Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mniej więcej

wiem, że to dział życie erotyczne...

Polecane posty

...a moje pytanie dotyczy jego braku no ale cóż ;) mam takie pytanie do facetów: czy na serio 21 letnia dziewica to takie nienormalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeej
nie, to nie jest nienormalne, nienormalna to jest 14 letnia niedziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusialove
facetem nie jestem ale wydaje mi się to całkowicie normalne...ja tez późno zaczynałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety jak najbardziej też się mogą wypowiadać ;) ogólnie panuje taka niezdrowa nagonka, chaos, wszystko wydaje się przesycone seksem....i tak się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noczyjawiem
Hmmm, ja wiem, czy to aż takie nienormalne? Huczy internet, tv, gazety, owszem, huczy i podaje nam inną definicję "normalności", dlatego wszystkim się wydaje nienormalne, ale nie powiedziałabym że aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy w tym wieku nie piją, nie palą trawy ani papierosów, nie wciągają koki, są dziewicami albo prawiczkami. ;) Samo pytanie jest przerażające. Świadczy o presji otoczenia, grup rówieśniczych a nawet niektórych mediów na wczesną inicjację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, że trochę się w tym wszystkim można pogubić. Faktycznie teraz młodzież dość wcześnie zaczyna współżycie (ale się czuję staro pisząc "młodzież") :D ale nigdy nie byłam z żadnym facetem aż tak blisko a szybkie numerki w toalecie na dyskotekach mnie nie interesowały....moje koleżanki dawno mają to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×