Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LoVi41

!PRZEDSZKOLE prywatne w Rzeszowie

Polecane posty

Gość Elanalecz
Mój synek we wrześniu bedzie juz drugi rok jak chodzi do przedszkola pałacyk malucha i nie chce nawet slyszec o jakims innym przedszkolu heh :) :) ja tez nie zamienilabym na żadne inne bo widze ze to strzal w10. Ulubione przemiłe Panie przedszkolanki, fajny rejon miasta latwo dojechac czy to autem czy mpk nawet :D maly sie tak tam rozwija, ze az nie nadazamy z mezem za nim :) panie sie indywidualnie interesują, zauwazyly ze synek jest uzdolniony muzycznie i rzeczywiscie zauwazylismy to dopiero gdy jest zapisany do pałacyku. W salach tez mają tak fajnie kolorowo, ze czasem to widze jak wybieram malego, ze dzieci nie chca isc do domu heh :) Przedszkole na 5 z plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też posłaliśmy dziecko do Bystrzaków, ja sobie chwale, mam małego alergika w domu powiem wam że tu jedzenie ma ok, nie stosują konserwantów i nie uczula mi dziecka a w poprzednim co trocha krostki miała. No i te oczyszczacze powietrza w salach też robią swoje. Juz mi tak cz esto nie choruje https://www.facebook.com/bystrzakirzeszow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBarbara
U nas zdecydowanie wygrało przedszkole Pałacyk Malucha tak jak już pisałąm na innym forum, bo na tez na początku nie było kolorowo, córeczka nie chciała slyszeć o zadnym przedszkolu i ze bedzie bez mamy a Pałacyk malucha "wyleczył"ją i tak się tak dobrze czuje, że sama chętna żeby iść do dzieci i do pań. Panie są super, bo mają fajne miłe podejście do każdego maluszka i mają tyle pomysłów że te dzieci poprostu mają zajęcie i się nie nudzą. Zapisaliśmy córunie od września i nie mam żadnych zastrzeń ani co do bezpieczeństwa jej ani co do opieki. Dla nas tez plus bo mamy rzut beretem do pracy, w razie co zerkam sobie na kamerki i jestem spokojna a mała była wcześniej typową córeczką mamusi a teraz inne dziecko wiec to przedszkole pałacyk malucha mogę polecić każdej zrozpaczonej mamie która boi się oddać gdziekolwiek swoje maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_frut
Ja z kolei też pochwalę Bystrzaków bo moja córka jest bardzo zadowolona z tego przedszkola. Bogato wyposażone, nauczycielki mają dużą wiedzę i fajne podejście do maluchów. Co do jedzenia to mojemu dziecku smakuje, a czesne według mnie odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas teraz od września córka idzie właśnie do Bystrzaków, siostry dzieci tam od żłobka są i chwali sobie. Zobaczymy jak jej się bezie podobało, ale jak przeglądałam ofertę mają bardzo dobre warunki i nie jest najdrożej https://www.facebook.com/bystrzakirzeszow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie u nas też powstal problem wyboru przedszkola, miałam kilku faworytów ale jednam zdecydowalismy się na Bystrzaki, jak czytam mają bardzo dobre opinie. ŁAdne sale, też mnie skusiły te oczyszczacze powietrza, nigdzie się z tym nie spotkałam a Tomuś jest od urodzenia alergikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaludia

Długo szukałam przedszkola w Rzeszowie, bo trafiliśmy na okres po rekrutacji i było krucho z miejscami, jednak udało się dostać do Fair Play na Architektów i jesteśmy zachwyceni. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

My zapisujemy dziecko na Architektów w Rzeszowie zachęceni pozytywną opinią przedszkoli Fair Play - mały już nie może się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Dobre przedszkole to zdecydowanie fair play, gdzie jeszcze w Krakowie uczęszczał nasz syn, a teraz po przeprowadzce zapisujemy się na Dynowskiego w Rzeszowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita
Dnia 25.06.2019 o 17:19, Gość Jolka napisał:

Dobre przedszkole to zdecydowanie fair play, gdzie jeszcze w Krakowie uczęszczał nasz syn, a teraz po przeprowadzce zapisujemy się na Dynowskiego w Rzeszowie. 

My również zapisaliśmy się na Dynowskiej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna

Miałam okazję przetestować kilka przedszkoli, gdyż ostatnie dwa lata często się przeprowadzaliśmy i najlepiej synek czuł się w Fair Play, akurat w Rzeszowie. Bardzo miłe panie i cudowna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Z prywatnych przedszkoli mogę w Rzeszowie polecić dwie placówki Fair Play na Dynowskiej i na Architektów. Bardzo fajne miejsca i wspaniała opieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka

Ostatnio  byliśmy w placówce Fair Play na Dynowskiej i również planujemy zapis, jak się uda to od października, kiedy będę musiałą wrócić do pracy. Po opiniach wnioskuję że warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×