszkola (nie będę podawać nazwy bo nie chcę antyreklamy robić) ale jestem załamana poziomem nauki tam. Po dniach próbnych - polecam, a co będzie dalej - dam znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1985
Witam :) polecam zlobek Słodki bobasek na reformackiej w rzeszowie swietny jest!! czy moze zna ktos opinie na temat przedszkola Promar ????? pozdrawiam mamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przedszkole Bajkowa Przygoda na Slocinie ( u.Powstańców Styczniowych 57, okolice kortów tenisowych, niedaleko Capital Park) Mój synek Jasiu chodzi i sobie chwali, ja też.. Czesne 400 zł, a w czesnym zajęcia dodatkowe prowadzone przez panie z zewnątrz takie jak tenis, angielski, francuski, gimnastyka korekcyjna, tańce.. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arczistka
Ja dołączam się do pozytywnych opinii na temat przedszkola Pałacyk Malucha. Przeszliśmy z synem przez dwa lata przez uwaga: CZTERY przedszkola w Rzeszowie. Synek przyznaję - nie jest łatwym dzieckiem i potrzebuje trochę czasu i uwagi aby się dostosować. W innych przedszkolach - niby wszystko fajnie, niby wszystko OK, ale jeśli przez kilkanaście tygodni/miesięcy nie widać żadnych postępów a nauczycielki wychodzą z założenia że "jakoś to będzie" i tyle z ich strony zaangażowania, zero rad i pomocy to... Pani M. z "Pałacyku Malucha" to nasz skarb. Twarda ręka do wychowania i wielkie serce, cierpliwość i zrozumienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia mama przedszkolaka
Polecam Bajkową Przygodę, synek chętnie tam chodzi i jest zadowolony, a to chyba najważniejsze:) ode mnie dodam że są liczne zajęcia ruchowe i ma być dwa języki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stafi19745
Także polecam przedszkole "Pałacyk Malucha"!!! Nie będę się rozpisywać za wiele (bo jeszcze ktoś mi zarzuci reklamę) ale wymienię dla mnie duży plus: naprawdę wysoki poziom nauczania języka angielskiego :-) :-) :-) Kto był w tym przedszkolu - ten wie, kto nie był -polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś zna przedszkole Kreatywne przedszkolaki? Proszę o opinie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalennna
stafi19745 - a my dla konkurencji polecamy panią Asię z tego przedszkola :)))) Młoda, bardzo sympatyczna, super podejście do małych dzieci i anielska cierpliwość. P.S. Jeśli dobrze myślę kim jesteś to do zobaczenia w przedszkolnym korytarzu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula2500
Ja mogę polecić Clever Kids :) Powstańców Listopadowych, mój maluch poszedł tam jak miał 11 miesięcy, świetna kadra, zajęcia z językiem angielskim i rytmiką. Jako mama widzę jak swietnie się rozwija moje dziecko, jakie umiejętności wynosi ze żłobka, zawsze jest czysciutkie. Polecam z pełną odpowiedzialnością ! Uśmiech dziecka mówi wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monitoring powinnen byc koniecznie .Slyszalam ze otwarli akademie malucha -nowe przedszkole w okolicach bialej i jest calkiem niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do prywtnego przedszkola Wesołe Siódemki w Katowicach. Z doświadczenia powiem: najważniejsze to dobra kadra wychowawcza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skolei polecam przedszkole prywatne Kajtek na Olbrachta-mala gupa dzieci czynne od 6.30-17 i rewelacyjna opieka synek nie ma jeszcze dwoch lat ale chetnie chodzi sa trzy Panie maluchy dopilnowane fajny plac zabaw-a calosc kosztow to tylko 550zl i ani zlotowki wiecej w tej kwocie jest wszystko nie ukrywam ze szukajac przedszkola cena rowniez byla istotna zazwyczaj dzieci do lat 2samej oplaty maja 600zl plus posilki 10,50 a kazda dodatkowa godzina powyzej 8 (w kwocie tych 600)kosztuje 17 zl to poprostu czyste zlodziejstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMu
A ja odradzam Chatkę Puchatka (całą bo są dwa oddziały w Rzeszowie). Ciągle zmiany personelu (wiadomo jak maluch to przeżywają), dziecko z głęboką raną nogi (nie oczyszczona, nie zaklejona, krew i błoto - a Pani wmawia, że stało mu się to przed przyjściem do przedszkola). Niby metoda Montessori ale mój maluch przed pójściem tam znał wszystkie litery potrafił liczyć do 20 - a tam się cofnął. Upały 30 stopniowe odbieram malucha a on w domu litr picia wypija, bo w przedszkolu nikt nie przypomniał, żeby się napił. Dziecko kompletnie niezadbane. Zmieniłam przedszkole i widzę kolosalną różnicę. T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci chodza do Radosnego Słoneczka. Odpowiada mi lokalizacja, ale także bardzo fajne warunki, dużo dodatkowych zajęć, chociaż dzieci nie chodzą na wiele – córka tylko na zajecia teatralne, a syn jest jeszcze za maly i poki co nie chce na nic dodatkowo chodzic. Podoba mi się sam fakt, ze przedszkole umozliwia rozwoj w wielu kierunkach, do tego mile ciocie widac, ze sa serdeczne i często wychodza z dziecmi, organizuja im fajne zajecia, w ogrodku warzywnym, na placu zabaw czy w samej placowce. Jedzenie to nie parowka i bialy chleb jak to nieraz bywa, tylko maja swoja kuchnie i gotuja tam zdrowo, a co najważniejsze urozmaicaja dzieciom posilki. Syn mimo ze niejadek to z relacji cioć wiem, że w miare je;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam Bajkowej Przygody na Powstańców Styczniowych. mam wrażenie że jest tam nie do końca sprzątane bo pełno kurzu jest w szatni na progach aż biało. Do tego w całym przedoszkolu są płytki i raczej nie jest to za ciepłe dla dzieci. są dywany ale i tak mam wrażenie że ciągnie zimno. W zimie może jest podłogowe ogrzewanie a jak juz się nie grzeje to .... dlatego jak ktoś szuka żłobka dla swojego malucha to może warto zwrócić uwagę jak wyglądają sale i z czego jest podłoga..... bo maluch dużo się bawi na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedszkolu Radosne Słoneczko dużo się dzieje. Jestem bardzo zadowolona, że dzieci miały okazje brać udział w konkursie tanecznym, że oglądają koncerty czy przedstawienia, jeżdżą na basen itp. To wszystko bardzo rozwija ich duszę i ciało. Polecam Radosne Słoneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole w Promar zdecydowanie polecam. Miesieczny pobyt dziecka w tym przedszkolu+/- 1000zł z wyzywieniem,ale warto tych pieniedzy.kadra nauczycielska (kobiety I mezczyzni) z odpowiednim wyksztalceniem. Dobry kontakt z przedszxkolem na biezaco poinformowani o zmianach,wydazeniach,menu. Zasada bezstresowego wychowania. Sale odpowiednio wyposazone,jest klimatyzacja.idealnie czysto. Przez caly czas dzieci ucza sie po angielsku. Po roku w tym przedszkolu synek mowi jezykiem mieszanym( jak nie zna slowa po angielsku zamienia go swiadomie i z latwoscia polskim) nie miesza jezyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Pałacyk Malucha na Pułaskiego jest to jedno z nielicznych przedszkoli jakie ma podział na grupy wiekowe dzięki czemu moja czterolatka nie ma wszystkich zajęć razem z dwu i pięcio latkami. Poza tym ciekawe zajęcia dodatkowe i wycieczki. Bardzo domowa atmosfera że Nadia nie chce wychodzić do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Przedszkole Pałacyk Malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole mojego synka Radosne Słoneczko dynamiczne się rozwija, dużo się tutaj dzieje. Dzieci mają multum zajęć, zabaw, uczą się kreatywności, wspólnego działania i zabawy. Przedszkole jest także ładnie urządzone, na zewnątrz znajduje się fajny plac zabaw, w środku sale są przytulne, nowoczesne. Kuchnia jest zdrowa, wszystko gotowane na miejscu. Każde wydarzenie, konkurs są z rozwagą zorganizowane. Przedszkole na poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkowej Przygody na Słocinie nie poleciłabym nawet wrogowi! Po prostu oszczędzają na jedzeniu dla dzieci!!!! Pytam dziecka czy zjadł obiad mówi, że nie i jest głodne jakby od rana nic w ustach nie miało, a pani dyrektor mówi że oczywiście zjadło, zjadło... po czym patrzę co było w dzisiejszym menu obiadkowym i jakieś kluski na słodko... za którymi dziecko nawet w domu przeze mnie zrobione nie przepada... Jakaś masakra... KŁAMSTWO! tylko po to aby naliczać rodzicom pełne opłaty cateringowe..ehh... straszne i to kosztem dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, o Pałacyku Malucha słyszałam bardzo dobre opinie. Podobno miła atmosfera, dzieci lubią tam chodzić i panie są bardzo miłe. Natomiast rzeczywiście o tej Bajkowej Przygodzie na Słocinie to same złe komentarze słysze i czytam, podobno jest to nieprofesjonalna placówka... Córka dyrektorki też chodzi do tego przedszkola (!!!!!!) i jest faworyzowana przez opiekunki i oczywiście swoją mamę - panią dyrektor (!!!!). A na to wszystko patrzą inne dzieci oczywiście i nie rozumieją dlaczego tak się dzieje... no szok! jeszcze czytałam, że na cateringu były oszustwa - rozliczanie się bez rachunku, "do łapy" a dzieci głodne, bo jak jedzenie nie pasowało to nikogo nie obchodziło żeby dzieciom coś zastępczego dać...tylko cały dzień o śniadaniu - "bo muszą uczyć się, że jak jest pora posiłku to się je, a nie potem dojada" tylko ciekawa jestem czy panie też od 7 rano przez cały dzień potrafią wytrzymać bez jedzenia... już kolejny raz napotykam opinie o tej Bajkowej Przygodzie taką... Co się dzieje w tych przedszkolach ??? normalnie gorzej niż w PRL-u!!!! czy ktoś w ogóle kontroluje takie prywatne placówki? tam chodzą przecież małe dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta1
Polecam BAJKOWĄ PRZYGODĘ!!! Moje wnuki tu chodzą i sa bardzo zadowolone. Mają ciekawe zajęcia nawet korty i akrobatyke, a wnuczka zawsze opowiada jak fajnie było na balecie. Panie miłe i konkretnie opowiadają o dziecku. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes34
hmm.. fajnie, że korty tenisowe i inne atrakcje są w Bajkowej Przygodzie, ale co ze sprawą nie dawania jedzenia zastępczego dzieciom? Moja córcia też nie wszystko lubi jeść - mam blisko domu Bajkową Przygodę , ale jak pomyślę że nic by Kornelka nie dostała do jedzenia przez tyle godzin w ramach "nauki" to wolę ją zapisać do innej placówki. Albo może lepiej by było gdyby w Bajkowej Przygodzie założyli monitoring, to rodzice sami by mogli ocenić jak wygląda sytuacja... A w tej opinii pani Darii35 może być coś z prawdy, bo byłam na stronie Bajkowej Przygody i tam rzeczywiście CHODZI CÓRECZKA DYREKTORKI!!!!!! jest nawet na zdjęciach na ich stronie internetowej... Sama nie wiem czy chcę żeby moja córka chodziła do przedszkola gdzie chodzą dziec***ersonelu i dyrekcji...to nie jest raczej dobry pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BYSTRZAKI! Znam placówkę "od środka" i nie polecam. Oszczędności na każdym kroku - nauczyciele sprzątają, pastują podłogę, nakładają w kuchni jedzenie dzieciom itp - to wszystko oczywiście kosztem dzieci. Gdy tam pracowałam nawet nie było cieplej wody w kranie , dzieci nie chciały myć rąk i zębów.Na FB jest mnóstwo zdjęć nowych gadżetów i z dodatkowych zajęć, oczywiście wszystko pod publikę bo atmosfera w tym przedszkolu przypomina korporacje i wiele rzeczy nie jest takie na jakie wygląda (proszę zauważyć że na FB jest wyłączona możliwość oceny i renenzowania placówki oczywiście po kilku niepochlebnych komentarzach ze strony rodziców). Pani dyrektor pomiata pracownikami, zmusza do nadgodzin za które oczywiście nie płaci i nie pozwala ich wybrać,używa wulgaryzmów i krzyczy na pracowników bez powodu,grozi zwolnieniem gdy nauczyciel chce iść na L4 bo ma wysoką gorączkę i nie jest w stanie dobrze wykonywać swojej pracy a poza tym nie chce rozsiewać zarazków wśród dzieci,co argumentuje tym że nie będzie płacić pracownikowi któremu się nie chce pracować. Nauczyciele zmieniają się tam z dnia na dzień bo nikt tam nie wytrzymuje,a pani dyrektor ma już założone sprawy w inspekcji i sądzie pracy bo gdy ktoś się zwalnia to oczywiście nie dostaje wypłaty za ostatni miesiąc a pani dyrektor się wydaje że uniknie odpowiedzialności.Polecam omijac ten dziwny twór szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwójka dzieci mojej koleżanki chodzi do Bystrzaków i nigdy się na przedszkole nie żaliła, wręcz przeciwnie, same pozytywy. Sama myslę o posłaniu tam synka od września ale rozważam jeszcze inne opcje o porównuje ceny i oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corcia od września jest w Bystrzakach, wczesniej rok chodziła do ich żłobka. Nie zamienilabym na żadne inne. Fakt że pierwsze dwa tygodnie w przedszkolu były ciezkie bo po wakacjach z mamą no i inna Pani ( w Paniach ze żłobka była zakochana a jedną to traktowała jak drugą mamę :) ale nowa Pani też jej szybciutko skradła serce i teraz już w weekendy mi płacze że ona chce do przedszkola :) Super logopedka Pani Patrycja - córa zaczęła wymawiać pięknie R po kilku zajeciach, uwiebia tez Panią Kasie od gimnastyki ( rewelacja że maja wykwalifikowaną fizjoterapeutkę na stałe) Dla mnie najlepsze przedszkole ( i żłobek) w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdddaa
Chciałam polecić przedszkole Pałacyk Malucha w Rzeszowie. Mieści się w centrum, przyjemne nauczycielki, a nawet monitoring dostęny dla rodziców. Dzieci mają okazję uczestniczyć w różnych zajęciach, i często wychodzą na spacery do pobliskiego parku także również super. szczerze polecam PAŁACYK MALUCHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxino
Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami co do przedszkola pałacyk malucha :) dzieciaki zainteresowane zajęciami, panie przedszkolanki kreatywne zawsze coś nowego słysze od moich urwisów po przedszkolu, do tego sale mają takie przytulne sama bym tam posiedziała heheh. testowaliśmy inne przedszkola w tym publiczne ale pałacyk malucha wygrywa jak dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×