Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Opla Opla Opla

Ile i jakie macie tv w domu. Czy dzieci wasze maja?

Polecane posty

Gość Opla Opla Opla

Pochwalcie sie. Bo właśnie kupiliśmy mieszkanie 3 pokojowe. Mamy dziecko 6 letnie i zastanawiam sie czy kupić tv mu do pokoju. I nam tez chcemy zmienić, bo mamy plazme 4o cali, ale salon teraz wierzy będziemy mieli, i marzy mi sie 46 cali. No i dziecka sypialnie jest mała. A ten 40 calowy co byśmy mu dali jest za duży. Nie wiem co o tym myślicie? Wasze dzieci maja tv w pokoju? Moze to za szybko? U nas w sypialni będziemy mieli rzutnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze w kuchni i jadalni zamontujecie:P Mamy jeden i więcej nigdy nie będzie. W salonie. Sypialnia jest do innych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W salonie , dziecko dostalo dopiero gdy mialo 15 skonczone , a i tak oglada z nami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem
ja mam jeden ledowy 20 cali :P w zupelnosci wystarczy bo i tak malo ogladamy. 4 latek nie ma i narazie nie planujemy tv u niego w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas po probie
dziecko mialo tv pol roku ,niestety zauwazylam pogorszenie jego zachowanie i juz wiem ze tv u dziecka jest glupim pomyslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opla Opla Opla
W kuchni mi nie potrzebny, i w jadalni bo mam wszystko otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mklmkmrk
my mamy tv w salonie 52cale . dzieci sa jeszcze male ale mysle ze jak pojda do szkoly to pomysle o tv dla nich ale nie wiem jeszcze dokladnie. narazie o tym nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr
Nawet nie pomyslalabym o tym, zeby miec telewizor, czy rzutnik w sypialni. Telewizorom w pokoju dziecka tez mowie nie. Telewizor, jesli w ogole, powinien byc w salonie, choc ja dalam moj siostrze, bo i tak nigdy go nie ogladalam, poniewaz rzadko bywam w domu, a jak mam znajomych na kolacje, to przeciez nie bede wlaczac telewizora. Do ogladania wiadomosci raz na jakis czas uzywam laptopa. generalnie nie chcialabym przezc zycia spedzajac wieczory przed telewizorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opla Opla Opla
To ożenił faktycznie za szybko ten tv u dziecka w pokoju. Bo on nie ogląda w sumie. Tylko w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opla Opla Opla
Sory dziewczyny ale pisze z tel i mi słowa przekreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opla Opla Opla
Ja tam lubię oglądać filmy z mężem, wieczorem. Albo grać na konsoli. No coś trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tv w dzieciecym oznacza , ze nie masz kontroli nad tym co dziecko oglada , a wiele programow dla dzieci sie nie nadaje , czasem trzeba cos dodac do tego co dziecko widzi , bo moze nie rozumiec i nabawi sie jakis lekow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfsa
my mamy lcd 46 cali; drugi w sypialni taki wielki przy, ale go nie używamy; dla dziecka nie planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregomar
Jeden, w naszym pokoju, chyba 42 cale. Nie jestem za tv u dziecka w pokoju (do pewnego czasu, nastolatek już raczej chciałby miec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfsa
wielki stary miało być- też mi tel zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jestem jaka jestem
jeden w pokoju dziennym, ledowy 40cal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy 3 tv, ale mamy dom
50 w salonie, w sypilani 42 i syn 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackPearl.
a my nie mamy w ogóle telewizora już ponad 2 lata i nie mamy z tego powodu żadnego uszczerbku,wręcz przeciwnie-pozbycie sie tv wyszło Nam wszystkim na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31
na dole w salonie samsung smart tv 42 cale u gory w sypialni sony bravia 42 cale dziecko nie ma u siebie ma dwa latka i jest za mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfced
my mamy w salonie 36 calowy, u nas stojacy a synek ma 5 lat i ma 28 calowy w pokoju, i ona wiszacy na takim uchwycie ,ze mozna regulowac kąt i wysuac na srodek, ale akurat on tam malo korzysta, bardziej ja kiedy maly zasnie i przynajmniej nie mam wojny z mezem o programy, ogladam u malego co chce, moj jeszcze planuje zakupic do sypialni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy w salonie 42 cale a w sypialni 32. Nigdy w życiu nie kupię dziecku tv do pokoju, choć wiem, że będę o to walczyła o to z mężem. On jest nałogowym oglądaczem, nawet zasypia z telewizorem włączonym. Dla mnie tv ogłupia. U nas w domu rodzinnym tv oglądało się tylko na teleekspres i wiadomości. Ojciec pozwalał mi tylko oglądać dobranockę no i w niedziele (nie wiem czy pamiętacie) był o 14 film disneya;) i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfggfgdf
mamy 2 tv...syn (nastolatek) ma 40 cali -LCD, a my 42 cale LED ..syn ma do tego PSP,PS,PS2,PS3 i komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfced
w salonie LG a u malego Akai , i ten akai ma wiecej bajerów chyba, jest swietny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden. w salonie sypialnia jest od spania a dziecko nie powinn miec tv w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety 4
salon, każde z dzieci i NIESTETY w sypialni, to zabójca małżeństwa. Ku...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bbbbbbbbbbbb
5 pokoi i 3 projektory,.Mamy czesto gosci.ale u dzieciakow nie ma tv maja jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×